Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

liczi pisze:czy wiecie może który lekarz w Jaśle wykonuje USG genetyczne płodu? i jaki jest koszt tego badania?
żaden
renifer100
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 4 maja 2014, 18:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: renifer100 »

Witam. Mam pytanie odnośnie doktor Anety Chruszcz -Mejzy z tego co przeczytałam to przyjmuje w przychodni na Szopena ale najbliższy termin jest na wrzesień. Ktoś też pisał że przyjmuje prywatnie na przeciwko dawnej halagardy. Orientuje się ktos jak jest aktualnie??????? Bardzo proszę o odpowiedź.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: marzenka24 »

Mam pytanie do dziewczyn, którym pan Słowiński prowadził ciążę. Czy polecacie iść na NFZ czy chodzić całą ciążę prywatnie?
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

marzenka24 pisze:Mam pytanie do dziewczyn, którym pan Słowiński prowadził ciążę. Czy polecacie iść na NFZ czy chodzić całą ciążę prywatnie?
Na 3 pierwszych wizytach byłam prywatnie a później przenioslam się na nfz. Różnice zauważyłam tylko w jakości sprzętu ale doktor jest miły i zawsze robi dokładne usg.
pauulaa123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2014, 14:25

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: pauulaa123 »

Hej dziewczyny:)
Czy wie moze któras z was gdzie przyjmuje prywatnie pani Aneta Chruszcz-Mejza?
jeszcze jakbyscie podały nr telefonu do prywatnego gabinetu byłoby Super :)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: marzenka24 »

Dziewczyny doradźcie :)
Nie wiem jakiego lekarza wybrać. Jestem w swojej pierwszej ciąży i pewnie jak to u większości kobiet, które mają zostać pierwszy raz mamą,chciałabym dobrze wybrac lekarza prowadzącego ciążę.
Zawsze chodziłam do dr Słowińskiego, byłam u niego na pierwszej wizycie, z resztą wcześniej byłam z niego zadowolona, ale zastanawiam się nad dr Zamorskim, Pierzem lub Źrebcem (dlatego nad nimi, gdyż wyczytałam na ich temat dużo pochlebnych opinii na forum).
Chciałam spytać dziewczyny, które już urodziły, czy w/w lekarze opiekują się dobrze pacjentką nietylko podczas trwania ciąży ale także w szpitalu przy i po porodzie? jakie są wasze odczucia? Pozdrawiam :)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

jesli bylas zadowolona to nie szukaj szczescia na sile,ja do slowinskiego chodzilam z ciazami i nie tylkoi nie mam nic do zarzucenia,kazdy lekarz jak niczego nikomu nie zawini jest dobry,ale takiego nie ma zeby kazdemu dogodzil,(nawet ci panowie nie sa idealni)jesli chodzi o opieke w szpitalu to norma,nikt nie bedzie latal do ciebie co chwilke bez potrzeby,jesli jest ok,to badz zadowolona,i wypatruj dnia zeby pojsc do domu.....pozdr
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: asia92 »

moją ciąże prowadził dr Pierz. Fakt faktem- komplikacji nie miałam żadnych, ale byłam z wizyt u Niego bardzo zadowolona. Miły i sympatyczny lekarz, wszystko wytłumaczy bardzo spokojnie. Odpowie na każde pytanie ( a przy pierwszej ciąży wiadomo, że jest ich pełno ).po porodzie, przyszedl na sale, zapytal jak sie czuje, pośmial się do maluszka, pożartowal i przypomnial o wizycie kontrolnej. a gdy kilka tygodni po porodzie się pochorowałam to również mnie nie zawiodl. Mimo, że była cała poczekalnia ludzi przyjął mnie bez kolejki, przepisal odrazu antybiotyk i doszłam szybko do formy i na szczęście obylo się bez szpitala. ale wiadomo na każdego lekarza znajdziej też gorszą opinie. Ja na temat dr Pierza też różne rzeczy słyszałam, ale i tak się nie zraziłam i nie mam nawet zamiaru go zmieniac.
eddzia
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 lipca 2014, 10:29

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: eddzia »

Co do Sensimedu w Krośnie uważam, że jest to jedyna placówka w której lekarze poważnie podchodzą do problemów niepłodnościowych. Chodzimy z mężem do dr Słowika, nie odczuwam, że jest chamski ani arogancki. Jesteśmy w trakcie leczenia, niedawno mieliśmy IUI. Orientowałam się gdzie jeszcze w okolicy jest specjalista od leczenia niepłodności, są ale w Rzeszowie, gdzie jest o wiele drożej.
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna_kropeczka »

jeśli chodzi o leczenie niepłodności, to również z doświadczenia mojej znajomej mogę polecić dr Słowika. Długo szukała lekarza, który jej pomoże. Dopiero, gdy trafiła do dr udało się i dzisiaj ma już 2-letniego synka.
malowana1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2014, 10:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: malowana1980 »

byłam wczoraj u Tereszyńskiej bo źrebiec jest już dla mnie za drogi. wydaje się sympatyczna, przepisała mi kilka leków na zajście w ciąże, zobaczymy czy będą efekty.. a Wy co o niej myślicie ?
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: walentyna »

Myślę że same leki nie pomogą należy zrobić trochę badań ja miałam najpierw monitoring cyklu i wtedy tabletki ale nie w Jaśle. I udało sie. Ta pani doktor nie ma zbyt dobrej opini.
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

malowana1980 pisze:byłam wczoraj u Tereszyńskiej bo źrebiec jest już dla mnie za drogi. wydaje się sympatyczna, przepisała mi kilka leków na zajście w ciąże, zobaczymy czy będą efekty.. a Wy co o niej myślicie ?
Witaj! A jakie to leki przepisała Ci pani Teleszyńska? Taka informacja może pomóc wszystkim "staraczkom".
malowana1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2014, 10:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: malowana1980 »

femoston mite bo mam mało śluzu, duphaston, closilbegyt na owulacje. Pani bardzo miła się wydaje, ale dopiero zaczynam swoją przygodę z planowaniem ciazy. miałam robione badania hormonalne. walentyna, a Ty gdzie się leczyłaś ? czy znacie jakiś dobrych specjalistów od leczenia niepłodności najlepiej z okolic jasła ?
malowana1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2014, 10:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: malowana1980 »

walentyna pisze:Myślę że same leki nie pomogą należy zrobić trochę badań ja miałam najpierw monitoring cyklu i wtedy tabletki ale nie w Jaśle. I udało sie. Ta pani doktor nie ma zbyt dobrej opini.
trochę jestem podłamana opiniami na temat doktor Teleszyńskiej, nikomu nie pomogła?? może jest ktoś kto dzięki jej pomocy zaszedł w ciąże? będę brała tabletki przez 2/3 miesiące i napiszę jakie będą efekty
ODPOWIEDZ