Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

Dziewczyno,napewno nie masz nsdzerki,to jego stary myk na zarobek,idz do innego,bo ci wypali ale kase z portfela.....
jaslanka09
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 3 września 2016, 11:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jaslanka09 »

Cześć,
orientuje się ktoś ile obecnie czeka się na prywatną wizytę do dr Zamorskiego? I gdzie można znaleźć jakieś namiary na niego? Bo wszędzie widzę namiary na przychodnię, w której przyjmuje.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: tiruriru »

Dzwoniłam w tym tygodniu i Pani powiedziała, że doktor najbliższy wolny termin ma dopiero pod koniec grudnia :/
nowaja
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 14 lipca 2016, 20:55

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: nowaja »

podejdź do doktora Zamorskiego w poniedziałek albo czwartek pomiędzy pacjentkami i powiedz o co chodzi a przypuszczam że powie Ci kiedy przyjść na wizytę.
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: martiiik »

A czy była któraś z Was u dr.Łukasza Juszczyka bo przyznam że pierwszy raz słyszę o nim. Podobno przyjmuje w przychodni na Szopena
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: viktoria11 »

Ja pierwszy raz go poznałam gdy przyjmował mnie na porodowke kilka mies temu taki luzak że tak powiem powiedział że jeszcze do porodu hohoho bo nie miałam skurczy ale jak już sie pojawiły i podpięły mi ktg miałam juz bóle parte zanim ktg doszlo końca:) miał już dyżur mój lekarz do którego chodziłam i on mnie dalej prowadził ale po porodzie lek. Juszczyk przyszedł jeszcze zobaczyć jak mi poszło:)
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: martiiik »

Ale mam nadzieję że nie lekceważy objawów u pacjentki lub rutyna go jeszcze nie zjadła. Myślę właśnie że już najwyższy czas zmienić lekarza,bo chodziłam do tej pory do Pierza. W czasie ostatniej wizyty powiedział : "no ręce mi już opadają bo ciągle pani przychodzi do mnie z tym samym i nie wiem jak panią leczyć". A nie zaglądnął do kartoteki żeby zauważyć,że przychodzę do niego średnio raz lub dwa do roku. Ale że na fundusz a nie prywatnie to dla niego to jest "ciągle". Oni wszyscy myślą że kobiety uwielbiają chodzić do ginekologów i rozkładać nogi na kozie. :krzeslem: Ale tak to jest jak lekarza dopada rutyna i każda kolejna wizyta to dla nich jak za przeproszeniem wrzód na ......Dlatego chciałabym zmienić na takiego który nie traktuje pacjentek jak utrapienie nawet jak przychodzą z czymś błachym.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: tiruriru »

Czy to znaczy, że doktor Zamorski ma nowy gabinet czy nadal przyjmuje u Masteja i w Profamili?
wiolaa172
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2016, 19:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolaa172 »

Witam, czy mógłby mi ktoś polecić do kogo zapisać sie na wizytę u ginekologa, dodam że jest to pilna wizyta i najlepiej by dr przyjmował w poniedziałki
ryba987
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 22 listopada 2012, 18:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ryba987 »

Pani Aneta Chruszcz- Mejza. Przyjmuje w poniedziałki w przychodni na Szopena.
wiolaa172
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2016, 19:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolaa172 »

ryba987 pisze:Pani Aneta Chruszcz- Mejza. Przyjmuje w poniedziałki w przychodni na Szopena.

Można prosić o jakis numer kontaktowy do rejestracji?
mili25
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 stycznia 2016, 17:08

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mili25 »

tiruriru pisze:Czy to znaczy, że doktor Zamorski ma nowy gabinet czy nadal przyjmuje u Masteja i w Profamili?
Nadal u Masteja i w Profamilia. Z tej strony jest tel bezposredni ;)
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: poszukiwana »

Jeśli ktoś poszukuje naprawdę dobrego ginekologa w bardzo ważnej sprawie, to nie ujmując niczego naszym regionalnym lekarzom, polecam z doświadczenia
profesor dr. hab. n. med. Anne Kwaśniewską z Lublina.


Wybitna specjalistka do której przyjeżdżają ludzie z całej Polski, do tego bardzo skromna, miła , wszystko dokładnie tłumaczy, zrozumiałym językiem. Każdą pacjentkę traktuje niesamowicie indywidualnie, trafiają do niej kobiety, dla których inni lekarze nie widzieli ratunku:
pozostawie nr tel do jej gabinetu gdyby ktoś potrzebował kiedyś.
nr tel: 81 532 08 80
Lublin, ul Chipina
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kuskus »

czy któraś z Was dziewczyny prowadzi lub niedawno prowadziła ciążę u dr Pierza?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

Ja chodzilam do dr.pierza w ostatnim czasie i fakt prowadzi ok bdania wszystkie mozliwe daje,duzo teraz jest, moze i dobrze w koncu chodzi i zdrowie nasze i dzidziusia,moze i zaklopotany bywa,bo przy calej ciaxy leczyl grzybice i niestety bylo to tylko uspienie a minelo sama po porodzie tak jak mowil,niestety nie mialam go przy porodzie trudnym ktory zakobczyl sie cc ale ogolnie ok,natomiast mialam kilka razy trafnosc i zapoznanie z dr.juszczykiem luzak i tez do mojego porodu gadal ze niewiadomo kiedy,a spotkalismy sie po kilku godzinach i tak sie zakonczyla nasza znajomosc,gdyz poszedl na urlop i potem zrezygnowal z pracy w jasielskim szpitalu...roznie sie mowi i slyszy o ginekologach ale to normalka gdyz o kazdej gadaja lub sie wysmiewaja jak nie slysza acjentki...
S
ODPOWIEDZ