Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kuskus »

czyli ze tego ... Juszczyka już w szpitalu nie ma??
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolka666 »

szukam ginekologa który przyjmuje prywatnie w piatki lub soboty!znacie dziewczynki jakiegoś ?nie chce wszędzie dzwonić i pytać kiedy przyjmuje bo tylko ten termin mam wolny
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

Juszczyka nie ma,w piatki napewno pryeatnie przyjmuje dr.pierz
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

Od kiedy nie ma dr Juszczyka? Może chodzi Wam o dr Zamorskiego?
charlotte123
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2011, 21:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: charlotte123 »

wiolka666 - prywatnie w soboty przyjmuje dr S. Szpak na Kościuszki 1 kolo kwiaciarni. Terminy nie są odlegle, tu nr 600 897 690. Ogólnie polecam, ja jestem zadowolona z wizyt u niego.
wiolaa172
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2016, 19:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolaa172 »

Witam, czy ktoś wie gdzie prywatnie przyjmuje dr Aneta Chruszcz-Mejza albo czy ktoś posiada nr telefonu do niej?
marsjanka22
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 lutego 2013, 16:08

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: marsjanka22 »

Pani dr Mejza nie przyjmuje prywatnie tylko na NFZ w przychodni na Chopena i w Gamracie
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: marta.ziomek »

Witam serdecznie, czy ktoś może wypowiedzieć się o doktorze Łukaszu Pietrusie. Słyszałam, że mówi wszystko dosadnie, nie owija w bawełnę,a mnie nie zraża takie podejście do pacjenta.
Chciałabym się dowiedzieć odnośnie moich problemów z płodnością (pscos i niedoczynność tarczycy). Czy mogę liczyć na jego fachową pomoc?
Edytta
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2017, 11:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Edytta »

Serdecznie polecam

Ginekolog Lublin

Lubelscy Specjaliści w Ginekologii Pure Clinic:
dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG.
dr n. med. Maciej Kwiatek – Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie.
lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista.
lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie
lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog
Rejestracja online
Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu
8:00 – 21:00
81 477 57 96

Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarnulka187 »

Witam.
Czy jest ktoś kto chodzi do doktora Słowińskiego prywatnie i może mi napisać jaki jest koszt badania połówkowego ? :niepewny:
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
pmonika20
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2010, 13:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: pmonika20 »

Ja w grudniu za usg połówkowe płaciła jak za każda wizyte
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kuskus »

dziewczyny w związku ze zmianą kierownika na ginekologii mam pytanko czy miała któraś do czynienia z lek. Szpakiem? niestety o ile dobrze kojarze i to ten lekarz to obawiam się że ta zniana to jak z deszczu pod rynnę... bo o ile to ten lekarz to szacunku do pacjentek to on za grosz nie ma więc aż strach że niebawem czeka mnie wizyta tam..mam badzieję jednak że się mylę. a orzy okazji wiecie coś o nowych lekarzach w szpitalu jasielskim?
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolka666 »

Przecież dr Szpak to przemiły lekarz wszystko tłumaczy dokładnie ma szacunek do pacjentek,owszem może czasem ma gorszy dzień ale to chyba każdy go ma...
paulina16270
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2017, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: paulina16270 »

Tak jak gdzieś pisałam miałam z nim do czynienia niecałe 4 lata temu w życiu bym go nie poleciła i dobrego słowa nie powiedziała.
A przy obecnej ciąży natrafiłam akurat na niego przy krwawieniach i tu zdziwienie! Przemiły, delikatny, wszystko wytłumaczył, pocieszył jakby nie ten człowiek. I spotkałam go pare razy na oddziale również bez żadnych kłopotów odpowiedział na pytania, ogólnie dziwny charakter. Z drugiej strony każdy może mieć zly dzień i nie oceniajmy po 1 wizycie bo dobry lekarz to taki który pomógł i tak bedzie zawsze.
Amfitryta
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 8 maja 2015, 09:02

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Amfitryta »

paulina16270 pisze:Tak jak gdzieś pisałam miałam z nim do czynienia niecałe 4 lata temu w życiu bym go nie poleciła i dobrego słowa nie powiedziała.
A przy obecnej ciąży natrafiłam akurat na niego przy krwawieniach i tu zdziwienie! Przemiły, delikatny, wszystko wytłumaczył, pocieszył jakby nie ten człowiek. I spotkałam go pare razy na oddziale również bez żadnych kłopotów odpowiedział na pytania, ogólnie dziwny charakter. Z drugiej strony każdy może mieć zly dzień i nie oceniajmy po 1 wizycie bo dobry lekarz to taki który pomógł i tak bedzie zawsze.
ja słyszałam od koleżanki, że dr Szpak faktycznie jest bardzo w porządku. Wytłumaczy wszystkie niejasności i do tego jest sympatyczny.

Natomiast ja mogę wypowiedzieć się nt. dr Pierza. Też mnie pocieszał przy plamieniach w ciąży, że nic złego się nie dzieje i ogólnie jeśli widzi, że się czymś bardzo przejmuję, to potrafi wytłumaczyć i nawet zażartować tak, że spływa ze mnie cały niepokój :)

Bardzo polecam! :)
ODPOWIEDZ