Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kowalik267 »

Hej czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś na temat pani dr. Teleszyńskiej.Czy to prawda że zajmuje się leczeniem niepłodności.Bardzo prosze o szczere posty bo potrzebuje bardzo dobrego lekarza w tej dziedzinie.
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: toszi »

Co do dr Teleszyńskiej i leczenia niepłodności to hm...zmarnowałam u niej pół roku. Na początek polecam dr Marka Węklara z Krosna. Zaczęłam do niego chodzić we wrześniu 2008 a w lutym 2009 byłam już w ciąży i jestem mamą:)
basia
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2010, 15:46

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: basia »

mam pytanie, czy jak mam kartoteke w poradni K to mogę tak po prostu zapisać się do przechodni dr Mastej na wizytę z NFZ? szczerze nie jestem zadowolona z wizyt w poradni K. Pierwszy raz byłam u pani Mejzy i muszę przyznać że super lekarz:) ale teraz już tam nie przyjmuje, właśnie może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje? To ona zrobiła mi cytologię i podstawowe badania. od kiedy jej nie ma nie mogę się doprosić żeby pani Sebastianek żeby zrobiła mi badania. wizyta kończy się na przepisaniu recepty. wiele do życzenia pozostawia też zachowanie pań pielęgniarek. kiedyś poszłam się zarejestrować o godzinie 7.30 i niestety nie było to możliwe gdyż pani pielęgniarka rozmawiała z jakąś koleżanką przez pół godziny a potem z wyraźną pogardą powiedziała mi że rejestracja odbywa się do godziny 8... ale wracając do mojego pytania proszę o odpowiedź:)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Anuskaaa18 »

Myślę, że nie powinno być problemu, przecież masz prawo wybrać sobie lekarza czy przychodnię która Ci odpowiada. Ja też chodzę do Masteja, ginekolodzy przyjmują tam w ramach NFZ, na wizytę do dr Kulon czeka się do 2 tygodni :)
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: dragon »

do basia: nie musisz przenosić kartoteki. Niezależnie od tego gdzie pójdziesz, czy do Gemini, czy do Masteja - będziesz miała założoną nową kartotekę i nikt nie powinien pytać Cię o to, czy gdziekolwiek masz inną. W poradni "K" wciąż będziesz mieć dotychczasową kartotekę i zawsze możesz tam zarejestrować się. Nie obowiązuje przyporządkowanie do którejkolwiek przychodni i możesz według upodobań zmieniać sobie wizyty do tej, do której masz ochotę.
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: ~~Patrycja~~ »

Witam ;)
czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś na temat pani dr. Teleszyńskiej...?
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: lustro »

dragon pisze:
Po moim doświadczeniu - NIE POLECAM niestety. Jeśli już, to wybierz męża Pani Teleszyńskiej.
Dlaczego??????? :/ ja u niej byłam parę razy i nie narzekam.
Nie zna się czy coś innego?
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: dragon »

Przykładów można podać wiele i zawsze wychodzi na to, że doktor Teleszyński jest lepszy od żony.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2010, 23:42 przez dragon, łącznie zmieniany 1 raz.
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: dziewczynazjasla »

a gdzie znajduje się ta przychodnia Mastej , tam gdzie przyjmuje Dr Kulon na fundusz? chyba dobrze zrozumiałam, ze ona tam przyjmuje, jak nie to prosze o sprostowanie:)
The Nun

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: The Nun »

Tak, dobrze zrozumiałaś. P.Kulon przyjmuje na fundusz w Centrum Zdrowia Doktora Masteja. Natomiast prywatnie przyjmuje na ul. Kołłątaja. Centrum Masteja to taki zielony budynek znajdujący się obok stacji PKS.
stokrotka1024
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 18 stycznia 2010, 17:46

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: stokrotka1024 »

Mam pytanie dotyczące doktora Słowińskiego, mianowicie powiedział mi ze można dzwonić po samą receptę na tabletki, na czym to polega konkretnie, wie któraś z was?
Bardzo proszę o odpowiedz.
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kowalik267 »

Ja też jestem pacjentką dr. i z tego co wiem wystarczy zadzwonić podać swoje dane i panie pielęgniarki napiszą chyba że będzie doktor to wejdziesz do niego i on wypisze.
stokrotka1024
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 18 stycznia 2010, 17:46

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: stokrotka1024 »

Dzisiaj własnie dzwoniłam, ale nie dogadałam sie z panią, mowiła żebym przeszła na prywatną wizyte i połaczenie zostało przerwane.
Ale pan S. mówił ze nie ma potrzeby wizyty skoro moge zadzwonić.
Nic z tego nie rozumiem.
Paula87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 1 marca 2010, 20:08

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Paula87 »

Który z lekarzy robi USG 3D i 4D? W jakiej cenie?
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Anuskaaa18 »

Paula87 jest o tym oddzielny temat: viewtopic.php?f=4&t=3216&p=50952#p50952 :)
ODPOWIEDZ