Brak erekcji

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

BebeBe
Guru
Guru

Brak erekcji

Post autor: BebeBe » 15 maja 2015, 10:41

Witam. Mam 23 lata. Jestem normalną kobietą , staram się dbać o siebie. Od jakiegoś czasu spotykam się z mężczyzną ( 32 lata). Niestety on nie może. Czy mogą byc to poczatki impotencji Na 3 razy dwa to porażka.
Czy może ja robie coś źle?

Kubaa87
Debiutant
Debiutant

Re: Brak erekcji

Post autor: Kubaa87 » 15 maja 2015, 14:15

przyprowadź mu inną laske, jak korzeń sie zapali to znaczy że sie nie starasz.

NoFuckinName
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: NoFuckinName » 15 maja 2015, 14:35

doskonały test kolega podał wyżej, może masz jakąś zaufaną koleżankę?

ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: ruda33 » 15 maja 2015, 15:29

Nie martw sie to tylko stres i nerwy jak się trochę pozbiera to da Ci w piora .

ITII
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: ITII » 15 maja 2015, 15:34

Uważaj z tabletkami ,wybierz się do lekarza bo możesz mieć problemy z układem krążenia , wielu facetów po viagrze odeszło z tego świata. :dobani:

Awatar użytkownika
Joziiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Joziiin » 15 maja 2015, 16:32

Głowa do góry, jak Duda wygra wybory to nadrobi z nawiązką :hyhy: A tak poważnie, to daj mu szansę i nie naciskaj.....

czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: czeszka » 15 maja 2015, 19:47

BebeBe pisze:Witam. Mam 23 lata. Jestem normalną kobietą , staram się dbać o siebie. Od jakiegoś czasu spotykam się z mężczyzną ( 32 lata). Niestety on nie może. Czy mogą byc to poczatki impotencji Na 3 razy dwa to porażka.
nie czytaj tych powyzej...
zmien na rowiesnikaw Twoim wieku.........a temu staremu kawalerowi podziekuj......facet szybko sie starzeje.

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 15 maja 2015, 22:01

może on chce żeby Banderosław wygrał wybory?

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: ajaks1 » 15 maja 2015, 22:16

Kocham to forum jak nie okres to erekcja albo inne hitowe tematy :rotfl: Wałęsak brazylijski pomoże, od razu mu stanie na baczność :rotfl:

rjarek
VIP
VIP

Post autor: rjarek » 16 maja 2015, 17:40

Tyle odpowiedzi i poza jedną wszystkie inne beznadziejne i nie na temat.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 16 maja 2015, 18:19

BebeBe pisze:Witam. Mam 23 lata. Jestem normalną kobietą , staram się dbać o siebie. Od jakiegoś czasu spotykam się z mężczyzną ( 32 lata). Niestety on nie może. Czy mogą byc to poczatki impotencji Na 3 razy dwa to porażka.
Przyczyny mogą być różne. Tutejsi "eksperci" nie wymienili wszystkich możliwych okoliczności. Zakładając jednak, że to faktycznie impotencja, a nie stres spowodowany zauroczeniem Twoją osobą lub choćby fizycznością (i takie przypadki się zdarzają), albo efekt spożycia alkoholu, to zależnie od przyczyn - somatycznych lub psychologicznych (ok. 9% populacji mężczyzn w Polsce, z tego co wiem)- należy podjąć odpowiednie leczenie. Ale najpierw trzeba ustalić przyczynę, porobić badania itd.
A forumowym "seksuologm" życzę równie dobrych humorów, gdyby miało się kiedyś okazać, że problem dotyczy ich samych - pamiętajcie, żeby zawsze mieć pod ręką korniszony.

alka34
Guru
Guru

Post autor: alka34 » 18 maja 2015, 07:51

A rozmawiałaś z nim? Może niekoniecznie jest to impotencja ale ma na przykład trudny okres w pracy ? Czasami stres może sprawić,ze on nie będzie w stanie bo tak to będzie na niego rzutowało. Piszę bo swego czasu mieliśmy podobny problem z mężem. On miał nawał pracy oraz dużą odpowiedzialność bo zmienił stanowisko i od razu coś zaczęło kuleć. Poza tym jak czytałam to wcale nie taki niewielki odsetek mężczyzn po 30 ma problemy w tym względzie.
Proponowałabym albo wypracować jakieś techniki relaksacji.
Albo wypróbować jakichś środków. Niekoniecznie iść po receptę do seksulooga. Ale na przykład spróbować tych ziołowych bez recepty. Nam pomogły.

BebeBe
Guru
Guru

Post autor: BebeBe » 18 maja 2015, 09:10

Mosznicki pisze:
Przyczyny mogą być różne. Tutejsi "eksperci" nie wymienili wszystkich możliwych okoliczności. Zakładając jednak, że to faktycznie impotencja, a nie stres spowodowany zauroczeniem Twoją osobą lub choćby fizycznością (i takie przypadki się zdarzają), albo efekt spożycia alkoholu, to zależnie od przyczyn - somatycznych lub psychologicznych (ok. 9% populacji mężczyzn w Polsce, z tego co wiem)- należy podjąć odpowiednie leczenie. Ale najpierw trzeba ustalić przyczynę, porobić badania itd.
A forumowym "seksuologm" życzę równie dobrych humorów, gdyby miało się kiedyś okazać, że problem dotyczy ich samych - pamiętajcie, żeby zawsze mieć pod ręką korniszony.
W sumie to spodziewałam się takich wczesniejszych odpowiedzi. Dziękuję za rzeczowe informacje. I dodam,że jeszcze poprawiłeś mi humor na cały dzień :D Tym korniszonem. Zbierałam się z podłogi.

Niestety ale do lekarza raczej nie pójdzie.Wspomniałam mu o tym to się bardzo obruszył i mieliśmy cichy dzień tak wiec raczej nie będe już naciskała. Chyba rzeczywiście muszę z nim porozmawiać.
Jeszcze z tego co wiem to nie używał niczego. Alka a Wy czego konkretnie używaliście? Generalnie nie jestem trochę przekonana do tego typu srodków.

BebeBe
Guru
Guru

Post autor: BebeBe » 19 maja 2015, 06:47

Czy dostanę w aptece? Czy jednak można byłoby zamówić przez internet? Moze to i głupie ale wolałabym tę druga wersję bo jednak dość trudno byłoby mi wejść do stacjonarnej apteki w Jaśle i zapytać się o taki produkt :P Jeszcze trafiłaby się jakaś znajoma.

Sylwianaa
Obyty
Obyty

Post autor: Sylwianaa » 19 maja 2015, 17:01

dobrze piszesz alka34 bo stres może tak wpływać na faceta, że ma problem w łóżku potem. Mój mąż własnie ma właśnie taką stresująca pracę i też w pewnym momencie przestało nam się układać w łóżku. Kupiłam mu Forstres i stał się spokojniejszy. No i po pewnym czasie sprawy łóżkowe wróciły do normy.

ODPOWIEDZ