Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: wilk »

dobrym trenerem jest Jarek gość robi swoje jest konkretny i doskonale dobiera cwiczenia do możliwosci kazdej osoby .Natomiast Hubert i Aneta to polaczenie show z ekwibilistryką na to nabierają się w zasadzie tylko panie ale oczywiście sa to bardzo sympatyczni ludzie :hurra:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Jozin »

co ty pieprzysz ???? jakie show ??? znasz ich wyniki? widać nie skoro chrzanisz takie głupoty...
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: wilk »

co napisałem to napisałem tak postrzegani są przez wielu ćwiczących tylko ktoś musiał to napisać , zrozum żę ja osobiście do nich nic nie mam ,jest dyskusja o silowni to są opinie to chyba proste :padam:
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Roel_1910 »

Jozin pisze:co ty pieprzysz ???? jakie show ??? znasz ich wyniki? widać nie skoro chrzanisz takie głupoty...
Rodzina ? Znajomy ? :), fakt faktem coraz czesciej na siłowni pojawiajają sie negatywne opinie na ich temat.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: julia1978 »

Jozin pisze:co ty pieprzysz ???? jakie show ??? znasz ich wyniki? widać nie skoro chrzanisz takie głupoty...
Hmm, a ja powiem tak: chodziłam do Huberta na gymstick i były to naprawdę fajne zajęcia. Niestety, odkąd zaczął prowadzić zajęcia z Anetą, nie jest już tak fajnie. Dla mnie ta pani to kompletny brak profesjonalizmu. Chyb nie do końca wie, co robić na tych zajęciach. Słyszałam też opinie pań niezadowolonych z indywidualnych ćwiczeń z nią.
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: wilk »

nie jestem ani tym ani tamtym i konkurecją też nie . Dla mnie trener osobisty to ktoś kto nie tylko prowadzi zajecia na silowm=ni ale też nauczy plywać , biegać jeżdzic na rowerze ale bardziej wyczynowo , na nartach itp doradzi jak postępować na codzień żeby uzyskać jak najlepsze efekty .Natomiast zajęcia na silowni i fitnes to prowadzą instruktorzy i tak powinni siebie nazyzywać Hubert i Anita . po prostu mnie to wkurza i nie tyloko mnie i wolno mi otym pisać jeżeli ktoś zrzuci parę kilo to powinien wiedzieć że to tylko woda nie ma się czym chwalić ,żadne to wyniki .ZAjechać można każdego i pwiedzieć masz 8 kilo w doł ale to nie oto chyba chodzi prawda . ja wiem jedno sama siłownia nie wystarczy , chyba zgodzicie się ze mną :ok:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Jozin »

Podstawowe pytanie : byłeś kiedyś klientem Huberta czy Anety ?
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Trener »

Ja słyszałem opinie ludzi w Jaśle niezadowolonych, że Święty Mikołaj nie odwiedzi w tym roku naszego miasta :D
Przypominam, że Aneta zdobyła Mistrzostwo Polski Bikini Fitness SFD 2011r. Specjalizuję się w dietetyce jak i treningach prywatnych, a nie w fitness! Od fitnessu i zajęć jestem Ja (Hubert), a Aneta pomaga mi prowadzić ćwiczenia siłowe i pilnuje ćwiczących, aby wykonywali poprawnie ćwiczenia. Poza tym Aneta ma za słaby głos i jej nie słychać, dla tego Ja prowadzę grupę.
Jesteśmy jako jedyny Klub na Podkarpaciu zrzeszeni z Polskim związkiem Kulturystyki i Fitness i posiadamy niezbędne kwalifikację do prowadzenia klubu, zajęć na siłowni jak i fitness. Ponadto jesteśmy uczestnikami licznych szkoleń i nowości treningowych i stąd uzyskane wyniki naszych podopiecznych.
Co do naszych osiągnięć, chyba nie muszę o tym pisać, dlatego że wszyscy którzy śledzili poczynania klubu wiedzą o naszych wynikach, jak i również o wynikach naszych podopiecznych. Wielu ludzi uzyskało niesamowite metamorfozy ćwicząc systematycznie pod moim jak i Anety okiem, o czym na głos się nie mówi.
Więc proszę osoby podstawione, jak i prywatne o wyrażanie swoich opinii podparte faktami, a nie pogłoskami fikcyjnych ludzi.
Ja rozumiem, że nie każdemu jest na rękę, że robimy takie treningi. Jeżeli komuś się nie podoba, to jest wiele innych rozwiązań jakie Jasło oferuję i z których można skorzystać. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Życzę powodzenia w osiągnięciu swojego celu ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Jozin »

Panie Hubercie, ale komu Pan to tłumaczy ? Przecież wilk to słyszał od szwagra kuzyna swojej ciotki co podobno usłyszała to w kolejce po zasiłek w MOPSie. Ja byłem Pana klientem i wiem jak Pan pracuje. Dopóki mnie Pan pilnował a raczej ścigał to były efekty :) Ale takie wilki widzą Pana tylko na siłowni i stąd te powierzchowne opinie dyktowane tylko i wyłącznie zazdrością, że ktoś robi to co lubi i jeszcze ma z tego kasę.
Pozdrawiam serdecznie.
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Trener »

Odpowiedź do użytkownika "Wilk"
Drogi użytkowniku plotek jasielskich. My jesteśmy Klubem sportowym i jak najbardziej bazujemy na ćwiczeniach siłowych, aerobowych jak i na wszelakich nowościach treningowych, fitness itd, dlatego że to przynosi największe korzyści przy dobrze dobranym treningu jak i diecie. Natomiast jako Klub nakłaniamy ludzi do bycia "Fit" i zachęcamy do uprawniania każdego innego sportu wymienionego przez ciebie powyżej. Ludzie ćwicząc pod naszym okiem są w stanie jeździć na nartach cały dzień, a nie 2 godziny jak wcześniej, lub biegać 3-krotnie dłuższą trasę itd.
Ponad to prowadzimy ludzi z wieloma schorzeniami, problemami zdrowotnymi uzyskując przy tym dobre wyniki.
Co do zgubienia 8 kg wody, nie pisz takich głupot, bo ludzie będą w to wierzyć! Nawet jeżeli siedziałbyś cały dzień w sałnie, lub ćwiczył 2 miesiące nie zgubisz 8 kg wody. Nie pijąc wody, mając złą gospodarkę wodna nie koniecznie waga idzie w dół.
Może chodziło Ci o zgubienie masy tłuszczowej, masy mięśniowej..... Ale to właśnie jest zależne od odpowiednio dobranego treningu o którym jak się okazuje na siłowni 90% osób nie ma pojęcia, bo ćwiczą jak im się podoba, lub jak przeczytają na internecie, gdzie nieraz piszą głupoty, lub jest opisany trening całkiem na inny typ budowy.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Jozin »

Panie Hubercie, pisze Pan do pustostanu, który i tak nic z tego nie zrozumie :)
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Chili »

Jozin nie obrażaj ludzi ,wszechwiedzący się odezwał .Po kiego się tak tłumaczyć Panie Trenerze..?! a tak na marginesie to pisze sie w saunie a nie "sałnie":) Pozdrooo ziomy
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: wilk »

Hubert nie tłumacz się to nic nie da . Zobacz co się dzieje wrociła Baśka i ma tłumy klientek ,ludzie wiedza gdzie iść ,jeżeli twoja żona ma uprawninia do treningow prywatnych to niech poda jaki to rodzaj certyfikatu posiada bo ja otakim nie słyszalem he he pieprzysz glupoty . Po zatym poobrażałeś masę chlopakow i dziewczyn ktorzy mają wiekszą widzę na temat ćwiczen od Ciebie . Zyczę ci wszystkiego najlepszego
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: Jozin »

Czyli jednak konkurencja :)
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa SIŁOWNIA w Jaśle

Post autor: yorker »

Na Ogrodzie Jordana jest siłownia '-))
ODPOWIEDZ