Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Ika123
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 września 2012, 19:09

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ika123 »

Tak posiada
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

A czy wtedy usg jest jakoś więcej płatne ? no i czy w ogóle dr Słowiński wykonuje USG 3d na fundusz czy tylko podczas prywatnych wizyt?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Laura Diaz »

lolka86 pisze:A czy wtedy usg jest jakoś więcej płatne ? no i czy w ogóle dr Słowiński wykonuje USG 3d na fundusz czy tylko podczas prywatnych wizyt?
Też go o to ostatnio pytałam, ale jego odpowiedź była tak wieloznaczna i enigmatyczna, że w końcu sama nie wiem :/ Najlepiej spytać tych miłych pań w rejestracji. W następnym tygodniu tam będę to spytam.
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

hm no to faktycznie ciekawe jak to wszystko działa jakbyś się dowiedziała to daj znać :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

która z Was w ciąży chodziła do dr. Pierza? po jakim czasie określał płeć dziecka? czy dobrze określił? :)
Emma
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 stycznia 2012, 23:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Emma »

Chodziłam przed i w trakcie ciąży do dr Źrebca. Ma usg 3d i 4d, płeć określił już w 12 tc i potwierdziła się. Polecam - uprzejmy, konkretny, pomocny, dzięki niemu po długich staraniach zostałam mamą :)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

lolka86 pisze:A czy wtedy usg jest jakoś więcej płatne ? no i czy w ogóle dr Słowiński wykonuje USG 3d na fundusz czy tylko podczas prywatnych wizyt?
Ja prowadziłam ciążę u Słowińskiego, głównie były to wizyty prywatne - płatne wówczas 70 zł (obecnie zdaje się 80zł) i w tym miałam badanie i usg 4D, bo wykonuje również takie. Zawsze dostawałam zdjęcia Dzidziusia. Więc dodatkowo płatne raczej nie jest, chyba że coś się zmieniło, ale wątpię.
Za to na fundusz, to wiadomo, usg zwykłe, a o zdjęcie nawet nie prosiłam, bo ponoć to "własność NFZ". :dobani:
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Anuskaaa18 a powiedz mi czy każda wizyta była płatna 70 zł czy coś tam czasem zrobił rabatu :) bo wiadomo że pod koniec chodzi się bardzo często i ja to wtedy wygląda finansowo jeśli chodzi o wizyty prywatne u dr Słowińskiego? 4 d tez ma myślałam że tylko Źrebiec takie ma:) czyli na wizycie prywatnej robi porządne usg a na NFZ kiszka :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jagoda Fioletowa »

USG 4 D mają również państwo Teleszyńscy. Byłam u nich osobiście i polecam. Zapłaciłam 80 zł, a samo badanie trwało chyba 25 min. Dostałam 3 zdjęcia.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

lolka86 pisze:Anuskaaa18 a powiedz mi czy każda wizyta była płatna 70 zł czy coś tam czasem zrobił rabatu :) bo wiadomo że pod koniec chodzi się bardzo często i ja to wtedy wygląda finansowo jeśli chodzi o wizyty prywatne u dr Słowińskiego? 4 d tez ma myślałam że tylko Źrebiec takie ma:) czyli na wizycie prywatnej robi porządne usg a na NFZ kiszka :)
Niestety nie było żadnego rabatu :]
Zawsze kazywał mi przychodzić co miesiąc, bo wszystko było ok. Termin miałam na 21 marca to byłam w połowie lutego i kazał mi przyjść za 2 tyg ( czyli 2 tyg przed porodem) - to tylko ten raz mi kazał być wcześniej. No i dwa dni po terminie byłam u niego ostatni raz w czw i w pon kazał mi się do szpitala zgłosić jakby nic się dalej nie ruszyło, no ale w piątek urodziłam :)
Ogólnie co do prowadzenia przez niego mojej ciąży to mam kilka zastrzeżeń, miła obsługa i bajeranckie usg to niestety nie wszystko :chytry:

No i dodam, że na każdej prywatnej wizycie, skierowanie na płatne badania. Czaem tylko morfologia i mocz za 12 zł, a czasem HIV, czy toksoplazmoza za 70-90zł.
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

anuskaa18 a możesz powiedzieć jakie masz zastrzeżenia bo ja właśnie mam zamiar u niego prowadzić ciąże :) i chyba wolałabym prywatnie ale te koszty mnie trochę przerażają zwłaszcza denerwujące jest to że za badania tyle się płaci :(
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

lolka86 pisze:anuskaa18 a możesz powiedzieć jakie masz zastrzeżenia bo ja właśnie mam zamiar u niego prowadzić ciąże :) i chyba wolałabym prywatnie ale te koszty mnie trochę przerażają zwłaszcza denerwujące jest to że za badania tyle się płaci :(
Mnie ogólnie koszt prowadzenia ciąży wyniósł jakieś +/- 1000 może 1200zł. Na NFZ byłam tylko raz. Jesli rozłożyć to na 8 miesięcy to jeszcze nie jest tak tragicznie. Z tym, że ja miałam praktycznie całą ciążę bez komplikacji. Jesli dojdzie jakieś skracanie szyjki czy inne dolegliwości to wiaże się z częstszymi wizytami, które są płatne po normalnej stawce.
Chodzenie na zmianę, raz prywatnie, raz na NFZ jest raczej bez sensu, bo lekarz ma dwa oddzielne gabinety i dwie oddzielne kartoteki dla pacjentów z funduszu i pacjentów prywatnych.
A moje zastrzeżenia w skrócie to takie, że raz w trakcie ciąży, chyba w 7. miesiącu miałam grypę żołądkową i przy tym gorączke ponad 38 stopni. Jakoś to wypadło, dwa dni przed wizytą. Pojechałam do niego przed 15, (bo przyjmował od 15) to przyjął mnie z jakimiś wątami, że dużo Pan do niego bez kolejki przychodzi. Ok, ale z tego co widziałam to owe Panie były po recepty na tabsy a nie z 38stopniową gorączką w 7 miesiącu ciązy.
Dwa to zaniedbał kwestię badań, do porodu zgłosiłam się nie mając badania od którego zależało zdrowie, a może i życie mojego dziecka. Jak zwróciłam mu uwagę to powiedział mi, że ja sobie ta sprawe zaniedbałam, a to przecież nie ja jestem lekarzem, zeby wiedzieć jakie badania do porodu sa niezbędne. Nawet zwykłej cytologii przez całą ciążę mi nie zlecił, choć nie wiem w czym problem był jak i tak z własnej kieszeni za to płaciłam.
Trzy, to że na każdej wizycie gadał coś innego. Raz mi mówił ze bez cc się nie obejdzie, zaraz że nie ma potrzeby ciąc. Finalnie, skierowania nie dostałam, rodziłam całą noc, i tak jak mówił, nie dało rady i skończyło sie cc. Ale po co narażać dziecko i mnie na takie męczarnie?
No i w szpitalu zupełnie udawał, że mnie nie zna, nawet "dzień dobry" nie odpowiedział,a na wizycie stał całkiem za innymi lekarzami i przewalał jakies papierki. Nie żądam oczywiście, żeby mnie nosił na rękach, ale odpowiedzieć "dzień dobry" to kwestia kultury, no i jakby spytał jak się czuję, albo jak poszło to tez nic by mu się nie stało. Jakoś inni lekarze, np. Pan Źrebiec, Zamorski, Pani Sebastianka, poznają na oddziel swoje pacjentki.
Wiem, że wiele Pań go chwali. Sama śmiem twierdzić, że specjalistą jest niezłym, ale zakręcony niesamowicie.
Tak było ze mną, a wybór należy do Ciebie.
I dodam, ze gdybym jeszcze kiedyś miała mieć Dzidziusia to chyba wybrałabym Teleszyńskich, tym bardziej że tez USG 4D mają, jak kolezanka wyżej pisała. Dla mnie to było ważne żeby Małego podejrzeć, no a w 4D to już wogóle wypas. :)
Wszystkiego dobrego życzę :)
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Oj to że zakręcony jest niesamowicie to fakt mi też co wizytę mówił co innego a problemów trochę mam więc już powili się w tym wszystkim pogubiłam no ale w końcu doszliśmy do porozumienia i właśnie się zastanawiam kogo wybrać dr Słowińskiego czy dr Źrebca. Dla mnie przede wszystkim liczy się aby lekarz jak najlepiej znał się na rzeczy ale wiadomo jak udaje że nie poznaje swojej pacjentki która jeszcze chodziła do niego prywatnie to trochę nie fajnie :/
zeus30
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 22 stycznia 2012, 12:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: zeus30 »

ja polecam pani kulonowa moja zona tam chodziła na NFZ i sobie chwaliła wizytę na luzie ze żartem u przychodni mastej
zeus30
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 22 stycznia 2012, 12:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: zeus30 »

i poco przepłacać i dziecko urodziło się zdrowe a ci ginekolodzy w szpitalu to olewali przyszedł zobaczył i poszedł w h...... a pani położna odebrali pielęgniarka poród
ODPOWIEDZ