Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Moniaaaa155
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 13:48

Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Moniaaaa155 »

Hej dziewczyny, ćwiczyłyście już kiedyś z Ewa Chodakowska ? Są jakieś efekty ?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Laura Diaz »

Ćwiczenia Chodakowskiej są albo dla tych, co nigdy ze sportem nie mieli nic wspólnego i łykną każdy psychologiczny bajer ("twoje ciało może więcej, niż podpowiada ci twój umysł"), albo dla tych, którzy nienawidzą własnego ciała i chcą mu zafundować uszkodzenia albo kontuzje.

Zbyt wiele powtórzeń, zła technika, nacisk na szybkość i ilość zamiast na staranność, brak rozgrzewki (a ćwiczenia obciążają stawy), do tego słodko-pierdząca nawijka... nie dla mnie. W dodatku pani Ewa twierdzi że jest to JEJ metoda... guzik prawda. Ćwiczenia żywcem wzięte z Pilatesa (ćwiczę od lat, to wiem, w dodatku źle tutaj wykonywane), od Jillian Michaels i z paru innych źródeł. Trochę się na tym znam, i nie polecam. Typowy kanapowiec może sobie zaszkodzić :)

Ale jeżeli komuś służą, niech ćwiczy na własne ryzyko. To jest tylko moja opinia i mam do niej prawo ;)

A efekty będą podobne, jak przy każdej innej regularnej dawce ruchu: aeroby plus ćwiczenia kształtujące :hyhy:
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: pipi86 »

polecam ćwiczenia z Anna Lewandowską i jej healthy plan by ann na facebooku. ;))
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Laura Diaz »

pipi86 pisze:polecam ćwiczenia z Anna Lewandowską i jej healthy plan by ann na facebooku. ;))

Ta Lewandowska to strasznie mdła jakaś, takie flaki z olejem, ten plan to też średni :hyhy:

Dziewczyny, nie rzucajcie się na treningi tych samozwańczych niby-celebrytek-niby-trenerek, bo one są g... warte. Polecam stare, dobre, sprawdzone programy treningowe: JIllian Michaels, Shaun, Tamilee. To działa i jest bezpieczne.
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: wikone »

Ja polecam Mel B lub Jilian Michaels
moim zdaniem dużo bardziej wciągające ćwiczenia niż Ewy Chodakowskiej
i wydaje mi się że trochę "lżejsze"
mimo to efekty widać przy regularnych ćwiczeniach.
Powodzenia ;)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Laura Diaz »

monsoon pisze:
Laura Diaz pisze:
pipi86 pisze:polecam ćwiczenia z Anna Lewandowską i jej healthy plan by ann na facebooku. ;))

Ta Lewandowska to strasznie mdła jakaś, takie flaki z olejem, ten plan to też średni :hyhy:

Dziewczyny, nie rzucajcie się na treningi tych samozwańczych niby-celebrytek-niby-trenerek, bo one są g... warte. Polecam stare, dobre, sprawdzone programy treningowe: JIllian Michaels, Shaun, Tamilee. To działa i jest bezpieczne.
A najlepiej to ćwiczyć samemu pod okiem trenerki na siłowni :D

I to jest najlepsze podsumowanie całej tej dyskusji :padam:
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: czarna30 »

O wiele lepsze ćwiczenia są Mel b na nią to aż się miło patrzy a ta E. Chodakowska jest tak nieprzyjemna , niby się uśmiecha a jest jakaś odpychająca...
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Laura Diaz »

Mel B fajnie prowadzi ćwiczenia, energicznie, sympatycznie, aż chce się ćwiczyć, Jillian podobnie :ok:
Chodakowska ćwiczy jak zaprogramowany cyborg :spi:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: rkoh »

dokładnie chodakowska jest jak cyborg, trener tego typu ma motywować, a nie mamrotać coś tam pod nosem, na beachbody każdy na pewno znajdzie coś dla siebie
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Tenshi »

Po ćwiczeniach z Chodakowsą strasznie bolał mnoe kregosłup i kolana.
Zamieniłam jej trening na zumbę 2 razu w tygodniu i 3 razy w tygodniu trening z Mel B:)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Laura Diaz »

Tenshi pisze:Po ćwiczeniach z Chodakowsą strasznie bolał mnoe kregosłup i kolana.
Zamieniłam jej trening na zumbę 2 razu w tygodniu i 3 razy w tygodniu trening z Mel B:)
Właśnie o tym pisałam: przeciętny kanapowiec, co to ostatni kontakt ze sportem miał na wfie w podstawówce, po wzięciu się z marszu za "program" Chodakowskiej na bank nabawi się kontuzji: kolana, kręgosłup, kostki. Dlaczego? Ano dlatego że ta pani nie robi rozgrzewki (ona nie potrzebuje, wszak codziennie jest w ruchu), i nie tłumaczy choćby, jak poprawnie wykonywać np. brzuszki, tak aby nie zaszkodzić kręgosłupowi...

Reasumując: form ruchu jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie - spróbuj i zobacz, jak ci to daje fun, to się tego trzymaj, a utrata wagi będzie skutkiem ubocznym :rotfl:
Marcepanowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 czerwca 2014, 21:39

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Marcepanowa »

ćwiczyłam z Chodakowską i potrafiłam świetnie się przy tym bawić , przed treningiem robiłam sobie sama rozgrzewkę , a kontuzji można się nabawić jak ktoś nie zna możliwości swojego ciała tylko z góry mówi " tez tak potrafię" wydaje mi sie ze najlepsze rezultaty sa gdy ma sie zdrowe podejscie do cwiczen a nie ktos sobie wspomni 5min przed wakacjami ze musi schudnac i za wszelka cene bedzie cwiczyc ponad norme. I tak u mnie były efekty widoczne.
magda86
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 7 kwietnia 2014, 19:34

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: magda86 »

dla mnie Chodakowska jest przereklamowana. Słyszałam bardzo wiele negatywnych opinii na jej temat
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: makatka »

magda86 pisze:dla mnie Chodakowska jest przereklamowana. Słyszałam bardzo wiele negatywnych opinii na jej temat
O to super, nie ma to jak oceniać ludzi po tym co się słyszy. Mnie też denerwowało że Chodakowska jest wszędzie dopóki nie zgubiłam z nią mase centymetrów po niecałym miesiącu ćwiczeń.
Moniaaaa155
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 13:48

Re: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Post autor: Moniaaaa155 »

Który z treningów Ewy Chodakowskiej wykonywałaś ?? Ja ćwiczę Skalpel i widać efekty :)
ODPOWIEDZ