info o urlopie ojcowskim

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: info o urlopie ojcowskim

Post autor: Laura Diaz »

Czytałam gdzieś, że urlop ten nie cieszy się wśród ojców zbytnią popularnością - może w jakiś sposób ujmuje ich godności, bo to baba ma zajmować się dzieckiem, nie chłop :D Swoją drogą, fajne rozwiązanie, też byśmy na to poszli, tyle że nie miałam umowy o pracę, niby dlaczego to matka zawsze ma rezygnować z kariery :hyhy: Choć słowo 'kariera' nijak nie pasuje mi do jasielskiego rynku pracy... :wstyd:
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: info o urlopie ojcowskim

Post autor: pemo »

urlop opłaca się wziasc , spedzasz czas z dzieckiem dostajesz pelna wypłate plus 700 zł za urlop
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: info o urlopie ojcowskim

Post autor: Drapichrust »

A ja właśnie jestem na takim urlopie.
Bredzą Ci, którzy twierdzą że to jakaś ujma na honorze. Fajna sprawa.
Jak tylko ktoś ma taką możliwość (wiadomo jak jest u nas na rynku pracy) polecam brać. Przyjemność spędzania całego dnia z dzieckiem oraz większa kasa za ten czas jest wystarczającym argumentem.
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: info o urlopie ojcowskim

Post autor: smerfetka1718 »

Laura Diaz pisze:Czytałam gdzieś, że urlop ten nie cieszy się wśród ojców zbytnią popularnością - może w jakiś sposób ujmuje ich godności, bo to baba ma zajmować się dzieckiem, nie chłop :D Swoją drogą, fajne rozwiązanie, też byśmy na to poszli, tyle że nie miałam umowy o pracę, niby dlaczego to matka zawsze ma rezygnować z kariery :hyhy: Choć słowo 'kariera' nijak nie pasuje mi do jasielskiego rynku pracy... :wstyd:
ale przeciez zeby facet mogl pojsc na urlop ojcowski, matka nie musi miec umowy o prace, w przeciwienstwie do tacierzyńskiego. Wtedy juz musi ..
ODPOWIEDZ