BELISSA

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
smerfetka21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 15:11
Lokalizacja: Jasło

BELISSA

Post autor: smerfetka21 »

Stosował to ktoś...czy rzeczywiście włosy po tym rosną szybciej :niepewny:
Jaślanka_1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 września 2011, 22:30

Re: BELISSA

Post autor: Jaślanka_1234 »

Myślę, że ile osób, tyle opinii, chyba musisz po prostu wypróbować sama. Tylko pamiętaj, żeby nie oczekiwać, że po kilku tabletkach zauważysz różnicę. Tego typu preparaty działają na takiej zasadzie, że wzmacniają włosy, które rosną, a więc na efekt trzeba czekać kilka miesięcy. Jeśli chodzi o włosy wypadające, to tu przyczyn takiego stanu rzeczy może być multum, nie musi być to spowodowane brakiem w organizmie akurat tych składników, które zawiera owa Belissa, więc efekt nie jest gwarantowany. No i zauważ, że w tym produkcie jest dużo witamin, więc nie należy zażywać razem z nim innych suplementów z witaminami, żeby nie przedobrzyć. A może teraz w okresie wiosenno-letnim warto raczej pomyśleć o witaminkach i minerałach w postaci naturalnych warzyw i owoców? :hyhy:
Awatar użytkownika
smerfetka21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 15:11
Lokalizacja: Jasło

Re: BELISSA

Post autor: smerfetka21 »

Jaślanka_1234 pisze:Myślę, że ile osób, tyle opinii, chyba musisz po prostu wypróbować sama. Tylko pamiętaj, żeby nie oczekiwać, że po kilku tabletkach zauważysz różnicę. Tego typu preparaty działają na takiej zasadzie, że wzmacniają włosy, które rosną, a więc na efekt trzeba czekać kilka miesięcy. Jeśli chodzi o włosy wypadające, to tu przyczyn takiego stanu rzeczy może być multum, nie musi być to spowodowane brakiem w organizmie akurat tych składników, które zawiera owa Belissa, więc efekt nie jest gwarantowany. No i zauważ, że w tym produkcie jest dużo witamin, więc nie należy zażywać razem z nim innych suplementów z witaminami, żeby nie przedobrzyć. A może teraz w okresie wiosenno-letnim warto raczej pomyśleć o witaminkach i minerałach w postaci naturalnych warzyw i owoców? :hyhy:
owoce i warzywa to podstawa a to zamierzałam stosować dodatkowo :D
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: BELISSA

Post autor: nev »

Ja powiem tylko jedno - nie ma żadnych badan które potwierdzałyby skuteczność działania tego typu preparatów... A to ze tak wiele osób je kupuje to tylko i wyłącznie silą reklamy. Bo dlaczego w TV nie pokażą reklamy która zachęcałaby do zdrowego żywienia i trybu zycia tylko preparaty które tak właściwie od A do Z na szprycowane sa chemia? Bo w reklamie pokaze ze Pani weźmie jedna tableteczke i od razu wszystko jest idealne a ludzie w to wierzą i biegną do aptek wydając bez sensu pieniądze...
Awatar użytkownika
smerfetka21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 15:11
Lokalizacja: Jasło

Re: BELISSA

Post autor: smerfetka21 »

Może tak jest faktycznie to reklamy ale niektórym może to pomogło nie po jednej tabletce bo cudów nie ma ale po dłuższym stosowaniu
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: BELISSA

Post autor: nev »

smerfetka21 pisze:Może tak jest faktycznie to reklamy ale niektórym może to pomogło nie po jednej tabletce bo cudów nie ma ale po dłuższym stosowaniu
Znam sie troszke na tym i zaczerpnęłam na ten temat opinii osób które cały czas się w tym temacie obracają ( i nie chodzi mi tu o zazywanie :) ) i dlatego właśnie w to nie wierze... No ale jeśli komuś pomaga no to fajnie :)
ODPOWIEDZ