Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Gabrielle
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 20:58

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Gabrielle »

Na swoją pierwszą wizytę do ginekologa wybrałam się do dr Marka Słowińskiego. Miałam cholernego pietra :zawstydzony: :( ale przeżyłam wizytę i nie żałuję, że do niego poszłam. Od tamtej pory chodzę do niego. Jest miły, uprzejmy, kompetentny, wszystko tłumaczył i wyjaśniał. Polecam go:)
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

Hej! Czy któraś z Was brała Duphaston przed zajściem w ciążę? Żeby pomóc w zafasolkowaniu?
mariusz-zawisza
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 11:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mariusz-zawisza »

ludzie wszyscy lekarze som bardzo dobrzy
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

Ja brałam po owulacji do miesiączki w razie gdybym właśnie zaszła w ciąże w danym cyklu starań.Nie wiem czy to to pomogło czy nie ale jestem w ciąży. :) Wiem,ze koleżanka moja też bierze w tym samym celu, plus jakiś jeszcze inny zestaw leków.
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Ja brałam luteine, podobne działanie jak duphaston, ale podobno według mojego lekarza bardziej naturalna. W którymś tam cyklu brania zaszłam w ciąże, ale czy ja wiem czy to właśnie pomogło. Duphaston brałam w 3 miesiącu na podtrzymanie ciąży, bo miałam drobne problemy, na szczęście szybko się skończyły i teraz czekam na rozwiązanie :)
Tak czy inaczej duphaston na pewno nie zaszkodzi ani Tobie ani dziecku a może pomóc .
ewa.c3891
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 26 października 2010, 09:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ewa.c3891 »

Ona :) pisze:Czy dr Zamorski przyjmuje prywatnie ? Jeśli tak to kiedy i ile kosztuje wizyta ? Wie może ktoś ? Z góry dziękuję za odp :) :) :)
Tak przyjmuje prywatnie w czwartek u Masteja koszt wizyty 80 zł :)
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

Witam,
chciałabym się dowiedzieć gdzie przyjmuje, o ile przyjmuje na NFZ dr Słowiński lub dr Zamorski. Potrzebuje lekarza. który potwierdzi i poprowadzi ewentualną ciążę, a słyszałam wiele dobrych opinii na temat tych lekarzy. Podobno dr Źrebiec też jest bardzo dobry jednak on przyjmuje tylko prywatnie a to byłby dla mnie za duży koszt. Jeszce jedno pytanie do mam, w którym tygodniu ciąży poszłyście pierwszy raz do ginekologa?
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Doktor Słowiński przyjmuje na nfz w przychodni Gemini na Baczynskiego, ale w które dni to już nie wiem. Natomiast doktor Zamorski w przychodni u Masteja koło dworca Pkp. Ja pierwszy raz byłam w 5 tygodniu, ale wtedy oprócz czarnej kropeczki nic nie było widać, nawet nie wykrył jeszcze wtedy bicia serduszka, więc chyba najlepiej iść koło 8 tyg bo tak mi kazał przyjść na następną wizytę i już widziałam bijące serduszko mojego synka ;)
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mnk »

Na pewno pierwsza wizyta nie później niż 10 tydzień ciąży bo to jest jedno z kryteriów do otrzymania becikowego.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

Czy w przychodni Gemini jest USG? bo wolalabym żeby wszystko było na miejscu żeby nie biegać dodatkowo do szpital
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Tak jest i wszystkie badania typu krew, mocz też można tam zrobić. To duży plus bo nie musisz chodzić jeszcze i wybierać wyników tylko wszystko ląduje odrazu na biurku Twojego lekarza prowadzącego.
Ostatnio zmieniony 1 lutego 2014, 16:32 przez victoria87, łącznie zmieniany 1 raz.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

a nie wiecie czy długo trzeba czekać na wizytę?
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Ja chodzę prywatnie więc ciężko mi powiedzieć, ale najgorzej dostać sie na pierwszą wizytę, bo potem ciężarne rejestrują na kolejne bez żadnego problemu. Jak jesteś w 5 tygodniu to tak jak wyżej ktoś napisał musisz być na pierwszej wizycie do 10 żeby dostać becikowe. Wydaje mi się, że bez problemu zarejestrujesz się do tego czasu :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

Ja chodzę do Masteja, tam też jest wszystko na miejscu, poza tym terminy nie są zbyt odległe :)
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

Dr Słowiński na NFZ przyjmuje w czwartki i piątki w poradni Gemini na Baczyńskiego. Od 8 rano. Natomiast we wtorki i środy przyjmuje tam prywatnie. We wtorki od 8, a w środy od 15. Na NFZ są kolejki, trzeba się rejestrować miesiąc wcześniej, tzn 3 lutego od 8 rano będą rejestrować na 3 marca. Najgorzej jest z pierwszą wizytą, później rejestrują już tak jak zaleci lekarz.
ODPOWIEDZ