Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: wilk »

yorker napisz coś wiecej o tej silowni jak masz info
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: yorker »

idz się przejdz na ogródek jordanowski to zobaczysz
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: expert »

Witam .... tak to prawda ,ze teraz wszyscy narzekają na poziom ćwiczeń ,tłok na nowej sali....Treningi na ul. Rejtana były profesjonalne teraz róznie z tym bywa
radzę P.Hubertowi powrót do dawnej metody ...mniej ćwiczących ,tłok -trener nie dociera do wszystkich trenujacych i jeszcze jedna sprawa jesli ktoś zachoruje a ma wykupiony karnet to nie ma mozliwosci przeniesienia na inny dzień ....tak nikt nie robi !!!!! płaci sie za trening !!!!!!! :) :dobani:
Awatar użytkownika
miłośnik miasta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 października 2012, 13:42

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: miłośnik miasta »

Mili forumowicze ,zmieniliśmy temat wątku ....piszemy o nowej siłowni na ul. Baczyńskiego ....A moze P.Hubert tam bedzie teraz trenerem ...mówiac szczerze fajnie by było ..... oczywiście jesli będzie sam trenował bo chyba na tym ćwiczącym kobietom zależ :):):):) i dobrze bardzo miły człowiek ...pozdrawiam :) :)
Po ćwiczeniach masaże (coś dla ducha i ciała ) z przyjemnością !!!!!! :padam: :ok:
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Chili »

Kiedy w końcu ta siłownia rusza ,i to jest to miejsce co de Grasso było czy jak to sie zwało ?
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Trener »

Do użytkownika "Expert"
Karnet jest na 8 zajęć, czyli na cały miesiąc. Jeżeli ktoś chodzi systematycznie to kupuje karnet za 60zł, i oszczędza 20zł w miesiącu, natomiast jeżeli osoba nie może chodzić systematycznie tylko kilka razy w tygodniu, lub wie że często choruje, to płaci jednorazowo 10zł.
Jeżeli ktoś omija zajęcia w trakcie trwania karnetu z jakichkolwiek powodów to traci swoje zajęcia i tak jest wszędzie w każdym innym mieście, wiem bo pracowałem wcześniej na innych siłowniach ;) natomiast jeżeli klient zgłosi mi telefonicznie że jest chory i nie może uczestniczyć w zajęciach,to biorę listę ćwiczących, zaznaczam długopisem i jak najbardziej ma przełożone zajęcia. Od zawsze tak było nawet na Gymsticku . Tyle że trzeba było przyjść i się o to spytać, a nie samemu wysuwać wnioski.
Co do zajęć zawsze znajdą się narzekający ludzie, bo jednym źle że za dużo osób, a drugim, że za ciasno, bo mała sala....
Było dużo chętnych więc znalazłem dużą salę i mam możliwość skorzystania tylko z godziny 19.
Ludzie! wy przychodzicie ćwiczyć a nie narzekać! zrobić mocny trening i spalić jak największą ilość kalorii i tak jest trening ułożony. Jeżeli na tą chwilę chodzi do mnie na zajęcia ponad 50 osób to chyba świadczy o tym że przynajmniej większości ludziom trening odpowiada.
Proszę konkurencję o nie pisanie głupich tekstów na portalu w naszą stronę, bo to się robi żałosne....
Ja nikomu na siłę nie każe chodzić do mnie na zajęcia. Są inne fitnessy o mniejszych grupach z których można skorzystać.
Awatar użytkownika
ewelina87
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 listopada 2012, 13:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: ewelina87 »

sporo informacji. moge prosic o adres mail? mialabym jeszcze pytania
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Trener »

Jak najbardziej [email protected]
A dla niedowiarka użytkownika "Wilk" który próbuje na siłę nas oczernić i podważa zwłaszcza kwalifikację Anety, zeskanuję i prześlę wieczorem Certyfikat Polskiego Instytutu Sportu. Mam nadzieję że "niewierny Tomasz" gdy zobaczy certyfikat to przestanie wysuwać fałszywe teksty w naszą stronę. Wyżej pisałem, że bez odpowiednich kwalifikacji nie moglibyśmy prowadzić klubu, ani być zrzeszeni z PZKFiTS. Czy do Użytkownika "Wilk" to dotarło?
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Roel_1910 »

Hubert nie ma co sie spinać, zawsze beda ludzie ktorym cos nie bedzie pasowało, ale faktycznie coraz czesciej slychac negatywne opinie na temat Anety, nie mowie tutaj o jej kwalifikacjach bo nie mnie to oceniac, ale o zachowaniu, wiele osob skarży sie na to w jaki sposób zajmuje sobie bieżnie, i w jaki sposob prowadzi zajecia, bo nie zważa na osoby cwiczace obok. Cos chyba jednak jest na rzeczy, bo aktualnie jest was tam czworo, a tylko Anety ludzie nie darza szczególna sympatią, pozostali jakoś potrafia żyć w zgodzie z ćwiczacymi.

Wracajac do tematu kiedy otwarcie tej siłowni na Baczyńskiego wie ktos ?
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: wilk »

Nie mam zamiaru was oczerniać bo niby za co i powtarzam nie jestem konkurencją , natomiast parę spostrzeżeń opisałem resztę napisał Roel 1910 ale jak poczułeś sie bobrażony to przepraszam , to jest forum dyskusyjne a nie po to żeby kogoś oczerniać . nemnij jednak trochę za dużo szarogęsicie się na tej silowni zwłaszcza wieczorem kiedy trzeba być elastycznym a nie rozpychać sie na siłe ,trochękultury osobistej i będzie ok pozdrawiam i kończe pa pa
luk8
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 14 września 2011, 13:35

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: luk8 »

A tak wracając do tematu - wie ktoś kiedy otwarcie nowej siłowni? I czy można będzie tam spotkać trenera/instruktora?
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: expert »

Do użytkownika Trener.....
To nie są moje opinie ...to opinie klientek dlatego przekazuje je na forum dyskusyjnym ...
Penie ,ze czasami ktoś przesadza !!!!! Myśle jednak ,ze mniej ćwiczących to po prostu
z korzyścią dla klientek a o to chodzi ......chytry dwa razy traci ...znasz Trenerze to powiedzenie !!!!!
Jeszcze nikt na krzywdzie ludzkiej się nie dorobił ....to przestroga --a czy zrozumiesz to Trenerze
to już zależy od Ciebie !!!!! Nie mniej jednak pozdrawiam ...... :) :) :) :)
gbh1976
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 25 kwietnia 2009, 12:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: gbh1976 »

Jest plakat na drzwiach z godzinami otwarcia ale z napisem' Otwarcie wkrótce' bez konkretnej daty :(
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Trener »

Do "Expert"
Właśnie o to chodzi, żeby było dużo ludzi i fajna atmosfera, bo tak są prowadzone zajęcia za granicą i w dużych miastach nawet po 50-60 ćwiczących. Prowadząc zajęcia na siłowni w Rzeszowie miałem taką grupę i wszyscy byli zadowoleni, woleli chodzić tam gdzie więcej ludzi niż tam gdzie jest ich mniej, każdy każdego motywuje i dopinguje podczas ćwiczeń. Chytrość tu nie ma nic do rzeczy. Taki mieliśmy cel wprowadzić coś nowego na teren Jasła, fakt nie jest to typowy fitness, bo my chcemy modelować sylwetkę i wzmacniać mięśnie, a nie powielać układy i układziki fitnesowe. Przedtem był Gymstick to musiało tak wyglądać. Teraz jest coś innego, tak są prowadzone zajęcia za granicą i tak my je prowadzimy. Jeżeli komuś się nie podoba, to tak jak pisałem wyżej, zawsze można skorzystać z kameralnych fitnessów, bo jest ich multum na terenie Jasła. U nas są serie i powtórzenia, a nie układy i układziki....
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Trener »

Do użytkownika "Wilk"
Jak obiecałem dołączam uaktualniony certyfikat Anety po zmianie nazwiska
http://www.twojtrenerosobisty.com.pl/cer.aneta.pk.jpg
Certyfikatów mamy dużo więcej, ale nie zamierzam niedowiarkom po raz kolejny czegoś udowadniać. To był pierwszy i ostatni raz. Bycie w PZKFiTS do czegoś zobowiązuje!
Co do pytania wcześniej o możliwość udzielania treningów przeze mnie na innej siłowni?
To władze Klubu decydują o miejscu funkcjonowania Klubu Atlas. Mosir Jasło jest jedyną siłownią z którą podpisana jest obecnie umowa. Trenerzy klubu nie mogą pracować na innej siłowni bez zgody władz klubu.
ODPOWIEDZ