Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: greta194 »

ruda pisze:Pan doktor Słowiński już dawno powinien zrezygnować z wykonywania zawodu.Karierowicz.Dopóki wszystko jest w porządku to chętnie zajmuje się swoją pacjętką i bierze pieniążki za wizyty,ale jak tylko pojawią się jakieś problemy to umywa rączki.Tak potraktował moją znajomą u której dziecka wykrył arytmię serca.Kazał jej poszukać sobie kliniki albo innego szpitala do porodu.W żaden sposób jej nie pomógł po prostu zostawił ją samą sobie.I ktoś mi powie że to jest dobry lekarz. :cisza: :zly: :mad:
No ja niestety bede go bronic. Bo nie ma bardziej ludzkiego lekarza. Odwiedziłam niestety dosc duzo ginekologow bo miałam powazne problemy najpierw z pierwsza ciaza gdzie poroniłam potem druga przebiegła prawidłowo no i trzecia niestety tez poroniłam. Potem miałam problem z cytologia i sprawami kobiecymi. Jesli chodzi o to ze bierze pieniaki to mozna sie do niego na fundusz zapisac. i wtedy nie bedzie brał. A z tym serduszkiem to chyba bardziej ginekolog sie powinien zajac co ma tez specjalizacje kardiologiczna. No ale to prawda ze nie mozna umywac rak kiedy mu pasuje. No ale kazdy swojego lekarza bedzie bronił
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

OJ KOBIETKI,NARZEKACIE ALE NIE POMYSLICIE O TYM GDYBY NIE WYKRYL TEJ ARYTMI I NIE DORADZIL GDZIE UDAC SIE DALEJ DLA BEZPIECZENSTWA DZIDZIUSIA,WTEDY DOPIERO BYLYBY ZALE I PRETENSJE ZE WCZESNIEJ TEGO NIE POWIEDZIAL....JA TEZ DUZO PRZESZLAM,PRZED CIAZA PIERWSZA KTORA ZAKONCZYLA SIE UTRATA DZIECKA,ALE OCZYWISCIE[ NIE Z WINY LEKARZA] WTEDY GDY BYLO ZLE TO ON WLASNIE MI POMOGL I DORADZIL CO ROBIC I GDZIE JECHAC,W KONCU WYLADOWALAM W KRAKOWIE I CO WAZNE SIE OKAZALO,ZE PAN DOKTOR POWIEDZIAL TO SAMO CO SUPER GENIALNI SPECJALISCI Z KRAKOWA,WIEC W SUMIE NIE MUSIALAM TAM JECHAC ,BO PAN DOKTOR WYKAZAL SIE BARDZO DOBRA WIEDZA NA MOJ PRZYPADEK,CO DO DRUGIEJ CIAZY,TAK SAMO BARDZO DOBRZE PROWADZONA,DOKLADNE BADANIA,NIE POZBYWAL MNIE NIGDY,PYTALAM O WSZYSTKO CO TYLKO BYLO MOZLIWE[BO MARTWILAM SIE ZEBY BYLO DOBRZE]NAWET CESARSKIE CIECIE ON WYKONAL,A BLIZNA JAKBY JEJ NIE BYLO[A WIDZIALAM ZE NIEKTORE DZIEWCZYNY MAJA BRZYDKIE]WIEC NIE OSADZAJMY BEZ WIEKSZYCH POWODOW.......JESLI CHODZI O KASE NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA,A JUZ NAPEWNO NIE LEKARZ ZEBY CHODZIC PRYWATNIE,WIEC WYBOR DOKONUJE SIE SAMEMU...DODAM ZE NAWET PSYCHICZNIE POTRAFI PODBUDOWAC,[TAK NA KONIEC DODAM ZE ZNAM DZIEWCZYNY,KTORE WCHODZAC DO GABINETU SAME ZACZYNAJA GADAC NIE NA TEMAT,A POTEM NARZEKAJA,ZE LEKARZ NIC NIE MOWI,ALE CO LEKARZ MA POWIEDZIEC DZIEWCZYNIE KTORA OPOWIADA MU ZE JECHALA SAMOCHODEM I KTOS JEJ NAGLE WYSZEDL NA PASY A ONA SIE WKURZYLA]WIEC WYBACZCIE ALE TO SMIESZNE I BEZ SENSU TAKIE [...] SNUC,TO LEKARZ OD TYLKA A NIE OD NERWOW....... TAK CZY INACZEJ JA GO POLECAM Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA,JESTEM SZCZESLIWA MAMUSIA...... .............[[[..JESZCZE SIE TAKI NIE NARODZIL ,ZEBY KAZDEMU DOGODZIL]]].........
mika81
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 sierpnia 2011, 20:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mika81 »

tak naprawdę każda z nas ma inne oczekiwania co do lekarza , prowadzenia ciąży itp.ja tez juz u paru lekarzy w jaśle byłam i różne mam opinie.na przykład panią Teleszyńską oceniam pozytywnie - po porodzie na wizycie podeszła do mnie i spytała się jak tam się czuję i jak dzidziuś - jako jedyny lekarz z wizyty zainteresowała się swoją pacjentką.pan doktor źrebiec - konkretny, kompetentny i super robi Usg dzidziusia - długo i pokazuje każdy szczegół. natomiast doktor Słowiński - raz jedyny kontakt z niemojego wyboru i mam nadzieję że ostatni.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: onomatopeja »

ja bardzo chwalę sobie dr pierza.. prowadzi juz drugą moją ciąże jest bardzo ok..
ruda
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 września 2009, 11:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ruda »

do beti
Dziewczyno ty chyba nie wiesz o czym mówisz .ta dziewczyna poszła spytać kiedy ma się zgłosić do szpitala bo była po terminie a pan doktor zrobił usg i powiedział że dziecko ma arytmie i ze on sie tego nie podejmuje.więc nie wiesz o czym mówisz.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

hej ruda,widze ze jestes kolejna mylaca znaczenia slowa dziewczyna,zdecyduj sie jaka wersje podajesz,bo sama krecisz.....normalna rzecza jest,ze kazal szukac kardiologa,w koncu o serduszko chodzilo,co mial powiedziec,zeby do okulisty poszla???moje malenstwo tez wymagalo konsultacji kardiologa,wiec znalazlam dobrego i poszlam na wizyte,przeciez nie do ginekologa,bo to inna dzialka.....tez mialam powazne problemy i jakas mnie nie olal,o co ci chodzi,moze mial jechac z nia i trzymac ja za raczke???wybacz,ale moze zle zrozumialyscie to co powiedzial........moze chcesz wiedziec ktory lekarz myli ciaze z torbielem,albo mowi ze jest super a potem rodzi sie z zespolem downa lub mowi ze ma sie jakiegos potwora w brzuchu???to jest straszne,a nie to ze kazal jej szukac kardiologa itp.......
kluska
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 lutego 2011, 13:19

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kluska »

Chciałabym się zapytać czy warto iść do przychodni na Szopena?Myślę o dr Mejza.Czy wykonywują tam cytologię i usg?i czy to prawda że przy badaniach jest pielęgniarka?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

niestety nie warto,chyba ze zmienilo sie na lepsze,ale nie sadze,pielegniarka jest i to bardzo ciekawska,wiec radze odlozyc pare groszy i pojsc prywatnie,mejzy nie znam,wiec nie doradze,ale usg i cytologie wszedzie zrobisz.....niestety nie warto,chyba ze zmienilo sie na lepsze,ale nie sadze,pielegniarka jest i to bardzo ciekawska,wiec radze odlozyc pare groszy i pojsc prywatnie,mejzy nie znam,wiec nie doradze,ale usg i cytologie wszedzie zrobisz.....
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jjaa18+ »

[quote="beti"]NIESTETY NIE WARTO,CHYBA ZE ZMIENILO SIE NA LEPSZE,ALE NIE SADZE,PIELEGNIARKA JEST I TO BARDZO CIEKAWSKA,WIEC RADZE ODLOZYC PARE GROSZY I POJSC PRYWATNIE,MEJZY NIE ZNAM,WIEC NIE DORADZE,ALE USG I CYTOLOGIE WSZEDZIE ZROBISZ.....[/quo chyba sie zmienilo bo ostatnio bylam u doktora zrebca i pielegniarki nie bylo zadnej co mila zapytac zapytala w rejestracji potem jej nie widzialam
loleczka19
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 listopada 2009, 07:44

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: loleczka19 »

Pierz ma żonę:)
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

Byłam w przychodni na szopena i pielęgniarki nie było przy badaniu, cytologię tam wykonują, gorzej jest z usg, bo ja dostałam skierowanie i niestety musiałam iść do szpitala:( a jesli chodzi o dr mejzę to polecam:)
KATI
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 22 lutego 2010, 20:58

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: KATI »

A ja z całego serca POLECAM dr KULON !!!!!!!!!!!!! :ok:
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

moze i dobra,ale znajome jej nie chwala,chodzily do niej oczywiscie prywatnie,to jedna miala ciecie cesarskie i okazalo sie ze dzidzius byl owiniety pepowina dosc mocno,a troche dluzej i mogloby sie gorzej skonczyc,ale bylo w pore wyciagniete,takie rzeczy sie mowi pacjentce wczesniej z tego co wiem....nastepna zas trzymala tak dlugo ze potem odbilo sie na obojgu,zamiast zrobic ciecie ktore proponowali inni lekarze to uparla sie ze musi rodzic ostatkiem sil,a ze to byl sylwester to musial pozostac pamietliwy,oczywiscie z dzieckiem miala problemy i ze soba po tym porodzie......
ruda
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 września 2009, 11:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ruda »

Beti weż czytaj dokładnie a wtedy wypisuj bzdury.on jej kazał sobie szukać kliniki do porodu po terminie a może miała na ulicy urodzić.Nic o żadnym kardiologu nie mówił wię się nie odzywaj. :dobani:
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: asia77 »

Co się jakąś znajomą przejmujecie. Baba urodzi jak nie tu to tam. Da se radę.
ODPOWIEDZ