Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Dziewczyny mam pytanko czy do dr Kulon można przyjść na wizytę z mężem? no i jak to wygląda czy np w 17 tygodniu można już i czy muszę jakoś wcześniej o tym poinformować czy przed samą wizytą wystarczy?
kotek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2013, 17:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kotek222 »

Ja chodzę do dr Kulon i nie widziałam przynajmniej narazie żeby któraś Pani z mężem wchodziła ale myśle, że nie będzie problemu :) a idziesz prywatnie czy do przychodni?
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

lolka86 pisze:Dziewczyny mam pytanko czy do dr Kulon można przyjść na wizytę z mężem? no i jak to wygląda czy np w 17 tygodniu można już i czy muszę jakoś wcześniej o tym poinformować czy przed samą wizytą wystarczy?
raczej przed samą wizytą powinnaś zapytać czy możesz wejść z mężem :) ja chodzę do dr Pierza i tak zrobiłam-bez problemu mi pozwolił i mąż mógł zobaczyć naszego synka na usg ;)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

sylwula13 mam pytanie z innej beczki :) W którym tygodniu dowiedziałaś się jaka to płeć? :D Bo ja jeszcze nie wiem co będzie, bo moje dzidzi strasznie się tłukło. Mialaś jakieś przeczucia wcześniej, że to będzie chłopak?
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

dziewczyny czy przed porodem trzeba umawiać się czy rozmawiać z położną środowiskową??
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

do makatka:) ja dowiedziałam się dopiero w 24 tyg, bo mój maluch też był bardzo ruchliwy i odwrócił się tyłem do nas;) opinie były różne co do płci, ale w sumie nie miałam ochoty na nic słodkiego, a wręcz po słodkim mnie mdliło i podobno nic się nie zmieniłam na twarzy, no i będzie chłopczyk:)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

makatka pisze:sylwula13 mam pytanie z innej beczki :) W którym tygodniu dowiedziałaś się jaka to płeć? :D Bo ja jeszcze nie wiem co będzie, bo moje dzidzi strasznie się tłukło. Mialaś jakieś przeczucia wcześniej, że to będzie chłopak?
gdzieś chyba w 26 tygodniu się dowiedziałam :) jak pytałam ginekologa to powiedział, że po 20 tygodniu mi dopiero powie jaka to płeć :) a miałam przeczucia, że to będzie dziewczynka a od początku byłam nastawiona na chłopca, bo strasznie chciałam syna :) płeć potwierdził mi 2 razy :) jak byłam z mężem na usg to nam pokazywał, że będzie na pewno chłopak :) chociaż w dalszym ciągu jest mi trudno w to uwierzyć ;)
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Ja chodzę do dr Kulon na fundusz i właśnie sie zastanawiam bo chciałabym żeby mąż choć raz poszedł i zobaczył :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

kasiag11 pisze:do makatka:) ja dowiedziałam się dopiero w 24 tyg, bo mój maluch też był bardzo ruchliwy i odwrócił się tyłem do nas;) opinie były różne co do płci, ale w sumie nie miałam ochoty na nic słodkiego, a wręcz po słodkim mnie mdliło i podobno nic się nie zmieniłam na twarzy, no i będzie chłopczyk:)
No właśnie ja na buzi też się nie zmieniłam i nie mam w ogóle ochoty na słodkie i wole jeść jakieś przyprawione ostre i kwaśne rzeczy :)
sylwula13 pisze: gdzieś chyba w 26 tygodniu się dowiedziałam :) jak pytałam ginekologa to powiedział, że po 20 tygodniu mi dopiero powie jaka to płeć :) a miałam przeczucia, że to będzie dziewczynka a od początku byłam nastawiona na chłopca, bo strasznie chciałam syna :) płeć potwierdził mi 2 razy :) jak byłam z mężem na usg to nam pokazywał, że będzie na pewno chłopak :) chociaż w dalszym ciągu jest mi trudno w to uwierzyć ;)
Hehe no widzisz ja też jestem od początku nastawiona na chłopca i chce chłopca, więc może będzie dziewczynka w takim razie :) Ale jak to wszystkie przyszłe mamy mówią, nieważne co, ważne żeby było zdrowe :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolka666 »

ja chodze do dr chruszcz ale usg robi pani kulon i pytałam czy mąż moze byc obecny przy usg i zgodziła się bez problemu :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

makatka pisze:
kasiag11 pisze:do makatka:) ja dowiedziałam się dopiero w 24 tyg, bo mój maluch też był bardzo ruchliwy i odwrócił się tyłem do nas;) opinie były różne co do płci, ale w sumie nie miałam ochoty na nic słodkiego, a wręcz po słodkim mnie mdliło i podobno nic się nie zmieniłam na twarzy, no i będzie chłopczyk:)
No właśnie ja na buzi też się nie zmieniłam i nie mam w ogóle ochoty na słodkie i wole jeść jakieś przyprawione ostre i kwaśne rzeczy :)
sylwula13 pisze: gdzieś chyba w 26 tygodniu się dowiedziałam :) jak pytałam ginekologa to powiedział, że po 20 tygodniu mi dopiero powie jaka to płeć :) a miałam przeczucia, że to będzie dziewczynka a od początku byłam nastawiona na chłopca, bo strasznie chciałam syna :) płeć potwierdził mi 2 razy :) jak byłam z mężem na usg to nam pokazywał, że będzie na pewno chłopak :) chociaż w dalszym ciągu jest mi trudno w to uwierzyć ;)
Hehe no widzisz ja też jestem od początku nastawiona na chłopca i chce chłopca, więc może będzie dziewczynka w takim razie :) Ale jak to wszystkie przyszłe mamy mówią, nieważne co, ważne żeby było zdrowe :)
najgorzej się tak nastawić :) niby ja od początku byłam nastawiona na chłopca i chłopiec wyszedł :)
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

ja w sumie na początku myślałam o chłopcu, potem wszyscy wokół mówili o dziewczynce i byłam nastwaiona na dziewczynkę, a na usg pani doktor powiedziała że będzie chłopiec i na początku tak mi dziwnie było się przyzwyczaić, ale najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe:-)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

Ja się nastawiłam na chłopca, ale jeśli będzie dziewczynka to też będę bardzo szczęśliwa :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jagoda Fioletowa »

U mnie było podobnie. Od początku chciałam mieć chłopca, jako pierwsze dziecko i tak też się stało. Na słodycze w ogóle nie miałam ochoty, za to ogórki kiszone wcinałam regularnie ;) Na twarzy nic się nie zmieniłam, ponoć nawet wyładniałam :P Moją ciążę prowadziła dr Kulon i bez problemu pozwoliła wejść mężowi na USG :D
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

ja przez czas ciąży wogóle nie miałam ochoty na słodkie za to kwaśne mi pasowało jak najbardziej :) i brzuszek do tej pory mam do szpica a nie okrągły :P a krążą mity, że okrągły na dziewczynka a szpic na chłopca i w moim przypadku się sprawdziło ;)
ODPOWIEDZ