Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tenshi »

Próbowalam sie umowic do pani dr na szopena, terminy dopiero na koniec kwietnia.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

to zmieniły się zasady rejestracji?? bo kiedyś przychodziło się i rejestrowało w tym samym dniu, oczywiście odpowiednio wcześnie czyli o 7 rano, chociaż pani doktor dopiero od 8 przyjmowała
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tenshi »

Nie wiem, jak jest kiedy przychodzisz osobiscie, ja dzwonilam w ubiegly piatek.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jjaa18+ »

na telefon moze inaczej rejestruja a tak to raczej po staremu trzeba rano przyjsc i w tym samym dniu jest sie przyjetym tylko trzeba poczekac na swoja kolej a tak swoja jacy lekarze sa na szopena w jakie dni?
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

kiedyś w poniedziałek przyjmowała dr Chruszcz Mejza, a teraz nie wiem, ale również byłabym wdzięczna za odpowiedz
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarnulka187 »

kasiag11 pisze:czy pani doktor Chruszcz Mejza przyjmuje nadal w poniedziałki w poradni na szopena??
Tak, nadal bez zmian. Ale nie licz że Cię w tym samym dniu przyjmie, Niestety ale trzeba czekać nawet pare tygodni.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

czyli jak pójde w poniedziałek i się zarejestruje rano to nie jest to równoznaczne z tym że mnie przyjmie??
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tenshi »

Polecam Panią doktor Chruszcz- Mejza, miła, ciepła cudowna kobietka, na wizycie stwarza luźną atmosferę, a na stres nie ma miejsca :)
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

a przyjmuje gdzieś oprócz przychodni na szopena??
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tenshi »

W kemedzie, ale trzeba sprawdzic kiedy jest, ja bylam wczoraj, bylo okolo 10 pacjentek.
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 lutego 2009, 18:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: karluska93 »

iwka126 pisze:
ewa.c3891 pisze:Mam takie pytanie odnośnie dr Pierza czy jak się chodzi do niego prywatnie to trzeba za każdym razem iść prywatnie czy można tez chodzić raz na kasę a raz prywatnie wiem ze jak idę prywatnie to i za badania trzeba płacić a tak może by cos taniej wyszło na kasę tylko nie wiem czy jak zaczęłam chodzić prywatnie czy teraz mogę się zapisać na kasę jak myślicie?
Ja byłam u Dr Pierza na kasę i wcale nie czułam się inaczej niż prywatnie . To tylko twój wybór czy stać cię an prywatne wizyty czy też skoro jest taka możliwość będziesz chodzić naNFZ. Dla mnie nie było różnicy :) pozdrawiam

Z tego co ja wiem to albo chodzi się na kasę albo prywatnie tak przeplatać to chyba nie można bo ma dwie różne kartoteki inne na wizyty na NFZ a inne na prywatne także cieżko było by mu się połapać jak raz tak raz tak byś chodziła. :)
HANCIA
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 11:27
Lokalizacja: JASłO

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: HANCIA »

ja poszłam raz prywatnie na pierwszą wizytę a potem do końca już na fundusz. ale sam lekarz powiedział ,że trzeba albo tak albo tak bo nie lubi bałaganu. zwłaszcza jeśli chodzi o badania i wyniki. a raczej nie odczuwałam różnicy w wizycie prywatnej czy na fundusz. no chyba ,że dodatkowe badania to nie bardzo był przekonany i chętnie dał skierowanie.
qwertyuiop
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 stycznia 2013, 20:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: qwertyuiop »

szukam jakiegoś starszego dobrego ginekologa z jasła ?
Jadranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 marca 2013, 21:59

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jadranka »

Mam złe doświadczenia, jeśli chodzi o 2 panie ginekolożki pracujące w naszym szptalu. Szczerze polecam doktora Zamorskiego. Zdecydowałabym się pewnie jeszcze na wizytę u dr Chruszcz-Mejzy, bo podobno dobra.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

tylko teraz chcąc iść do dobrego lekarza to trzeba z dwumiesięcznym wyprzedzeniem planować wizyte:( wie któraś czy dr Mejza Chruszcz przyjmuje prywatnie?? bo w poradni na szopena dopiero terminy na maj!!! na to wygląda że teraz najpierw trzeba zaplanować wizytę a dopiero potem pomyśleć o dziecku
ODPOWIEDZ