Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 marca 2013, 19:25

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: kosmiks1 »

Ja na odchudzanie polecam naturahause ( 20kg w 3-mce)polecam
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: tomaszek2 »

polecam marchew- bo jak sie nagryzla i nachrupkalam to pozniej mnie cala buzia bolala od zucia:) a pozniej kefir...na oczyszczenie organizmu:) najlepsza dieta
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Laura Diaz »

tomaszek2 pisze:polecam marchew- bo jak sie nagryzla i nachrupkalam to pozniej mnie cala buzia bolala od zucia:) a pozniej kefir...na oczyszczenie organizmu:) najlepsza dieta
To nie dieta, to jakaś masakra dla organizmu :/
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: czeszka »

dieta..NIE ŻREC TYLE :super:
I RUSZYC DUPSKO A NIE................ :hurra: :piwo:
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: tomaszek2 »

Laura Diaz pisze:
tomaszek2 pisze:polecam marchew- bo jak sie nagryzla i nachrupkalam to pozniej mnie cala buzia bolala od zucia:) a pozniej kefir...na oczyszczenie organizmu:) najlepsza dieta
To nie dieta, to jakaś masakra dla organizmu :/
ale takie "oczyszczenie z toksyn" tez jest dobre :D
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: czarna30 »

Na oczyszczanie z toksyn jest nawet węgiel leczniczy albo ryż ....temat rzeka
KrullCebuli
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2014, 12:26

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: KrullCebuli »

Pozdrawiam wszystkich zwolenników węgli leczniczych, diet Ducana, Kwasniewskiego, naturhausów, jedzenia tylko marchewek i ryżu, jabłek i picia tylko herbaty na odchudzanie....
Powodzenia i zadowalających efektów przy walce z anemią i przeszczepach nerek.
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: tomaszek2 »

KrullCebuli pisze:Pozdrawiam wszystkich zwolenników węgli leczniczych, diet Ducana, Kwasniewskiego, naturhausów, jedzenia tylko marchewek i ryżu, jabłek i picia tylko herbaty na odchudzanie....
Powodzenia i zadowalających efektów przy walce z anemią i przeszczepach nerek.
ale ja nie mowie ze cale zycie na marchewce i kefirze ale raz na jakis czas :hurra:
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: shuffler »

Wylicz swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie i co tydzień ucinaj o 100-200 kcal. Do tego dołóż aeroby np. rower i pij dużo płynów. Na czas diety zapomnij o pieczywie, ziemniakach czy makaronie. Gwarantuję, że spalisz 0.5-1 kg na tydzień. Jedz często (co 2-3 godziny) zbilansowane posiłki. Ogranicz cukier lub zastąp go słodzikiem. Tak samo z tłuszczem. Organizm potrzebuje tłuszcz, ale ten zwierzęcy, a nie roślinny! Poczytaj sobie w necie o diecie niskowęglowodanowej ;)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: rkoh »

shuffler pisze: Organizm potrzebuje tłuszcz, ale ten zwierzęcy, a nie roślinny!
Pierwsze słyszę. Z tego co wiem, to każdy tłuszcz jest potrzebny, nawet ten niezdrowy, ale w małych ilościach, a tłuszcz z roślin jak najbardziej jest ok, oliwa, orzechy, awokado to przecież podstawa diety.
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: shuffler »

Może źle się wyraziłem. Miałem na myśli to, że tłuszcz dzieli się na ten zdrowy i niezdrowy. Rzeczą oczywistą jest zapotrzebowanie organizmu na tłuszcz jak i białko oraz węgle (oczywiście w odpowiednich proporcjach oraz ilościach). Ty twierdzisz, że tłuszcze roślinne (czyt. niezdrowe) są ok w niewielkich ilościach - ja nie będę z tym polemizował bo nie jestem wyrocznią, ale osobiście będąc na diecie unikałem tych niezdrowych tłuszczów jak ognia a spożywałem tylko te zdrowe bo gdzieś wyczytałem, że tak powinno się robić. Dodam jeszcze, że w sytuacji kiedy efekty są mało zadowalające to ograniczamy w pierwszej kolejności tłuszcze.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: rkoh »

Nie, nie zrozumiałeś mnie. Tłuszcze roślinne typu, oliwa z oliwek, oleje lniane, orzechy, awokado itp. i tłuszcze z ryb są tłuszczami najzdrowszymi na świecie i one powinny być głównym źródłem tłuszczy na diecie. Ograniczyć należy tłuszcze z mięs (ale bez przesady) i szczególnie tłuszcze trans (chociaż te też są potrzebne, ale w bardzo małych ilościach).
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: tomaszek2 »

rkoh pisze:Nie, nie zrozumiałeś mnie. Tłuszcze roślinne typu, oliwa z oliwek, oleje lniane, orzechy, awokado itp. i tłuszcze z ryb są tłuszczami najzdrowszymi na świecie i one powinny być głównym źródłem tłuszczy na diecie. Ograniczyć należy tłuszcze z mięs (ale bez przesady) i szczególnie tłuszcze trans (chociaż te też są potrzebne, ale w bardzo małych ilościach).
przy odchudzaniu raczej tylko tłuszcz zwierzęcy, na tym np bazuje dieta atkinsa
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: rkoh »

a co ma piernik do wiatraka? przy odchudzaniu liczy się bilans kaloryczny, a nie to ile i jakie tłuszcze jesz
jawo
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 lutego 2014, 13:14

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: jawo »

Witam. Najprościej, najtaniej BŁONNIK VITALNY firmy YUCCA Można kupić, sklep zielarski na ul. Karmelickiej przy placu Żwirki i Wigury.
Jem od miesiąca, efekt jak na razie rewelacyjny. Zlikwidował mi zaparcia z których powodu bardzo cierpiałam. Regularne wizyty w toalecie. Teraz czuję się lekka. Koleżanka która mi to poleciła je to od roku i jak mówiła straciła na wadze kilka kilogramów bez żadnych diet czy też ryzykownych specyfików z internetu. To jest produkt całkowicie naturalny. HEJ
ODPOWIEDZ