Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

kajcia pisze:Ja brałam po owulacji do miesiączki w razie gdybym właśnie zaszła w ciąże w danym cyklu starań.Nie wiem czy to to pomogło czy nie ale jestem w ciąży. :) Wiem,ze koleżanka moja też bierze w tym samym celu, plus jakiś jeszcze inny zestaw leków.
Dzięki za odpowiedź. A czy przed przepisaniem robiłaś badanie na poziom progesteronu, czy lekarz poprostu Ci go przepisał na wyczucie? Bo mój gin nic o tym nie wspomina, a nie wiem czy mam mu to zasugerować...czy jajko ma być mądrzejsze od kury? :) :)
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

basia_85 pisze:Dr Słowiński na NFZ przyjmuje w czwartki i piątki w poradni Gemini na Baczyńskiego. Od 8 rano. Natomiast we wtorki i środy przyjmuje tam prywatnie. We wtorki od 8, a w środy od 15. Na NFZ są kolejki, trzeba się rejestrować miesiąc wcześniej, tzn 3 lutego od 8 rano będą rejestrować na 3 marca. Najgorzej jest z pierwszą wizytą, później rejestrują już tak jak zaleci lekarz.
oj to widzę, że terminy na nfz są bardzo odległe, niestety nie bede mogła tyle czekać :/. Ciekawe jak z terminami prywatnie.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Mysia84 »

Prywatnie juz na nastepny tydzien....
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

Jeśli pojdę na pierwszą wizytę prywatnie to za wszystkie badania które mi zleci będę musiała zapłacić :/, ale czekać ponad miesiąć to raczej za długo
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Niestety tak, a te pierwsze badania są naprawdę drogie bo komplet kosztuje chyba ok 170 zł w Gemini.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Na pierwszą wizytę można pójść prywatnie, jeśli zależy komuś na czasie, a później zapisać się na NFZ. Co do dr Słowińskiego, dodam, że w poniedziałki pełni dyżur w szpitalu.
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

Basiu 85 nie robiłam tego badania , aczkolwiek lekarz stwierdził,że na pewno mi to nie zaszkodzi a może pomóc gdybym właśnie zaszła w ciażę :)
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

To wszystko zależy od lekarza nie chodzi tu o wymądrzanie się ale myślę że możesz o tym wspomnieć .
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Dziewczyny czy zdarzyło się, że waga Waszego dziecka była wskazaniem do cc? Jeśli tak to jaka ona była ? Czy przed porodem robią w szpitalu pomiary miednicy jeśli usg pokazuje dużą wagę urodzeniową? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ostatnie badanie USG wykazało, że mój synek waży 4 kg. Dla mnie to dużo, ale pomiarów miednicy nikt mi nie wykonywał. W trakcie porodu sprawy trochę się skomplikowały i skończyło się na cc. Synek po porodzie ważył 3,800 i mierzył 58 cm.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

wlasnie,czy wszystkim ktore musialy miec cc planowane bo wiadomo chodzi o czas,mierzy sie miednice,czy to zalezy od lekarza,czy???
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mnk »

Hmm ja w prawdzie rodziłam naturalnie ale pomiar miednicy miałam zaraz po przyjęciu mnie na porodówkę.
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Mnk a jak dużego mialaś dzidziusia? Czyli znowu jednym robią pomiar a drugim określają na oko :-) mimo że waga dziecka wg ostatniego usg jest duża.
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

u mnie przy obu porodach zaraz po przyjeciu na trakt porodowy polozne mierzyly mi miednicę.
Wiktoria...
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 14:57

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Wiktoria... »

Czy któraś z Pań chodzących do dr. Zamorskiego w przychodni Mastej, jest chętna na zamianę terminu umówionej wizyty?
Odstąpie 10 luty, godz. 18:00 za datę późniejszą w lutym.
Zainteresowanych proszę o kontakt: 796 023 167
ODPOWIEDZ