Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
kawosz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: kawosz »

Więcej się ruszać bo ruch to zdrowie. :hurra:
anitka28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2019, 13:41

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: anitka28 »

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Zuzią kom 881 354 456). Warto.
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: lusio »

Nie wierzcie w żadne cudowne specyfiki, które schudną za Was, bo to może wspomóc, ale niczego nie załatwi . Nie da się ukryć, że odchudzanie to proces i wymaga od nas trochę poświęceń i wyrzeczeń. Mi udało się już zrzucić prawie 10kg, zmieniłam dietę, dodatkowo stosuję wspomagająco piperynę z chromem z Laventi (zmniejsza ochotę na słodycze i dodaje energii) i wprowadziłam więcej ruchu do swojego codziennego życia. :)
zofialipska
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 października 2019, 15:17

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: zofialipska »

Ja korzystałam z diet onlinej od Przyjaznego Dietetyka. Teraz sobie tylko dietę przekształcam zamieniając składniki, ale z jadłospisu i przepisów korzystam cały czas
annwo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 1 marca 2017, 15:22

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: annwo »

Dwa najprostsze kroki są najbardziej skuteczne - zdrowy styl życia (głównie odżywianie, bo nie lubię słowa dieta) i regularna aktywność fizyczna dopasowana do możliwości naszego organizmu. Warto skupić się na mniejszych porcjach jedzenia, ale spożywanych o mniej więcej stałych porach, dużej ilości wody i zdrowszych produktach. No i niezbędne jest włączenie jakiegoś sportu - wystarczy bieganie, jazda na rowerze, spacery, siłownia albo jakieś zajęcia fitness. To z pewnością pomoże utrzymać odpowiednią formę, a także poprawi wygląd i nasze samopoczucie :)
Awatar użytkownika
kaligula95
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:29
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: kaligula95 »

Dla mnie zawsze większym problemem było przybranie na masie niż schudnięcie. Trochę ruchu i wszystko ze mnie momentalnie schodzi.
pserdeczna1982
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 października 2020, 16:50

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: pserdeczna1982 »

ja to powinnam zacząć od dobrej diety
ODPOWIEDZ