Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: natali »

Po tym co napisałaś,że Pierz jest przystojny to nie sadze,że dziewczyna jak na pierwszą wizytę nie będzie się krępowała. polecam panią ginekolog.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

Czy wie ktoś gdzie przyjmuje pani dr Aneta Chruszcz-Mejza??? oprócz poradni na szopena?? bo ona jest tam tylko w wybrane dni, taką informację uzyskałam
mika323
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2011, 22:41

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mika323 »

a ja dzisiaj byłam u dr Źrebca i nie zamienilabym go na zadnego innego.polecam w 100%;)
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: monisia4you »

Ja polecam pana Źrebca. Szczególnie dla kogoś kto ma wstręt do ginekologów. Przy nim nie odczuwa się dyskomfortu wynikającego z nagości. Mało tego. Wysłucha z jakim problemem do niego przychodzisz, doradzi, uspokoi, pocieszy. Ja chodziłam do niego gdy przez długi czas nie mogłam zajść w ciąże. Bardzo miły i naprawdę pomocny. A 60 zł na wizytę to znowu nie tragedia
martas
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 18 listopada 2011, 11:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: martas »

Proszę napiszcie gdzie przyjmuje Pani ginekolog Aneta Chruszcz -Mejza.Jak długo czeka się na wizytę i koszt wizyty ?
Pozdrawiam
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jaślanka85 »

W anglii usg robi się tylko trzy razy. Na początku, w połowie i na końcu ciąży ale tam wszystko jest inaczej cała sprawa podejścia do ciężarnych i poród...zupełnie inaczej niż w Polsce. Wiem bo rodziłam pierwsze dziecko w Polsce drugie w Anglii. Kilka godzin po porodzie puszczają do domu, nie trzymają 3 dni nie robią dziecku żadnych badań i tak naprawdę do końca nie wie się czy wszystko z bąbelkiem w porządku....Wolałabym następnym razem rodzić w Polsce mimo wszystko człowiek czuje się bezpieczniej i ma poczucie pewności że wszystko ok a w Anglii natomiast jest atmosfera super, mili wszyscy, czujesz się jakbyś była jedna rodzącą w całym szpitalu ale tylko to jest plusem nic poza tym.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

pani dr Aneta Chruszcz -Mejza przyjmuje w przychodni na szopena, tylko w poniedziałki, rejestracja jest tylko w dniu wizyty, i podobno trzeba wcześnie wstać żeby się do niej dostac na wizytę
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: natali »

Z tego co wiem to, jeszcze czasem w zastępstwie za mamę przyjmowała w Kemedzie w ośrodku w Gamracie , ale to trzeba pytać bo jej mama przyjmuje napewno :0
Marta_K
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 21:49

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Marta_K »

Ja Polecam doktora Łukasza Pietrusa... podchodzi bardzo fachowo, widać, że ma duże doświadczenie... Prowadził moje dwie ciąże, zakończone cięciem cesarskim (miałam wąską miednicę)... Teraz
jestem w okresowej kontroli i mogę go polecić z całego serca... dodatkowo przyjemny gabinet w centrum miasta.
nutka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 lutego 2011, 22:13

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: nutka »

Polecam dr Słowińskiego!!!!!!
kasieg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 14:06

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kasieg »

chichotka pisze:Moim zdaniem dr.Sebastianka ,ja jestem zadowolona!
popieram ... bardzo kompetentna, miła i życzliwa :)
nula
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 lipca 2010, 08:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: nula »

Ja też chodziłam do pana R.Pierza na ubespieczenie i jest ok.Prowadził moją druga ciąże i jak trafiłam do szpitala to zawsze miał czas aby przyjść po wizycie i spokojnie wszystko wytłumaczyć zapytać czy wszystko dobrze itp.Nawet niektóre panie które leżały ze mną na sali dziwiły się że one chodziły prywatnie a lekarz w szpitalu jakby ich nie znał.Mogę polecić tego lekarza . :oczami:
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: asia77 »

A który to niby taki lekarz, co chodziły prywatnie a wszpitalu ich nie znał???
xxx15
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 września 2011, 09:33

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: xxx15 »

Dziewczyny, napiszcie cos o doktorze Szpaku. W jakie dni przyjmuje na Szopena?? I jakie macie doświadczenia:) z góry dziękuję za odpowiedź ;)
Gosiaczek1501
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 października 2011, 14:08

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Gosiaczek1501 »

Witam!
Ja mam takie doświadczenie z dr. Szpakiem, a raczej koleżanka. Udała się do Pana dr. na wizytę gdyż spóźniał się jej okres o prawie miesiąc a robiła 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie. Pan dr ją zbadał po czym pogratulował że jest w ciąży, stwierdził jeszcze że ma nadżerkę ale w tym momencie nic nie można z nią zrobić, dał skierowania na badania i kazał się pokazać za miesiąc. Ale koleżanka żeby się jeszcze upewnić i przede wszystkim zobaczyć wszystko na usg poszła jeszcze do innego lekarza, tym razem prywatnie i co się okazało, otóż żadnej ciąży nie ma, nadżerki również, za to zapalenie pęcherza i jednego jajnika. Na jakiej podstawie Pan doktor więc aż tak był przekonany o słuszności swojej opinii???Zostawiam to bez komentarza

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ