Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Emma
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 stycznia 2012, 23:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Emma »

lolka86 pisze:Flowerek czemu niemiłe spotkanie ? Emma jeśli twoja ciąża przebiegała książkowo bez problemów to pewno mi nie pomożesz ja mam zdiagnozowaną pewną chorobę i wymagam stosowania odpowiednich leków jeśli pojawiłaby się ciąża :(
U mnie przed ciążą nie było różowo, dzięki dr Źrebcowi jestem mamą, sama ciąża w miarę, poza cukrzycą ciążową. Myślę, że on ma takie doświadczenie, że na pewno Ci pomoże.
Emma
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 stycznia 2012, 23:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Emma »

petronela pisze:Cześć jestem nowa i chciałam zapytać Was dziewczyny czy dr Źrebiec prowadził którejś z Was ciąże? Jak to u niego wygląda? Jakie są koszta wizyt badań? Jaki sprzęt posiada?? Proszę o opinie bo właśnie do niego wybieram się, ale chce dowiedzieć się czegoś konkretnego.
Prowadził moją ciążę, chodzę do niego od lat. Zawsze bardzo spokojny, uprzejmy, odpowie na każde pytanie, choć sam nie jest zbyt wylewny - ale nie zbywa, wszystko spokojnie tłumaczy. Na początku chodziłam do niego co dwa tygodnie, sama to inicjowałam, bo on pewnie wolałby mnie widywać rzadziej :):) zawsze miałam mnóstwo pytań. Potem chodziłam już co miesiąc, przed porodem byłam na ktg w szpitalu, udało mi się z nim porozmawiać, a nawet był przypadkiem przy porodzie sn i mnie zszył (nici rozpuszczalne tak a propos).
Koszty są różne, ok 80zł, droższe jest usg4d, ale nie pamiętam ile, badania robisz na swój koszt. Sprzęt i "oko" ma bardzo dobre, u mnie określił płeć dziecka już w 12tc!
Szczerze go polecam, w szpitalu jest często i poznaje swoje pacjentki, jest chyba zast ordynatora.

Robi mi też usg piersi co roku - trochę droższa wizyta, ale nie pamiętam ile. Bardzo dokładnie, długo bada, wszystko na bieżąco omawia - zreszta w ciązy tez pokazuje na monitorze, co w danej chwili ogląda (nie zawsze jest to oczywiste). Daje zdjęcia usg dziecka, notuje w komp wszystkie wizyty i wyniki usg, ma podgląd później w razie potrzeby, kiedy była cytologia, usg piersi itp.
Awatar użytkownika
petronela
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2013, 19:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: petronela »

Emma wielkie dzięki za odpowiedź, a dawno temu rodziłaś?
Emma
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 stycznia 2012, 23:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Emma »

Petronela - 4 miesiące temu :):)
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

Ja tez z czystym sumieniem moge polecic dr Zrebca. Prowadzil moja pierwsza ciaze, byl przy porodzie. A teraz prowadzi moja druga ciaze. Jest swietnym specjalista.
kika39
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 lutego 2013, 16:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kika39 »

niech mi ktoś powie gdzie przyjmuje pani dr. teleszyńska. i czy przyjmuje na nfz czy tylko prywatnie???
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ona :) »

kika39 pisze:niech mi ktoś powie gdzie przyjmuje pani dr. teleszyńska. i czy przyjmuje na nfz czy tylko prywatnie???
Prywatnie przyjmuje na ul. Madejewskich 1
Awatar użytkownika
petronela
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2013, 19:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: petronela »

dr Źrebiec przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie?
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: President »

petronela pisze:dr Źrebiec przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie?
Pozwole sobie przytoczyć posta od pewnej osoby na tym forum z tematu
Osobiście nie mogę się zgodzić z tą wypowiedzią. Byłam u dr Źrebca z pierwszym dzieckiem. To prawda, że ma super gabinet i trójwymiarowe usg ale co do porady i tłumaczenia to wszystko trzeba od niego wyciągnąć, bo niczego sam od siebie nie wytłumaczy. Teraz jestem w ciąży z drugim dzidziusiem i chodzę do dr Słowińskiego. nieprawdą jest, że "jest fachura". Naprawdę super lekarz i sam od siebie wszystko tłumaczy i oczywiście na pytania też ochoczo odpowiada. I jeszcze jedna zasadnicza różnica dr Źrebiec przyjmuje tylko prywatnie więc za wszystko bierze pieniądze, natomiast dr Słowiński do południa na fundusz, a wieczorem prywatnie - i nie ma tutaj różnicy w jakości wizyty... Naprawdę polecam dr Słowińskiego pełen profesjonalizm. Pozdrawiam
Czyli wychodzi na to że Dr źrebieć przyjmuje TYLKO prywatnie. ;)

PS.Opcja szukaj nie boli :padam:
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: aisza1990 »

Również proszę o odpowiedz osoby które chodzą na wizyty do Dr Źrebca czy on przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie?
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

Z tego co mi wiadomo, to tylko prywatnie.
milena_86
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 19:23

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: milena_86 »

Tak tylko prywatnie
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Czy sa tu dziewczyny które miały prowadzona ciąże na Clexane??
qwertyuiop
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 stycznia 2013, 20:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: qwertyuiop »

czy Doktor Żrebiec to starszy lekarz?
Aokiga6
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 1 czerwca 2012, 22:05

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Aokiga6 »

ma ktoras z was moze implant hormonalny lub spirale?
drogie to jest? sa jakies skutki uboczne po tym odczuwalne?
ODPOWIEDZ