Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Maja321 »

Pierwszy raz ide na wizyte do dr. Zamorskiego(nie ciąża).
Dzwonila Pani potwierdzić wizytę i z butów mnie wyrwało jak zapytałam o koszt wizyty :( 170 zł + 30 zł cytologia =
200 zł SZOK.Wiem od znajomych i sama u niego bylam jak jeszcze na nfz przyjmował że jest b.dobrym lekarzem ale to ciut przesada. Jasło to nie Rzeszów jeżeli chodzi o zarobki...
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mija »

Opinie dr. ma bardzo dobre więc i zaplacic trzeba.Jeslu ma duzo pacjentek to swiadczy tylko o jego profesjonalizmie
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: doorotka »

no 200 zł to trochę przesada :zly:
basiula
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 16:56

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basiula »

Do której Pani najlepiej wybrać sie na pierwszą wizytę ? Jakie macie opinię o Pani Halinie Wróblewskiej-Chruszcz ?
patrycja128
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sierpnia 2016, 09:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: patrycja128 »

byłam u niej na pierwszej wizycie i zdecydowanie nie polecam. ma wiele negatywnych opinii mimo to poszłam,bo u niej najszybciej udało sie dostać. weszłam patrze fajna pani nie wiem o co tym ludzią chodzi do czasu aż zaczeła mnie badać badanie było naprawde bolesne,że aż darłam sie na fotelu,a ona do mnie,że "nie boli" i tak kilka razy,że nic mnie nie boli.przyszłam do niej z bolesnymi miesiączkami,które miałam od zawsze,a miesiączkuje już 8lat wtedy chyba było i ona do mnie,że zapalenie jajników skoro tak sie darłam na tym fotelu,chyba,że udaje. wiedziałam,że to nie zapalenie jajników,bo nic mnie nie bolało jak nie miałam okresu tylko to jej badanie może dlatego, że jestem dziewicą o czym wiedziała nie wiem. mimo wszystko wykupiłam leki nie były to hormony,ale już po 1 dniu źle sie czułam ręka mi zaczeła słabnąć mega,że ledwo długopis trzymałam,a pomarańczy nie byłam w stanie obrać,do tego miałam napady płaczu cały czas bez powodu,a leki zażywałam tylko 2 dni. potem zadzwoniłam tam,że leki mi zaszkodziły pani w recepcji powiedziała,że jutro będzie ta pani i żebym przyszła tak też zrobiłam. wtedy zapisała mi tylko tabletki,które mam jeść tylko jak mam bóle miesiączkowe. tych tabletek już nie wykupiłam. zaq to jakiś czas potem odstawiłam gluten i bóle znikneły,a były duże,bo mało nie mdlałam z bólu.
Klara121
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 marca 2019, 22:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Klara121 »

Byłam na wizycie u Pierza prywatnie i wypisał receptę na tabletki. Chciałam zapytać czy po kolejna muszę się umówić czy wystarczy podejść między pacjentkami po receptę? Dziękuje z gory
Klara121
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 marca 2019, 22:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Klara121 »

Byłam prywatnie na wizycie u Pierza na badania wypisał receptę na tabletki anty i moje pytanie czy po kolejna receptę muszę się umówić znów czy wystarczy podejść między pacjentkami i wypisze?
lilka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 5 maja 2012, 10:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lilka »

czy doktor Aneta Chruszcz-Mejza przyjmuje prywatnie? Do tej pory przyjmowała tylko na NFZ, ale może coś się zmieniło? W google wyskakuje informacja, że prowadzi prywatny gabinet na Ulaszowicach? czy któraś z was może była u niej prywatnie?
eva88
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 11 listopada 2016, 21:38

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: eva88 »

Niestety nie przyjmuje prywatnie.
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: doorotka »

czy dr Zamorski teraz przyjmuje ?
smerfetka1111
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2018, 10:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: smerfetka1111 »

Tak, ale terminy ma prawie rok do przodu.
Młodamama
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 11 września 2019, 21:04

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Młodamama »

Szukam opinii na temat badań prenatalnych u doktora Słowińskiego?
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Lady_P »

Witam. Kogo polecacie do prowadzenia ciąży i dlaczego? Chętnie na NFZ w ostateczności prywatnie.
klea87
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 listopada 2013, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: klea87 »

Czy w Jaśle przyjmuje dr Miłosz Pietrus?
ODPOWIEDZ