co otworzyć?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: co otworzyć?

Post autor: Tulix »

Sklep z wiatrówkami;)

W Jaśle niestety wszystko chyba co było do wymyślenia, jest już wymyślone. W byle mieście w UK otwierasz obwoźną sprzedaż lizaków i lodów i funkcjonujesz lepiej, jak połowa naszych zacnych inwestorów...

Pieniędzy u nas nie ma. Eksportujemy nasz kapitał jakbyśmy złoża mieli:(
Do Galerii idzie się na spacer a i tak wszystko Jaślanie kupią na Allegro albo w Biedronce (te wredne "chroboki" znowu... :) ). Niestety ale nawet jeśli by to był zakład pogrzebowy, to jeszcze musisz wywalczyć siłą "stałych klientów" (jakkolwiek by to nie brzmiało)
Też myślałem. Ale gdybym miał zainwestować w cokolwiek, to chyba już nie w Jaśle. Jasło zabijają supermarkety, i to właśnie one eksportują cały kapitał "na zewnątrz".

Na co jest popyt w Jaśle?
Obawiam się że wiele opcji Ci nie zostało. Można jeszcze założyć np. "Biuro Podróży w Jedną Stronę w Celach Zarobkowych"... To by na pewno miało popyt. Taki Bispol na tym jedzie...
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: co otworzyć?

Post autor: lena »

Tulix pisze:Sklep z wiatrówkami;)

W Jaśle niestety wszystko chyba co było do wymyślenia, jest już wymyślone. W byle mieście w UK otwierasz obwoźną sprzedaż lizaków i lodów i funkcjonujesz lepiej, jak połowa naszych zacnych inwestorów...

Pieniędzy u nas nie ma. Eksportujemy nasz kapitał jakbyśmy złoża mieli:(
Do Galerii idzie się na spacer a i tak wszystko Jaślanie kupią na Allegro albo w Biedronce (te wredne "chroboki" znowu... :) ). Niestety ale nawet jeśli by to był zakład pogrzebowy, to jeszcze musisz wywalczyć siłą "stałych klientów" (jakkolwiek by to nie brzmiało)
Też myślałem. Ale gdybym miał zainwestować w cokolwiek, to chyba już nie w Jaśle. Jasło zabijają supermarkety, i to właśnie one eksportują cały kapitał "na zewnątrz".

Na co jest popyt w Jaśle?
Obawiam się że wiele opcji Ci nie zostało. Można jeszcze założyć np. "Biuro Podróży w Jedną Stronę w Celach Zarobkowych"... To by na pewno miało popyt. Taki Bispol na tym jedzie...
Tak sobie myślę .........że teraz każdy owadzik każda muszka i każdy komar, jednym słowem każdego "chroboka" skojarzysz sobie ze mną ? :D
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: co otworzyć?

Post autor: Tulix »

A gdzieżby;)
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: co otworzyć?

Post autor: zielony87 »

A właśnie co do "chroboków" na pewno nie należy tu otwierać restauracji serwującej owady, wątpię czy utrzymała by się tydzień ;) Otworzyć to trzeba walizki i zaczynać się pakować ot co...
Tulix pisze:Można jeszcze założyć np. "Biuro Podróży w Jedną Stronę w Celach Zarobkowych"... To by na pewno miało popyt. Taki Bispol na tym jedzie...
No z jednej strony tak,tylko to trzeba mieć za granicą kontakty i być pozbawionym sumienia (bo agencje w Polsce niestety zarabiają głównie kosztem pracownika który za granicą ma różne odliczenia za wszystko)

W Polsce inwestować ? Na to trzeba mieć kasę (skąd ją brać,chyba by trzeba wygrać w totka) i znajomości (żeby nie zrujnowali albo nie przejęli tego biznesu urzędnicy i ich pociotki).I trzeba mieć klientów a w Polsce to ludzie by chcieli wykonania pracy za pół darmo i jeszcze by się darli: "co tak drogo".Kwestia co to tylko kwestia pomysłów,kwestia pozostałych rzeczy jest jednak decydująca...
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: co otworzyć?

Post autor: nitro »

Na tym forum 90% otworzy najwyżej zmywak w London :P Nie wiem po co takie pytania na tym forum: "Co otworzyć"? :zdziwko: biznesmenów tu nie ma hehe
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: co otworzyć?

Post autor: Sun Tzu »

Nie pytaj co otworzyć, powiedz, ile możesz zainwestować...
maleoo
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:47

Re: co otworzyć?

Post autor: maleoo »

Witam,
A ja coś otworzyłem :)

Chciałem napisać (zareklamować ;), że w Jaśle jest sklepik, w którym jest możliwość kupna fajnych i kultowych mebelków oraz gadżetów marki IKEA.
Oczywiście większość rzeczy jest na zamówienie, ale część sztandarowych produktów można dostać na miejscu.
Sklepik Szwedzki - bo tak się nazywa - mieści się przy ul .Floriańska 44 (obok osławionej dawnej "Perły"), a czynny jest od wtorku do piątku od 9 - 17 i w soboty od 9 -13.
Zapraszam.
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: co otworzyć?

Post autor: jasmin »

No to nie za bardzo masz się czym chwalić bo IKEA zaczyna już być kojarzona z tandetą. Zobacz ile opisów mebli na allegro zawiera hasło: NIE IKEA.
Mimo wszystko życzę powodzenia....
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: co otworzyć?

Post autor: tess »

a ja gratuluję pomysłu i jak będę w okolicy to na pewno zajrzę do sklepu. Ikeę zawsze bardzo lubiłam, może nie wszystko jest idealne, ale mają dużo fajnych pomysłów i rzeczy :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: co otworzyć?

Post autor: nitro »

jasmin pisze:No to nie za bardzo masz się czym chwalić bo IKEA zaczyna już być kojarzona z tandetą. Zobacz ile opisów mebli na allegro zawiera hasło: NIE IKEA.
Mimo wszystko życzę powodzenia....
Nie może się chwalić, bo lena i zielony87 and Tulix dostaną piany: "Panie to niemożliwe, plecy masz Pan szerokie, jak stół bilardowy" :P
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: co otworzyć?

Post autor: Sun Tzu »

maleoo - gratuluję pomysłu. I też wpadnę w odwiedziny ;)
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: co otworzyć?

Post autor: lena »

nitro pisze:
jasmin pisze:No to nie za bardzo masz się czym chwalić bo IKEA zaczyna już być kojarzona z tandetą. Zobacz ile opisów mebli na allegro zawiera hasło: NIE IKEA.
Mimo wszystko życzę powodzenia....
Nie może się chwalić, bo lena i zielony87 and Tulix dostaną piany: "Panie to niemożliwe, plecy masz Pan szerokie, jak stół bilardowy" :P
O przepraszam bardzo ! :krzeslem: niby dlaczego mam dostać piany ???? wręcz podziwiam za odwagę i tylko za odwagę bo nawet gdyby miał plecy szerokie jak stół bilardowy to te plecy mu nie pomogą utrzymać takiego interesu w Jaśle. Naprawdę trzymam kciuki i chylę czoła za pomysł :padam: .Jutro idę zobaczyć . Ikea ma fajne rozwiązania takich różnych dupereli potrzebnych w kuchni więc mam nadzieję że coś znajdę dla siebie :) . I WIĘCEJ REKLAMY !!!
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: co otworzyć?

Post autor: Tulix »

nitro pisze:
jasmin pisze:No to nie za bardzo masz się czym chwalić bo IKEA zaczyna już być kojarzona z tandetą. Zobacz ile opisów mebli na allegro zawiera hasło: NIE IKEA.
Mimo wszystko życzę powodzenia....
Nie może się chwalić, bo lena i zielony87 and Tulix dostaną piany: "Panie to niemożliwe, plecy masz Pan szerokie, jak stół bilardowy" :P
A Ty kiedy znowu na truskawki...? :krzeslem:
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: co otworzyć?

Post autor: nitro »

Tulix pisze:
nitro pisze:
jasmin pisze:No to nie za bardzo masz się czym chwalić bo IKEA zaczyna już być kojarzona z tandetą. Zobacz ile opisów mebli na allegro zawiera hasło: NIE IKEA.
Mimo wszystko życzę powodzenia....
Nie może się chwalić, bo lena i zielony87 and Tulix dostaną piany: "Panie to niemożliwe, plecy masz Pan szerokie, jak stół bilardowy" :P
A Ty kiedy znowu na truskawki...? :krzeslem:
Tulix vel "Znowu w życiu mi nie wyszło...anananana" :P Są ludzie z głową na karku, są z głową jak pług-do orki :padam: zielony87 np
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: co otworzyć?

Post autor: Tulix »

nitro pisze:Tulix vel "Znowu w życiu mi nie wyszło...anananana" :P Są ludzie z głową na karku, są z głową jak pług-do orki :padam: zielony87 np
Wyszło, wyszło i ma się nieźle. Spokojna Twoja kędzierzawa, Nitro vel. "Jestem bogiem, wyobraź to sobie, sobie" ;)
ODPOWIEDZ