Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jędza »

Szeherezada pisze:
Ja miałam na 4 cm a w ciągu miesiąca urosła do ponad 6. Mnie jajnik bolał i to mocno, dlatego zdecydowałam się na operację. Na szczęście w porę cysta pękła :) Pani doktor mówiła, że warto poczekać z operacją, bo właśnie może się tak stać i wtedy po problemie :) Pozdrawiam i życzę Ci zdrowia.
też miałam cystę 6 cm, i również jajnik bolał i to dośc mocno, na dodatek byłam wtedy w 12 tyg ciąży a torbiel miała tendencję do skręcania się (to jest ból dopiero) na 16 tydzień też miałam przewidzianą operację ponieważ wielkość torbieli miałaby wpływ na poród przedewszystkim,
Z zajściem w ciążę miałam też problemy więc lekarza miałam w Krakowie, pewnej nocy torbiel pękła, nie życzę nikomu ani bólu ani strachu o dziecko jaki wtedy przeżylam,
mąż w pracy, w szpitalu w jaśle tylko mnie przebadali i nic mój lekarz kazał przyjechać, dopiero tam się mną zajęli szczęśliwie torbiel wypełniona była płynem który nie był szkodliwy i po kilku dniach wszystko się wchłonęło

Ale nie zawsze tak jest czasem wewnątrz może być ropa albo krew i wówczas podczas pęknięcia może dojść do zakażenia,a konsekwencję tego jakie mogą być łatwo sobie wyobrazić, więc niezbyt dobrym sposobem jest czekanie na pęknięcie.
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lilijka »

Czy któraś z Pań orientuje się gdzie obecnie przyjmuje dr Zamorski? Z gemini już niestety nie współpracuje :(
słoneeeczko
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 marca 2013, 16:40

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneeeczko »

Dr Zamorski przyjmuje u Masteja i na Szopena:)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

hej dziewczyny,nie chce zakladac nowego tematu,gdyz problem rowniez jest zwiazany z torbielem,ale w piersi...otoz mam pytanie czy ktoras z was miala lub ma torbiel-cyste w piersi i jak to u was jest?czy mialyscie zlecone jakies badania?co wam lekarz powiedzial na ten temat,bo roznie slyszalam,ze tabl.antyk.pomagaja,ze kontrolowac trzeba a nawet na zabieg pojsc.....jesli ktos mial lub ma z tym problem,napiszcie-z gory dzieki
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

czy polecacie dr Chruszcz (tylko tą starszą panią) jako ginekologa prowadzącego ciąże??
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolka666 »

kasiag11 pisze:czy polecacie dr Chruszcz (tylko tą starszą panią) jako ginekologa prowadzącego ciąże??
ja chodze do dr Chruszcz i jak narazie jestem zadowolona wszystkie badania wykonywane jedyny minus USG trzeba się zapisywać do dr Kulon ale to malutki szczegół chyba :):)
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jaślanka85 »

Ja osobiście starszej pani Chruszcz nie polecam!!! Była to połowa ciąży! Nie delikatna, badania bolesne że aż mam do dzisiaj jakieś złe wspomnienia i ciarki aż mnie przechodzą a byłam u niej 2 razy jak nie miałam możliwości dostać się do mojego lekarza źrebca. Nigdy więcej do tej pani!!! W porównaniu z dr Zrebcem to daje jej 1 na 10 punktów co do fachowości nie wiem ale do delikatności to zero!
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Maxmaks »

Starsza Chruszczowa byłaby mnie na tamten świat wysłała przy pierwszym porodzie. Tak mnie pocerowała, ze za 2 godziny po porodzie na stole operacyjnym wyladowałam z krwotokiem wewnętrznym ! Odradzam , trzymajcie sie od niej z daleka, tym bardziej ze wokoło mnóstwo innych lekarzy w tym fachu...
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

kurczę ja do niej trafiłam przez przypadek, bo zależało mi na czasie, a okazało się że jestem w ciąży:) no i nie wiem czy szukać innego lekarza...
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Maxmaks »

Dziewczyno nie ma się nad czym zastanawiać....polecam dr Słowińskiego, dr Sebastiankę, dr Aneta Chruszcz-Mejza ...jest wielu lekarzy i masz wybór....
a wracając do starszej Chruszczowej nie byłam jedynym przypadkiem, któremu zaszkodziła...
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

dziewczyny powiedzcie mi jak wyglada sebastianka ta z krosna ponoc,a jak mloda mejza?wiem ze jedna w szpitalu byla dosyc mozliwa,miala wlosy czarne upiete w gore i pasemko chyba jedno takie szerokie,teraz nie wiem ktora to jest,napiszcie ktora jest ktora?
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: herbata87 »

tak sebastianka ma wlosy spiete i to pasemko a mejza czarna w dlugich wlosach mlodo wyglada ja bym wolala mejze wybierajac z tych dwoch.
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Maxmaks »

herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: herbata87 »

no ona choc nie powiem że na tym zdjęciu jakoś inaczej wygląda:P
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Witam :) dziewczyny która z was może polecić dobrego lekarza na ciążę z problemami ??to znaczy mam problem żeby zajść a jak już raz zaszłam to szybko się skończyło kogo byście poleciły myślałam o dr Słowińskim hm??
ODPOWIEDZ