Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: greta194 »

oj tak.ja mialam super szczescie bo po pierwszym poronieniu odczekalam tam iles i sie udalo za pierwszym razem. potem tak jak wczesniej pisalam klapa. Dzis wrocilam od gin no i za 5 miesiecy bede znowu mama. takze dziopeczki nie stresowac sie przy seksie czy sie uda czy nie uda tylko miec wieksza przyjemnosc. A na pewno bedzie dobrze. ja tez nie mam regularnego okresu. trafialismy mniej wiecej. 4 dni przed tym dniem i 4 dni po.
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jaślanka85 »

U mnie podobnie, dopóki planowałam, wyliczałam, cudowałam klapa nic się nie działo..myślałam że oszaleje...ponad pół roku i nic aż pewnego wieczoru jakoś tak znajomi pojechali od nas, my rozbawieni, z humorami zapomnieliśmy wreszcie o naszych problemach i wreszcie sex z przyjemności i nie uwierzycie,... udało się!!!! stres stres wszystko partaczy !!!!! wyskoczyć na imprezę, zapomnieć się i cieszyć sobą bo tak to naprawdę ciężko jest oj ciężko Trzymam kciuki za wszystkie upragnione ciąże:)
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: elemelek »

inia19894 pisze:
elemelek pisze:
inia19894 pisze:a jeśli w jeden dzień czujesz się dobrze a na drugi przed wyjściem do pracy słabniesz wymiotujesz a pracodawca tego nie rozumie to chyba lepiej zwisa sobie zwolnienie a nie się denerwować ze Cie zwolnią (choć nie mogą )albo ze coś się z dzieckiem stanie bo Ty musisz iść do pracy .
Czyli brać zwolnienie tak asekuracyjnie? Bo MOŻE jutro się gorzej poczuje? Nie wyobrażam sobie iść do pracy w przypadku złego samopoczucia, a jak sama zauważyłaś - zwolnić Cię nie mogą (oczywiście są wyjątki). Według mnie po takie zwolnienie powinno się pójść po wystąpieniu objawów, a nie przed... Ale każdy ma własne myślenie.
Tak brac asekuracyjnie na własnym przykładzie wiem ze nie wzięłam i się to skończyło jak się skończyło .......... :(
No rozumiem Cię... Ale takich skrajnych przypadków, z bardzo złym samopoczuciem jest chyba mniej... Zdania póki co swojego nie zmienię w tej kwestii.
patrycja
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 19:25

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: patrycja »

hmm czy któras z was brała tabletki naraya?powód cysta 5cm i jakie efekty po zakonczeniu?
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tenshi »

Ja mam orgamterill i od początku plamie, a do końca tabsów spora droga... Wspaniały początek lata!
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

Tenshi
MOŻE ZŁE TROSZKĘ NAPISAŁAM ALE JA JUŻ JEDNEGO DZIDZIUSIA MAM MA 14 MIESIĘCY I STARALIŚMY SIĘ Z MĘŻEM O 2 UDAŁO SIĘ ALE W 10 TYGODNIU TRAFIŁAM DO SZPITALA Z JAK JA TO NAZYWAM Z ''BRUDNYM ŚLUZEM '' BO TAK BYŁO ŻADNEJ KRWI TYLKO TO MNIE ZANIEPOKOIŁO BARDZIEJ MĘŻNA BO MIAŁAM OD POCZĄTKU CIĄŻY TO ZAPALENIE POCHWY TO PĘCHERZA I BRAŁAM GLOBULKI I MYŚLAŁAM ZE TO MOŻE PO TYCH GLOBULKACH SCHODZI TAKI ŚLUZ ALE NIESTETY NIE PRZELICZYŁAM SIĘ GDY TRAFIŁAM DO SZPITALA TO TYLKO ZROBIŁ MI BADANIE DOPOCHWOWE PALCAMI I DO ŁÓZKA I KROPLÓWKA ŻEBYM PRZESTAŁA PLAMIC (TERAZ BYM JUŻ NIE BYŁA TAKA GŁUPIA I POWIEDZIAŁA BYM IM ZE CHCE ŻEBY WYKONALI USG ) NA 2 DZIEŃ ZROBILI MI BADANIE USG I WYSZŁO ZE MÓJ DZIDZIUŚ JUŻ PÓŁTORA TYG NIE ŻYJE ZE SERDUSZKO NIE BIJE :rozpacz: WIEC ZROBILI MI ZABIEG...... TYLKO WIECIE CO JEDNEGO NIE ROZUMIE BYŁAM W CIĄŻY MÓJ DZIDZIUŚ JUŻ NIE ŻYŁ A JA DALEJ MIAŁAM DOLEGLIWOŚCI CIĄŻOWE SKĄD TO SIĘ BRAŁO TO NIE WIEM .CHCEMY Z MĘŻEM KOLEJNEGO DZIDZIUSIA TAK JAK TO ZAPLANOWALIŚMY MUSIMY ODCZEKAĆ WIEM ALE CHCE SIĘ TERAZ JESZCZE LEPIEJ PRZYGOTOWAĆ
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

[

Tak brac asekuracyjnie na własnym przykładzie wiem ze nie wzięłam i się to skończyło jak się skończyło .......... :([/quote]

No rozumiem Cię... Ale takich skrajnych przypadków, z bardzo złym samopoczuciem jest chyba mniej... Zdania póki co swojego nie zmienię w tej kwestii.[/quote]


CZYLI JEDNYM KRÓTKIM SŁOWEM JESTEŚ PRACOHOLICZKĄ I NIC SIĘ DLA CIEBIE NIE LICZY !!!!!!!!!!!!!!!!! :zly:
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

lilka:) pisze:właśnie robiłam i współżyłam właśnie w dni płodne i nie tylko i nic nie udało się wiem że miesiąc starań to niewiele ale tak jestem ciekawa po jakim czasie innym się udaje??
JA GDY CHCIAŁAM ZAJŚĆ W PIERWSZĄ CIĄŻE WESZŁAM SOBIE W GOOGLE I WPISAŁAM DNI PŁODNE WYSKAKUJE KALENDARZ OWULACYJNY WPISUJESZ DATĘ OSTATNIEJ MIESIĄCZKI I CYKL CO ILE I WYSKAKUJĄ CI DNI PŁODNE I NIE PŁODNE WTEDY W DNI PŁODNE NAJLEPIEJ JEST WSPÓŁŻYĆ CO 2 DZIEŃ ŻEBY PLEMNIKI ZDĄŻYŁY SIĘ WZMOCNIĆ I NAMNOŻYĆ U MĘŻCZYZNY A NAJLEPIEJ TO JESZCZE NIE WSPÓŁŻYĆ PRZEZ TYDZIEŃ PRZED PŁODNYMI DNIAMI CZYTAŁAM O TYM GDY CHCIAŁAM ZAJŚĆ W PIERWSZA CIĄŻE I GDY PLANOWALIŚMY 2 CIĄŻE TO TEZ SIĘ UDAŁO ZA PIERWSZYM RAZEM :)
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

A POWIEDZCIE MI PO JAKIM CZASIE DOSTAŁYŚCIE OKRES PO PORONIENIU ?
banny
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 10 czerwca 2012, 13:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: banny »

A ja z innej beczki pomóżcie mi dziewczyny gdzię sie wybrac do lekarza który mnie nie zbędzie? otóz mówie co mi dolega od ponad 7 miesiecy męcze sie z bakteryjnym zapaleniem pochwy co miesiąc chodze do lekarza i bez żadnych wymazów ani posiewów przepisuje mi globulki i tabletki. Nie mogę sie doprosić dodatkowych badań a ja mam dośc sie meczyc i wydawac ciagle kase na cos co mi pomaga na pare tygodni. Dodam ,że w tym czasie zero figo fago. Ja nie wiem do kogo już pojśc dodam, że chodzę prywatnie!! Już się wykończe przez to!
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

jak by Ci polecała dr Słowińskiego miły zaradny i umie wytłumaczyć z czego się to wzięło i badana tez powinien zrobić ;D
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

ja leczylam sie na podobne dolegliwosci wiele,wiele lat,ciagle zapalenia itp,i tak wracalo co jakis czas ,jak zaszlam w ciaze tez sie pojawilo,i dopiero dr.slowinski okazal sie skuteczny,wytlumaczyl wiele waznych kwesti,przepisal leki,ktore akurat mi pomogly,a mialam ich mnostwo i tak juz mam dosyc dlyzsza chwile spokoj [jak wspomnialam wczesniej,to moze kolejny plus po ciazy- niewiem] ,owszem nie ma sie gwarancji czy tobie tez pomoze,ale warto sprobowac,polecam i zdrowka zycze...
banny
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 10 czerwca 2012, 13:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: banny »

Własnie leczylam sie u Słowinskiego pomogło na dłuższa chwile ale o badaniach dodoatkowych nie było mowy dziwne bo za dodatkowe badania i tak musze sama zapłacic, teraz bylam u tego młodego dr. Zamorskiego i nic ;/
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

a prosiłaś o dodatkowe badania ?mi zawsze robi jak tylko trzeba
patrycja
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 19:25

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: patrycja »

racja, nie także zrobił badania wystarczy powiedzieć, zdrowie masz jedno!
ODPOWIEDZ