Problem z butami :)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Moniaaaa155
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 13:48

Problem z butami :)

Post autor: Moniaaaa155 »

Mam takie trochę nie typowe pytanie. Czy można zmniejszyć buta??
Zakupiłam przez internet śliczne szpilki i w domu okazały się za duże i mi spadają z nogi :(
Czytałam ze można włożyć coś do buta lub zanieść do szewca i on coś tam zrobi.
Czy któraś z Pań miała podobny problem ? Jak tak to proszę powiedzieć jak sobie z tym radziłyście.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Problem z butami :)

Post autor: Anek »

https://www.google.pl/#q=jak+zmniejszy%C4%87+buty
Myślę że najlepiej przeszukać wpisy w google ja osobiście wkładam wkładkę grubszą do butów i ewentualnie watę w palce :) wiem że wkładają też tzw podpiętki ale tego nie używałam :)
Iza88
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 lipca 2013, 18:44

Re: Problem z butami :)

Post autor: Iza88 »

Hej:) akurat ja znam ten problem bo mi zawsze szpilki lecą z nogi;d nie ważne czy są za małe czy nie:) Ale pomocy szukam w zapiętkach, podpiętkach żelowych, trzymają stopę. Zapiętki zmniejszają rozmiar obuwia o pół rozmiaru, chronią przed otarciami i powodują, że stopa się nie ślizga w bucie. Są samoprzylepne i ich nie widać:):)
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Problem z butami :)

Post autor: Jaślanka11 »

Iza88 pisze:Hej:) akurat ja znam ten problem bo mi zawsze szpilki lecą z nogi;d nie ważne czy są za małe czy nie:) Ale pomocy szukam w zapiętkach, podpiętkach żelowych, trzymają stopę. Zapiętki zmniejszają rozmiar obuwia o pół rozmiaru, chronią przed otarciami i powodują, że stopa się nie ślizga w bucie. Są samoprzylepne i ich nie widać:):)
Radzę skorzystać z tego sposobu( nie znajdziesz lepszego). Takie zapiętki dostaniesz w Rossmanie i czasem w CCC. A jak bedzie mało, to warto dołożyć wkładkę żelową pod przednią część stopy. Palce nie bolą jak wtedy gdy wypchasz buta watą :) i przetańczysz całą noc. Pozdrawiam
kolorowaanka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 1 sierpnia 2013, 13:45

Re: Problem z butami :)

Post autor: kolorowaanka »

Też uważam, że odpowiednio dobrane zapiętki i podpiętki uratują sprawę! Miałam tak z butami ślubnymi, tyle, że prawy był dobry, a tylko lewy spadał :super: W związku z tym, że nie mogli mi sprzedać jednego buta większego, a drugiego mniejszego :P to pani zaproponowała mi właśnie takie wklejane dodatki, zapiętki miałam zamszowe, a podpiętki żelowe, jedne i drugie dobrze się spisują :) żelowe mają ten plus, że można je wiele razy przeklejać i np. używać jednej pary do różnych butów. Zamszowe są wklejane raz na stałe.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Problem z butami :)

Post autor: czarna30 »

Wiele Celebrytek -brzydkie słowo , cokolwiek to znaczy , nosi za duże obuwie , może to nowa moda ? A tak na serio to można kupić takie wypełniacze obuwia , choć pewno to nie to samo co idealny rozmiar . A może mogłabyś wymienić na Twój rozmiar ?
slowik
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 17:51

Re: Problem z butami :)

Post autor: slowik »

Nigdy nie słyszałam o takich zapiętkach i podpiętkach. Jak będę mieć problem z za dużym obuwiem, to z pewnością o tym nie zapomnę. Dzięki!
truskawka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2014, 20:39

Re: Problem z butami :)

Post autor: truskawka23 »

Kup wkładkę do buta, momentalnie stanie się o rozmiar mniejszy.
anula8
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 marca 2014, 20:54

Re: Problem z butami :)

Post autor: anula8 »

gdzie w Jaśle mogę kupić takie buty ślubne:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

doradźcie proszę :)
Awatar użytkownika
Stopka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 11:57

Re: Problem z butami :)

Post autor: Stopka »

Jeśli spada Ci z nogi to może kup sobie takie żelowe wkładki pod stopę? One amortyzują ją przed wysuwaniem się z buta - u mnie się sprawdziło.
lissa80
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2014, 16:22

Re: Problem z butami :)

Post autor: lissa80 »

Zgadzam się z postem powyżej, wkładki, miałam takie same problemy, czółenka spadały mi z nogi, wkładkę przykleiłam koło palców i jest w porządku :)
ODPOWIEDZ