2 lub wiecej poronień

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
lilka:)
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2012, 12:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: lilka:) »

dopiero sam początek 5 tydzień :)
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: kajcia »

mam pytanie czy któraś z was robiła badanie na drożność jajowodów po poronieniach?
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: emilia »

Ja robiłam, parę zrostów mi "puściło", pojawił się kontrast i trochę bolało
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: kajcia »

dzięki za odpowiedz Emilia:)
ewa.c3891
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 26 października 2010, 09:53

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: ewa.c3891 »

Witam dziewczyny mam pytanie odnosnie poronienia tzn czy ktos wie gdzie mozna wykonac badanie na chromatynę płciową chodzi mi o oznaczenie płci dziecka po poronieniu w 8 tyg potrzebuje to badanie zeby zarejestrowac dziecko w urzedzie pozniewaz dowiedziałam sie ze w takich wypadkach przysługuje urlop macierzynski 8 tygodni i czy któras z Was korzystała z niego??
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: kajcia »

Bardzo współczuję z powodu straty.Ja takiego badania nie robiłam ale z tego co wiem można to zrobić w Poznaniu. Może warto jeszcze zapytać lekarza albo w szpitalu?
www.cengenmed.com.pl

NZOZ Centrum Genetyki Medycznej
ul. Grudzieniec 4

61-601 POZNAŃ
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: asia77 »

Lila co u ciebie? Odezwij się proszę. Co z brzuszkiem a raczej zawartością? Czekam na jakieś info od ciebie.
ewa.c3891
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 26 października 2010, 09:53

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: ewa.c3891 »

Dzieki Kajcia za odpowiedz sprawdzałam na stronie rzeczywiscie mozna u nich to badanie wykonac pozdrawiam
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: kajcia »

Nie ma za co powodzenia ::)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
martynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 sierpnia 2013, 15:15

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: martynka »

Witam wszystkie Dziewczyny i Kobiety, które są na tym forum. Niestety ja też niedawno poroniłam było to coś okropnego. Tak cieszyłam się, że w końcu moja rodzinka się powiększy (jestem 3 lata po ślubie) niestety dane mi było tylko parę tygodni cieszyć się tą wiadomością. Mam nadzieję,że niektórym z Was udało się już zajść w ciążę lub już macie swoje upragnione maleństwa. Dziewczyny jak radzicie sobie z tą sytuacją mi jest bardzo ciężko i przez to postanowiłam napisać na forum bo z kim jak nie z Wami mogę o tym pogadać. Wszystkie wiemy co czujemy. Denerwuje mnie ktoś jak mówi WIEM CO CZUJESZ jak może wiedzieć jak nie był w takiej sytuacji :( chociaż każdy przeżywa to w inny sposób.
aniollek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 października 2010, 14:17

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: aniollek »

witaj,

wiem co czujesz ja poroniłam w tamtym roku to co się czuję jest nie do opisania, ale miałam to szczęście, że miesiąc po poronieniu udało mi się zajść w ciąże i teraz mam śliczną córeczkę. więc głowa do góry. Pozdrawiam
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: kajcia »

Witaj Martynka na pocieszenie powiem Ci nie jesteś sama , ja tez mam na swoim koncie takie takie przeżycia.Rozumie dokładnie to co czujesz , nie jest łatwo pogodzić się ze strata zwłaszcza jeśli bardzo pragnie się dzieciątka. Potrzeba czasu ,żeby się z ta stratą uporać emocjonalnie. Ważne jest i to pomaga gdy ma się do kogo wygadać kto nas wysłucha.To prawa ludzie często nie widzą co mówić i mówią coś w stylu nie przejmuj się będziesz mieć następne ale to nie jest to co my chcemy usłyszeć.Straciłyśmy my nasze skarby i mamy i mamy prawo do smutku czy łez by pożegnać to dzieciątko które było przede wszystkim w naszym sercu.Martynka musisz wierzyć,ze będzie dobrze i wszystko się uda nawet jeśli wcale się tak nie wydaje.Ja po moich stratach wciąż czekam i czekam.... na ten cud ale wierzę z całego serca,ze przyjdzie ten dzień :) pozdrawiam trzymaj się
lilka:)
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2012, 12:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: lilka:) »

Asiu u mnie wszystko wspaniale ciążą przebiega książkowo synek zdrowy i kopie jak szalony :)
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: kajcia »

Lilka gratulacje :) to dobre wieści. Mam pytanie czy oprócz cleaxane stosowałaś jakieś inne leki? Pisałaś o we wcześniejzych postach o podwyższonych przeciwciałach brałaś może Encorton ? Albo czy któraś z was kobitki miała ciąże prowadzoną z tym lekiem??
lilka:)
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2012, 12:46

Re: 2 lub wiecej poronień

Post autor: lilka:) »

Kajcia encortonu nie biorę ani nie brałam Clexane i polocard 75 mg
ODPOWIEDZ