Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
brzostowianka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 19 marca 2014, 18:38

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: brzostowianka »

kto wie kiedy wraca doktor Słowinski z urlopu?
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

Chyba 1 września, 04.09 mam wizytę więc napewno jest.
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mati85061 »

Witam. powiedzcie mi jesli możecie w jakiej przychodni przyjmuje dr. zamorski ??? z góry dzieki za odpowiedz :)
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

W przychodni u Masteja koło dworca w Jaśle
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mati85061 »

dzieki za szybką odp. a niewiesz moze jak długo trzeba czekac na wizyte i jaki koszt ?
anuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 10:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: anuk »

o ile dobrze pamiętam to około 100zł- bez cytologii, tylko wcześniej trzeba się telefonicznie zarejestrować
Nie wiem tylko czy dr zamorski przyjmuje, ostatnio miałam termin do niego do publicznej przychodni na Chopena w Jaśle i w zastępstwie za niego przyjmowała dr Chruszcz Mejza :)
anuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 10:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: anuk »

W przychodni u Masteja możesz się zapisać również na wizytę refundowaną, tylko rejestracja odbywa się w jeden poniedziałek w miesiącu- chyba pierwszy :)
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kowalik267 »

Dziewczyny czy dr chruszcz Mejza przyjmuje prywatnie gdzieś w jasle,w przychodni na Chopena na fundusz ale tam nie ma usg (chyba ze sie myle)
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

chodziłam do pani dr Chruszcz do przychodni na szopena i miałam tam robione usg, jest tam taki stary sprzęt i na każdej wizycie pani dr sprawdzała czy wszystko jest ok, a na dokładniejsze usg dostaje się skierowanie do szpitala
Kaja900
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2014, 10:49

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Kaja900 »

Dziękuję dziewczyny za opinie i sugestie wobec jednego z jasielskich ginekologów, dzięki Wam tylko sobie pomogłam :) Niestety wcześniej nie wiedziałam o istnieniu takiego forum i nie miałam możliwości poczytać opinii pacjentek na temat dr bernata. Więc myślę, że jeśli mi to pomogło to powinnam być może pomóc innym dziewczynom, które również będą miały wątpliwości co do tego ginekologa. Jakiś czas tamu miałam problem- zapalenie (tak przynajmniej uznał berat). chodziłam do niego, on wypisywał tylko recepty coraz to nowsze antybiotyki i tak w kółko...a jak już zapytałam na co te leki i co mi dokładnie jest to odpowiadał takim irytującym tonem-żebym mu tylko dała już święty spokój. Był bardzo nieprzyjemny, momentami miałam wrażenie że wręcz chamski :/ no i oprócz zapalenia zdiagnozował również i nadżerke( bo jakże by mogło być inaczej :zakrecony: ) po wyleczeniu zapalenia kazał mi iść na wypalanke, powiedział że jeśli chce być zdrowa i mieć w przyszłości dzieci to muszę na nią iść! Od początku miałam co do tego wątpliwości, bo jestem młodą kobietą i nigdy nie rodziłam, a poza tym miałam dobrą cytologie. I wtedy zaczęłam szukać info nt. bernata, trafiłam na szczęście tutaj :D i jak czytam ten ginekolog to specjalista od nadżerek,u każdej kobiety ją widzi. Zamiast na wypalanke poszłam do innego ginekologa, dobrego specjalisty. I jak się okazało- ten gdy mu powiedziałam że wczesniej wykryto u mnie nadżerke zrobił wielkie oczy, bo byłam całkowicie zdrowa, nie mialam na szyjce nic co by nawet mogło przypominać nadżerke... (w dodatku nigdy nie rodziałam i miałam dobrą cytologię) więc lekarz z niedowierzaniem zastanawiał się co on mi tam chciał wypalać! ten ginekolog nie musiał nawet pytać o jego nazwisko, domyślił sie że chodzi o bernata... więc chyba takich przypadków było sporo. Dlatego dziewczyny jeśli macie wątpliwości, konsultujcie się z kilkoma specjalistami, nie wierzcie ślepo jednemu lekarzowi bo może to tylko wam zaszkodzić. czasem lepiej poczekać na wizyte do dobrego specjalisty niż iść tam gdzie nie ma kolejek :zalamany: dziękuję za pomoc i pozdrawiam :D
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Agaz »

Myślę że warto pisać o takich przypadkach żeby przestrzec inne dziewczyny. A można wiedzieć do jakiego ginekologa udałaś się drugim razem?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

popieram kaje,slusznie ze opisalas swoj przypadek,niech to bedzie przestroga dla innych dziewczyn,juz kiedys pisalam o podobnym zdarzeniu z tym panem i jak widac dalej prowadzi swoja gre dla kasy,zalosne i precz z takimi lekarzami,pozdr
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

hej dziewczyny,nie wszystkie bedea wiedziec ale ciezarne ktore chodza do dr,slowinskiego cos moze napisza,otoz czy to prawda ze dr,przepisal wszystkie ciezarne pacjentki do teleszynskich?doszla mnie pogloska i mam nadzieje ze to tylko pogloska.....
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

ja chodze do slowinskiego ,bylam we wtorek ale nic mi nie mowil ze mam isc do teleszynskiej i wizyte mam na 20 lutego...
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jowita »

beti pisze:hej dziewczyny,nie wszystkie bedea wiedziec ale ciezarne ktore chodza do dr,slowinskiego cos moze napisza,otoz czy to prawda ze dr,przepisal wszystkie ciezarne pacjentki do teleszynskich?doszla mnie pogloska i mam nadzieje ze to tylko pogloska.....
No jeśli to okaże się prawdą, to w Jaśle co niektórzy mogą chyba już wszystko i to zupełnie bezkarnie :zdegustowany:
ODPOWIEDZ