Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: czeszka »

mniej zrec
mniej zrec......
to od wiekow zawsze najlepsza metoda
i przedewszystkim RUCH!!!!!!!
A NIE CIAGLY SIEDZACY TRYB ZYCIA.
LUDZIE CUDUJA A ZAPOMINAJA O TYM ZE.ZAPOMNIELI O normalnych stylu zycia i normalnym jedzeniu (czyt. np gotowanie obiadow domowych)
-stop napojom gazowanym naladowanym fosforanami!!! - caly ten ,,kolorowany slodki szmelc i chlam to masakra dla organizmu!
-stop dla pizzy zapiekaneczek chrupiacych
-stop dla batonow lionikow jackow i innych kingow
RUCH
RUCH
RUCH :hurra:
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Mieszko_1985 »

czarna30 pisze:Sport a wieczorem przyjdą i smakołyki kuszą . Mocne postanowienie to na pierwszy ogień, później cala reszta. Mnie dwa lata temu u widziało mi się ze muszę schudnąć żeby być smukła i wieczorami bieganie , dzień w dzień , bez kolacji , woda mineralna miedzy posiłkami i poza nimi , owoce warzywa i w ciągu tygodnia spadłam 5 kg czułam się jednak fatalnie z ta suchością , normalnie ważę 60 i czuje się dobrze w swoim ciele , niby 5 kg nie dużo, ale było widać , dodam ze mam szybką przemianę materii . Chciałam biegać tego roku, ale boje się ze znów zlecę z wagi a chce tylko cellulit całkiem zlikwidować ... Kobiety z pełnymi kształtami są jednak bardziej sexowne i miłe dla oka. Oczywiście to tylko moje zdanie .
bez kolacji biegałaś? 5 kg w tydzień nie dużo? podałaś najlepszy sposób by spalić mięsień, a nie tłuszcz i do tego osłabić organizm i bardziej się męczyć podczas biegania
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: President »

Dziennie z rana czy wieczorkiem 30-40min biegu i forma sama się wyrobi (oczywistym jest mniej jeść! ale częściej w mniejszych ilościach..) Starać się ograniczać w słodyczach i lecimy z tematem :)
chłop ze wsi
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 20:08

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: chłop ze wsi »

czarna 30 to biegoj pewno ,że baby z celulitem są passe,tak jak te z pełnymi ksztołtami(dla mnie). Nieestetyczni e mnie to wyglonda :kwasny: ;) .A do tego urozmaicenie w seksie ,a nie bzykanko w jednej pozycji(tantry cz kamasutry jakiej innej może trza przerobić troche ) :) .Bo jak to nie pomoga to chop robi skok w bok ;)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: czeszka »

chłop ze wsi pisze:czarna 30 to biegoj pewno ,że baby z celulitem są passe,tak jak te z pełnymi ksztołtami(dla mnie). Nieestetyczni e mnie to wyglonda :kwasny: ;) .A do tego urozmaicenie w seksie ,a nie bzykanko w jednej pozycji(tantry cz kamasutry jakiej innej może trza przerobić troche ) :) .Bo jak to nie pomoga to chop robi skok w bok ;)
:hyhy: a zTwoja..zona kochanka ,,dziewczyna inny tez sobie pskacze bo tamten inny bedzie lepszy niz sam Ty.hehe bo stales sie dla niej " :super: :hurra: passe"....zwlaszcza jak ...........
jawo
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 lutego 2014, 13:14

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: jawo »

Dziewczyny Błonnik Vitalny firmy YUCCA sprawdziłam. Mam trochę kilo nadwagi i czułam się cały czas taka pełna, plus zaparcia masakra. Jak włączyłam to do diety jest o niebo lepiej. I w dodatku pomaga usuwać złogi zalegające nasze jelita a to przecież parę kilo jest na pewno. To nie jest suplement czy jakieś ryzykowne tabletki odchudzające.Błonnik taki jak w płatkach czy też otrębach lecz w dużo bardzie skondensowanej formie dzięki temu efekt jest lepszy.
czekoladka88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2014, 12:26

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: czekoladka88 »

Ja staram się po prostu regularnie jeść i ćwiczyć. Na razie nie jest źle, chociaż wiadomo... zawsze jest jakieś ale.
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Tish »

Ja już powoli wychodzę z cambridge i póki co nie nadrabiam kilogramów, a wręcz przeciwnie. Zaczęłam chodzić z kijkami, pływać i czuję się naprawdę świetnie. A jak u Was postępy dziewczyny? :) Dawno nie zaglądałam, to pomyślałam.. spytam. :)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: czeszka »

mniej jeść
zero słodyczy-pustych kalorii
zero pizz, zapiekanek-szebkiy puste..jedzenie..bez niczego wartościowego
unikac sosow naszpikowanych chemią...sztuczne jedzenie...
RUCH RUCH RUCH........nie ma że się ,,dzisiaj" nie chce tylko robic ,ćwiczyć, ruszyc dupsko - a nie szukac diet-cud itd itp
najlepsza dieta od poczatku dziejow to ruch ruch ruch!!!!!!!!!!!
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: agnetta »

Nie tylko ruch ale też rozsądne żywienie. W przeciwnym wypadku nie będziemy mieli sił, by ćwiczyć. Poza tym dużo płynów, zwłaszcza wody.
emi16
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 2014, 11:57

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: emi16 »

U mnie pomogła zmiana godzin posiłków i wielkości porcji - dopiero teraz okazało się, że nakładałam sobie za dużo obiadu czy robiłam za dużo kanapek, a mniejsza ilośc też mi spokojnie wystarcza. No i ograniczenie słodyczy oczywiście :P
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Anka7 »

Do emi16. O której godzinie jadasz posiłki i ile kromek? W jaki sposób przestać jeść słodycze jak ciągle mam na nie ochotę? Dużo schudłaś?
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Mars1024 »

Biegaj :hurra:
A kromki zostaw w spokoju :wsciekly:
Lub >>>>>rower ale trzeba jezdzić co dzień >>>> 10 km <<<<< co dzień :ok:
POWODZENIA :orany:
emi16
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 2014, 11:57

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: emi16 »

mój dzien jest długi, więc posiłków jem w sumie 5 - chodzi o to, żeby były regularne i by nie zdązyć zgłodnieć, bo wtedy organizm zaczyna robic zapasy. Pomogła mi wprowadzić te zwyczaje dietetyczka z takiej strony potrafiszschudnac, jak juz sie dowiedziałam jak to ma wygladać to jest mi łatwiej. U mnie to wychodzi ok 9 rano, 12.30, 15, 17 i 20 (mimo że to juz wieczór to nie szkodzi, bo ja chodze spać ok pólnocy). Na sniadanie jem zwykle 2 kromki razowego lub zytniego chleba, w ciągu dnia jako przekąski owoce lub jogurt bez tłuszczu (zwykle takie z biedronki lub kauflanda, w takich duzych butelkach, ale oczywiscie nie wypijam całego na raz tylko dziele na ok 3 porcje), a obiad zaczęłam dzielić na 2 częsci, bo jakoś tak mam, że jak zjem zupe (zwłaszcza taka bardziej sycącą) to juz na drugie nie mam przez dłuższy czas miejsca i musiałam jeść na siłe. Więc teraz o 17 jem część obiadu, a o 20 druga część. Oczywiście unikam smażonego i np. sosów, tak samo napoje gazowane i inne niezdrowe "wypełniacze" odpadają. Nie jest to na pewno menu marzeń, ale nie chodze głodna i schudłam ok 5kg w 2 mce, mam nadzieje że to sie utrzyma bo wszystko odbyło się bardzo spokojnym rytmem a nie jakąś dietą cud ;) co do słodyczy to najważniejsza jest silna wola i brak pokus w domu :P przestałam kupować słodycze przy zakupach, oczywiscie to nie znaczy ze jak jest np ciasto w domu czy ktos czyms czestuje to odmawiam, bo jakaś przyjemność trzeba mieć w zyciu - ale jest tego zdecydowanie mniej niz dawniej. I zawsze pamiętam, że jeśli zjem coś słodkiego w porze posiłku to tak naprawde już nie mogę zjeść czegoś innego, bo w sumie kalorii byłoby o wiele za dużo, więc to nie ma sensu, skoro sama sobie szkodze w ten sposób. Podsumowując, zwracaj uwagę na to co jesz by było wartościowe, nie głodź się (to bardzo ważne) i jedz małe porcje regularnie no i popracuj nad tymi słodyczami ;) Ja na początku kupiłam w aptece takie tabletki z chromem by mi pomogły w tej chęci na słodycze, ale prawde mówiąc nie widziałam róznicy więc potem już ich nie kupowałam.
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Marta25 »

Ja staram się jeść nie później niż o 18- stej to też daje efekty.
ODPOWIEDZ