Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Śmieszy mnie strasznie takie podejście każdy chodzi do takiego lekarza do jakiego chce czy to kobieta czy mężczyzna dla mnie ważne jest aby ginekolog był dobrym specjalistą a czy to będzie kobieta czy mężczyzna to już nie ma dla mnie znaczenia na szczęście mój" m" też ma zdrowe podejście do tego i nie przeszkadza mu ginekolog mężczyzna. A poza tym wydaje mi się że ginekolodzy mężczyźni mający już jakiś dłuższy staż pracy nie patrzą pod tym kątem.
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 grudnia 2008, 13:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: smykula_27 »

sylwula13 pisze:a mam pytanie jeszcze do płci dziecka ? czy któraś z Was chodziła do dr Pierza ? czy dobrze określił Wam płeć czy się pomylił ? :)
Mi dobrze określił płeć dziecka :-).
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

kotek222 pisze:Ja właśnie też chodze do pani Kulon i powiedziała, że narazie nie jest w stanie określić płci dziecka na zwykłym usg (16 tc), a czy któraś z dziewczyn była na usg 4D w okolicach 16 tygodnia ciąży ? Pytam bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy nie jest jeszcze za wcześnie na określenie płci, a chciałabym wiedzieć już bo ciekawość mnie zżera ;)
Ja całą ciążę chodziłam na 4D, pytałam w 13tc to mi powiedział, że jeszcze mi nie powie, tzn. chyba nie był pewien i wolał nic nie mówić niż powiedzieć źle :P
W 16tc już było widać wyraźnie. Może poczekaj tak do 20 i idź na lepsze usg. O ile Dziecko się ładnie ułoży to na pewno już będzie można dojżeć płeć. :)
gonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 18:47

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: gonzo »

Podobno jest metoda planowania plci.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

gonzo pisze:Podobno jest metoda planowania plci.
Podobno jest, ale myślę że to bzdura :P
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

a jaki jest koszt takiego usg 4d???
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

kasiag11 pisze:a jaki jest koszt takiego usg 4d???
Wystarczy poszukać kilka stron wstecz. Od 80zł wzwyż w zależności od lekarza.
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Dziewczyny a do którego tygodnia badają tam od dołu??
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ewelinaj103 »

od razu jest badanie robione przy pierwszej wizycie
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: fascynatka »

Aokiga6 pisze:ma ktoras z was moze implant hormonalny lub spirale?
drogie to jest? sa jakies skutki uboczne po tym odczuwalne?
Witam :D
Ja mam , raczej miałam założoną spiralkę zwykła miedzianą, nie hormonalną na 5 lat. Piszę w czasie przeszłym ponieważ ją wczoraj usunęłam. Miałam mały problem z tym ponieważ niteczki były w ogóle nie widocznie i nie wyczuwalne. Mój ginekolog uprzedził mnie, że może być ciężko przy usunięciu i niczego nie obiecał. Jednak za drugim podejściem przy miesiączce udało się i nie muszę odwiedzać naszego jasielskiego szpitala.
Co do Twojego pytania, czy są jakieś skutki uboczne to chyba zależy, bo każda z nas jest inna. Ja takowych nie zaobserwowałam i nie miałam. Jedynie to mogłabym się poskarżyć na niewielkie plamienia w czasie trwania cyklu ale bardzo sporadycznie i nie przy każdym. Poza tym wkładki nie czułam i jestem z niej bardzo zadowolona.Planuje założenie kolejnej.
Pozdrawiam :)
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: tess »

fascynatka pisze:
Aokiga6 pisze:ma ktoras z was moze implant hormonalny lub spirale?
drogie to jest? sa jakies skutki uboczne po tym odczuwalne?
Witam :D
Ja mam , raczej miałam założoną spiralkę zwykła miedzianą, nie hormonalną na 5 lat. Piszę w czasie przeszłym ponieważ ją wczoraj usunęłam. Miałam mały problem z tym ponieważ niteczki były w ogóle nie widocznie i nie wyczuwalne. Mój ginekolog uprzedził mnie, że może być ciężko przy usunięciu i niczego nie obiecał. Jednak za drugim podejściem przy miesiączce udało się i nie muszę odwiedzać naszego jasielskiego szpitala.
Co do Twojego pytania, czy są jakieś skutki uboczne to chyba zależy, bo każda z nas jest inna. Ja takowych nie zaobserwowałam i nie miałam. Jedynie to mogłabym się poskarżyć na niewielkie plamienia w czasie trwania cyklu ale bardzo sporadycznie i nie przy każdym. Poza tym wkładki nie czułam i jestem z niej bardzo zadowolona.Planuje założenie kolejnej.
Pozdrawiam :)
polecam również, tez miałam zwykłą miedzianą, komfort bardzo duży, jedynie trzeba pamiętać, żeby wyciągnąć po 5 latach ;) koszt rzędu 100 zł, myślę że taka kwota na 5 lat to niewielka cena.
żadnych poważniejszych skutków ubocznych, może jedynie troszkę się wydłużyć okres...
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: paulo06 »

a jaki lekarz w jasle robi spirale
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: tess »

dirtyang3el pisze:a jaki lekarz w jasle robi spirale
chyba większość lekarzy... to dość znana metoda. Polecam pana Teleszyńskiego, dobry ginekolog
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: paulo06 »

tess pisze:
dirtyang3el pisze:a jaki lekarz w jasle robi spirale
chyba większość lekarzy... to dość znana metoda. Polecam pana Teleszyńskiego, dobry ginekolog

a ile płaci sie za taki zabieg? sa robione jakies badania wczesniej?
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: fascynatka »

Mnie zakładała wkładkę wewnątrzmaciczną dr Sebastianka a usuwała dr Kulon. Zakładałam w przychodni i płaciłam doktorce, nie pamiętam dokładnie ale coś około 300zł.Ja nie kupowałam wtedy wkadki tylko ona miała swoje. Ale było to pięc lat temu. Usuwałam prywatnie więc to koszt wizyty.
Moja rada, idź do swojego ginekologa, powiedz że chciałabyś wkładkę. Ona/on doradzi Ci coś na pewno, da receptę i sobie kupisz. Umówisz się na zakładanie i tyle. Ja kolejną wkładkę będę zakładała w przedostatnim/ostatnim dniu miesiączki. Sam zabieg trwa dosłownie chwilę, trochę boli- to fakt, ale da się wytrzymać. ;)
ODPOWIEDZ