Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: onomatopeja »

Mejza..
serduszko123qwe
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 25 lipca 2011, 11:57

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: serduszko123qwe »

A gdzie Dr Mejza przyjmuje prywatnie?
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

Ona chyba nie przyjmuje jeszcze prywatnie z tego co wcześniej słyszałam, mozna do niej się umówić w przychodni na szopena, tylko musisz zadzwonic i zapytać w który dzień przyjmuje. Również ją polecam, bo można wizytę przejśc bezstresowo:)
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: onomatopeja »

dziewczynny a tak swoją drogą to jakaś masakra jest z tą kobietą która odbiera telefony u dr źrebca juz drugi tydzien mnie nie moze umówić.. bo w tym tyg nie ma miejsc a w przyszłym dr nie wie jak bedzie przyjmował..
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

Onomatopeja to jest normalne na przełomie miesiąca.. To że miejsc nie ma.. nic nowego i po prostu trzeba rejesterować się z wyprzedzeniem. Ja to potrafię zrozumieć, ale rozumiem też, że kogoś może to denerwować.
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna_kropeczka »

wiem co ma na myśli onomatopeja. tu nie chodzi o brak miejsc...w moim przypadku było tak...dzwonię rano - jest tylko miejsce na 15 - pytam czy można później bo pracuję do 16 lub na kolejny dzień. Słyszę odpowiedź - NIE!!! Nie ma późniejszych godzin przyjęć i w tygodniu też nie ma możliwości. Grzecznie podziękowałam i odłozyłam słuchawkę. Jednak popołudniu stwierdziłam, że zwolnię się i może byc 15. Dzownię! Słyszę godzinę 17:40 :) troszkę śmiać mi się chciało, aczkolwiek miałam to co chciałam więc nie mam na co narzekąć. Lecz to co wspominają dziewczyny ( i to nie jedna ) z rejestracją sa ciągłę problemy, mimo to zagryzam zęby i dzwonię bo fakt wiem, że przynajmniej lekarz jest bardzo dobry :)
pozdrawiam dziewczyczy wytrwałe "podczas rejestracji" :)
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

czarna_kropeczka.. wszystko jasne, tyle tylko, że w ciągu dnia kobiety bardzo często odwołują wizytę i stąd do południa może miejsc nie być, a później miejsca są... Nie sądzę, żeby Pani rejestrująca robiła to z czystej złośliwości.. Po prostu standardem jest odwoływanie wizyt przez pacjentki. Nie doszukiwałabym się tu raczej drugiego dna.
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna_kropeczka »

nie sądzę, że robi to ze złośliwością, tylko uważam że rejestracja jest po kolei jak dzwonią kobiety ( i jest to dla mnie zrozumiałe), ale czasem naprawdę nie pasuje dana godzina i nie sądzę, że dr nie "uzbiera" pacjentek na pełny wymiar godzin jego pracy. Z resztą nie będę nikogo przekonywać do mojego zdania. Tylko chciałam podzielić się własnym, złym i nie tylko tym jedynym doświadczeniem z rejestracją. Bo nie wspominam już jak będąc w ciąży chciałam tylko zadać doktorowi jedno pytanie odnośnie zażywania leków i niestety dość, że mnie nie połączono z gabinetem, to wcześniej "zrobiono wywiad środowiskowy: co, jak, gdzie i po co". Zapytałam "to kiedy dr przyjmuje bo chciałabym podejść i zapytać" - pani odpowiedziała, że nie przyjmuje w tym tygodniu - co było nieprawdą ponieważ popołudniu źle się poczułam - i zadzwoniłam aby zarejestrować się jednak na wizytę - i PAN DR PRZYJMOWAŁ i mogłam wybrać nawet dzien. W zasadzie nie wnikam dlaczego są takie "dziwne" problemy, bo jak wspomniałam zależy mi na moim zdrowiu i każdorazowo "dzielnie" rejestruje się :)
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: onomatopeja »

no spoko, dzwoniłam dzisiaj tak jak kazała.. ale nie zostałam zarejestrowana poniewaz juz miejsc nie ma na początek tygodnia.. są na czw i pt ale zapisów jeszcze nie ma.. kazała mi zadzwonic w pon.. chyba oszaleję!! Jak juz mi się uda zarejestrować to zapewne podzielę się tym kłopotem z doktorem..
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

No ja to podsumuję tak- nie zraża mnie rejestracja wiedząc, że czeka mnie wizyta u dobrego specjalisty :)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

witam,jesli chodzi o wybor dobrego to dr.slowinski,polecam go szczerze,bo naprawde duzo przeszlam,przed ciaza jedna i druga ,oj duzo by pisac,wiadomo kazdy ma inne doswiadczenia z lekarzami,sama znam rozne przypadki,bo kazdemu nie da sie dogodzic,ale z wlasnych przezyc tylko jego polecam,aczkolwiek kazdy wybiera i przekonuje sie osobiscie ......w kazdym badz razie jestem szczesliwa mamusia.....pozdrawiam
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: greta194 »

serduszko123qwe pisze:A gdzie Dr Mejza przyjmuje prywatnie?
Dr Mejza przyjmie Cie prywatnie jeśli najpierw do niej zadzwomisz. Co prawda nie ma swojego gabinetu prywatnego, ale przyjmie Cie tam gdzie przyjmuje jej matka- na przeciw halagardy. tylko oczywiscie musisz zadzwonic. Super z niej babka :)
ruda
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 września 2009, 11:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ruda »

Pan doktor Słowiński już dawno powinien zrezygnować z wykonywania zawodu.Karierowicz.Dopóki wszystko jest w porządku to chętnie zajmuje się swoją pacjętką i bierze pieniążki za wizyty,ale jak tylko pojawią się jakieś problemy to umywa rączki.Tak potraktował moją znajomą u której dziecka wykrył arytmię serca.Kazał jej poszukać sobie kliniki albo innego szpitala do porodu.W żaden sposób jej nie pomógł po prostu zostawił ją samą sobie.I ktoś mi powie że to jest dobry lekarz. :cisza: :zly: :mad:
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: emilia »

potwierdzam to, co napisała poprzedniczka
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

Ja niestety tez musze poprzeć moje dwie poprzedniczki. Powierzyłam prowadzenie ciąży dr Słowińskiemu i jednym słowem: żałuję. Czuję sie zaniedbana przez lekarza i nieprzygotowana do porodu. :dobani:
ODPOWIEDZ