Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

Też polecam doktora Zamorskiego, doktor Kulon jest moim lekarzem prowadzącym ciąże, ale nie polecam, do czasu było OK potem zauważyłam, że nie traktuje mnie indywidualnie, bagatelizuje wiele, moje koleżanki ciężarne mają podobne odczucia. U doktor Chruszcz byłam, ale więcej bym nie poszła. O doktorze Bernacie nie słyszałam nic pozytywnego, ale nie byłam u niego. Dr Zamorski :ok:
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Strange Love »

Ja byłam u Bernata i u pani Kulon. O Bernacie zapomnij raz na zawsze, tylko tyle w tym temacie. Pani Kulon jeśli chodzi o prowadzenie ciąży jest ok, pilnuje wszystkich badań itd bez zarzutu, a tak już poza ciążą też w porządku ale miałam wrażenie że inaczej mnie traktuje. Ale to lekarka, nie koleżanka :) robi swoje dobrze ale nie liczyłabym na przyjacielskie pogawędki. ;)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

dokladnie tych 3 wymienionych lekarzy najlepiej unikac,zas o zamorskim slyszalam duzo dobrego jak na poczatek kariery w jasle,co bedzie potem czas pokaze...osobiscie chodze do dr.slowinskiego,ale kazdy ma swoje zdanie i doswiadczenie z lekarzami....
Calista_a
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 grudnia 2013, 15:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Calista_a »

ale czy dr Zamorki tez przyjmuje na NFZ? czy tylko prywatnie?
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

Calista_a pisze:ale czy dr Zamorki tez przyjmuje na NFZ? czy tylko prywatnie?
on przyjmuje tylko na NFZ .
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: chichotka »

To prawda dr.Bernat pod wzgledem ciazy jest KOSZMARNY!!! Nic ale to kompletnie nic nie powie tylko,ze wszystko w normie i tyle.Jestem w 6 miesiacu i dalej nie znam plci bo mowi ,ze to jeszcze za wczesnie ;) Nie polecam.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

chichotka pisze:To prawda dr.Bernat pod wzgledem ciazy jest KOSZMARNY!!! Nic ale to kompletnie nic nie powie tylko,ze wszystko w normie i tyle.Jestem w 6 miesiacu i dalej nie znam plci bo mowi ,ze to jeszcze za wczesnie ;) Nie polecam.
A dlaczego go w ogóle wybralaś na lekarza prowadzącego?:)
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: smerfetka1718 »

jeśli jesteś niezadowolona z lekarza, zawsze możesz go zmienić. Gdyby mój robił tak jak ten którego opisujesz, więcej bym się u niego nie pojawiła ...
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

smerfetka1718 pisze:jeśli jesteś niezadowolona z lekarza, zawsze możesz go zmienić. Gdyby mój robił tak jak ten którego opisujesz, więcej bym się u niego nie pojawiła ...
Dokładnie. Ja na swojego dopiero pod koniec ciąży zaczęłam narzekać, więc już nie opłacało się zmieniać na miesiąc, ale całą ciąże się męczyć to nie bardzo :kwasny:
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: chichotka »

Zapisalam sie do niego poniewaz chcialam jak najszybciej potwierdzic ciaze,niestety do niego mozna sie dostac z dnia na dzien oczywiscie na NFZ natomiast w jasle to na fundusz trzeba czekac nawet 1,5 i 2 miesiace zeby sie dostac do ginekologa a prywatnie ...mysle ze i bez tego bedzie sporo wydatkow!!!!
Teraz juz na 2 miesiace przed koncem nie bede go zmieniac.Najbardziej mnie wkurza w nim to ze nic nie powie.
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: smerfetka1718 »

chichotka pisze:Zapisalam sie do niego poniewaz chcialam jak najszybciej potwierdzic ciaze,niestety do niego mozna sie dostac z dnia na dzien oczywiscie na NFZ natomiast w jasle to na fundusz trzeba czekac nawet 1,5 i 2 miesiace zeby sie dostac do ginekologa a prywatnie ...mysle ze i bez tego bedzie sporo wydatkow!!!!
Teraz juz na 2 miesiace przed koncem nie bede go zmieniac.Najbardziej mnie wkurza w nim to ze nic nie powie.

wiem, ze ciezko jest sie dostac. sama jeste w ciazy i na pierwsza wizyte szlam prywatnie .... badania tez prywatnie robilam, wiec wiem jakie to koszty.
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mchloek »

Dziewczynki ja z pytaniem. Kogo polecacie jako lekarza, który sprawdzi czy fasolka jest a później ewentualnie poprowadzi ciąże.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

mchloek pisze:Dziewczynki ja z pytaniem. Kogo polecacie jako lekarza, który sprawdzi czy fasolka jest a później ewentualnie poprowadzi ciąże.

Poczytaj parę stron wstecz :)
mandarynka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 listopada 2011, 10:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mandarynka »

Źrebiec i tylko Źrebiec :) - wg mnie super lekarz, może mało rozmowny ale jak go zapytać to rzeczowo wszystko wytłumaczy. Prowadził moją ciążę i był przy porodzie - jedyny minus to, że przyjmuje tylko prywatnie.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna30 »

Jak czytam dr Żrebiec to mnie słabi , no, ale może miałam ogromnego pecha, ale nawet jakby nie wiem co się działo to nie pójdę w życiu
ODPOWIEDZ