Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mela »

cześć dziewczyny, ma może któraś z was numer tel do dr Mejza, chciałam się umówić na wizytę prywatną, z tego co wyczytałam to przyjmuje w gabinecie mamy naprzeciwko Halagardy
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ona :) »

Cześć Dziewczyny ;)
Mam pytanie : czy któraś z Was nie orientuje się czy dr Zamorski przyjmuje prywatnie? Jeśli tak to gdzie i kiedy !? Chciałam się dziś zarejestrować w przychodni i takowa rejestracja graniczy z cudem ! :( Terminy dość odległe ... :/
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: herbata87 »

Niestety dr Zamorski przyjmuje tylko.na kase chorych w przychodni na szopena i gemini
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ona :) »

Serdeczne dzięki za odpowiedź ... to widzę,że będzie ciężko się do niego dostać :(
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolka666 »

hej dziewczyny mozecie powiedziec cos na temat pani ginekolog chruszcz? zawsze chodziłam do innego ginekologa teraz wypadło mi tak isc do tej pani a straszna panikara jestem
ania007
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 11:38

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ania007 »

a ja chcialam zapytać o dr Źrebca ponieważ dzisiaj dzwoniłam i chciałam iśc prywatnie ale w rejestracji kazano mi zadzwonić dopiero we wrześniu i się pytać cz nie ma możliwości jakos szybciej sie do niego dostac?
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jjaa18+ »

mozna szybciej ale na kase przyjmuje na szopena musisz zadzwonic i zapytac w ktory dzien przyjmuje i w ten dzien raniutko dzwonic i sie rejestrowac lub podejsc i czekac w kolejce jak bylam to nie bylo duzo ludzi do niego
ela5112
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 21:25

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ela5112 »

Witam wszystkich na tym forum,a zwłaszcza Ciebie. Mieszkam na Podlasiu. Kilka lat temu mieszkałam w CHicago i spotkałam tam ludzi z którymi chciałabym nawiązać kontakt ON był ginekologiem,a ona nauczycielką. ON miał na imię ANdrzej a żona Ania. CHciałabym ich odnależć . NIe pamiętam nazwiska,tylko tyle,że byli z Jasła. CZy mogę liczyć na jakieś namiary? POzdrawiam.
klejnot
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 22:15

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: klejnot »

Ja polceam panią Kuloń
loleczka19
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 listopada 2009, 07:44

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: loleczka19 »

Witam nie orientuje sie ktos w jakie dni przyjmuje lekarz Teleszyński? z gory dzkuje za odpowiedz
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: nisenira »

Ona :) pisze:Cześć Dziewczyny ;)
Mam pytanie : czy któraś z Was nie orientuje się czy dr Zamorski przyjmuje prywatnie? Jeśli tak to gdzie i kiedy !? Chciałam się dziś zarejestrować w przychodni i takowa rejestracja graniczy z cudem ! :( Terminy dość odległe ... :/

jestem w ciazy i chodze do doktora Zamorskiego. swietny lekarz. prywatnie nie przyjmuje. jak dzwonisz do przychodni to powiedz,ze jestes w ciazy koniecznie. jak ja sie rejestrowalam to tez byl problem duzy z terminem.powiedzialam ze jestem w ciazy i ze nie za dobrze sie czuje i zapisala mnie od razu. jezeli nie jestes w ciazy czy cos to wtedy musisz czekac przynajmiej 3 tyg . jak jestes to dzwon i powiedz ze chcialas sie do niego zapisac ze nie czujesz sie najlepiej. raz cie przyjmie pozniej juz on wyznaCZY CI DATE KIEDY masz przyjsc. mi on zawsze powtarzal ze jakby sie cos dzialo lub zauwazyla cos nie pokojacego to mam tam przyjsc od razu nawet jak nie bede zapisana czy cos:) przyjmuje w czwartki zadzwon np w poniedzialek do przychodni i sprobuj sobie zalatwic termin wizyty na czwartek
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: nisenira »

a wiecie gdzie przyjmuje niedermaier prywatnie?
antid99999
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 23:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: antid99999 »

A ja polecam dr Zrebca. Ma świetne podejście do pacjentki. Natomiast odradzam dr Kulon. Moje dwa pierwsze spotkania z ginekologiem spędziłam właśnie w jej prywatnym gabinecie. Pierwszym razem myślałam ze może poprostu miała gorszy dzień. Ale poszłam drugi raz i jej zachowanie było takie samo. Mianowicie, zimna, ordynarna, a w trakcie badania traktowała mnie jak 'worek ziemniaków'. Pomijając już nawet fakt ze gabinet był brudny, obskurny... Powiedziałam sobie ze nigdy więcej do niej nie wrócę. I teraz chodzę do dr. Zrebca i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, zawsze służy pomocą. Polecam
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

antid99999 pisze:A ja polecam dr Zrebca. Ma świetne podejście do pacjentki. Natomiast odradzam dr Kulon. Moje dwa pierwsze spotkania z ginekologiem spędziłam właśnie w jej prywatnym gabinecie. Pierwszym razem myślałam ze może poprostu miała gorszy dzień. Ale poszłam drugi raz i jej zachowanie było takie samo. Mianowicie, zimna, ordynarna, a w trakcie badania traktowała mnie jak 'worek ziemniaków'. Pomijając już nawet fakt ze gabinet był brudny, obskurny... Powiedziałam sobie ze nigdy więcej do niej nie wrócę. I teraz chodzę do dr. Zrebca i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, zawsze służy pomocą. Polecam




A ja,nie polecam nie wiem w jakiej sytuacji służy pomocą tylko receptę wypisze i nie powie co sie dzieje trzeba się dopytywac już pomijając rejestrację do Niego ja chodziłam w pierwszej ciąży do niego ale tylko do 8 miesiąca potem zmienilam na doktora Slowinskiego i tylko teraz do niego chodzę wytłumaczy co i jak co na co co do czego i co z czym poprostu polecam doktora SLOWINSKIEGO!
1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 września 2012, 20:17

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: 1234 »

nie polecam pani kulon nigdy wiecej do niej nie pojde
ODPOWIEDZ