Merkury Market - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
kimlil
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kimlil »

kociamberek
chyba nie zrozumiales co mialam na mysli, zatem moim zdaniem nie ma znaczenia po jakim czasie ktos dodaje post pod danym tematem ..
piszesz iz ,,uzytkownikom tego forum podchodzi prostota i tepota ,, pogratulowac skoro oceniasz ludzi na podstawie kilku postow
małaczarna3
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 1 maja 2013, 23:04

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: małaczarna3 »

masz rację ta Pani nie powinna mieć bezpośredniego kontaktu z klientem i to nie dlatego że jest po wypadku i wygląda jak wygląda ale ta Pani jest niesympatyczna , niezorganizowana wiecznie nabormuszona zła i strach podejść żeby o coś spytać. może życie nie dało jej powodu do radości ale to nie oznacza że może się tak zachowywać , widze dla tej Pani pracę na zapleczu przy papierkach i.t.p i nie ma sensu się tu wyzywać i ubliżać .
tryk
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 21 marca 2013, 19:49

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: tryk »

Witam,
Ogólnie nie polecam, ani zakupów, ani pracy w tej firmie.
Ludzie nie składajcie CV na stanowisko Specjalista ds. Inwestycji.
Podczas rekrutacji będą wam wmawiać, że będziecie pracować w miłej atmosferzę, oczywiście powiedzą, że otrzymacie umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia, możliwości awansu i zrobienia kariery.
A tak naprawdę będziecie pracować na umowie zlecenie, przedłużanej z miesiąca na miesiąc. Codziennie będziecie wysłuchiwać od szefa obelg i wyzwisk w stosunku do waszej osoby oraz w razie jakiego kolwiek sprzeciwu z waszej strony będziecie skrupulatnie pozbawianie pensji. Z każdym miesiacem szef z powodu jego "widzi mi się" będzie zaniżał wam pensję, do momentu, aż sami nie zrezygnujecie z pracy.
Wszystko co wypisują w tych ofertach to jawna fikcja. A i zapomniałem o najwazniejszym - na pierwszej rozmowie z szefem obieca wam niesamowite korzyści jaki otrzymacie pracując w jego firmie, a po dwóch miesiącach ten sam człowiek powie wam, że albo załatwiacie sobie "grupę" i dalej pracujecie, albo nie macie co szukać w jego firmię.
Byłem zdesperowany więc zatrudniłem się tu, do tego zmusił mnie mój chory kraj w którym nie widać żadnych perspektyw na godne życie.

Kto może niech omija tą firmę szerokim łukiem.

Kończę temat, choć wiele jeszcze można by było na temat napisać i powiedzieć.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kociamberek »

no forumowcze do dzieła i jazda po autorze wpisu jak po czarnej 30
przecież na tym forum nie wolno wyrażać prawdy :kwasny:
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: lena »

czarna30 pisze:
kubatron pisze:do czarna30: dla mnie jestes tępą strzałą, brak szacunku do siebie i do innych masz, życze Ci zeby urodzilo Ci sie takie dziecko i zebys chciała dla niego jak najlepiej i czytała takie rzeczy o ludziach niepełnosprawnych którzy chcą dostać też szanse na zycie i prace, i nie pierd... mi że pełnosprawni nie maja przez takich pracy, bo jest to zakład któy daje prace pełno i niepełnosprawnym, i szanuje go za to bo daje niepełnosprawnym prace, a Ty nie masz szacunku dla ludzi, a skoro Ci nie odpowiada obsługa to dowidzenia nikt Cie nie zmusza tam kupować, masz mrówke, MAJSTRA, AES i inne sklepy, tudzież Krosno jest takze niedaleko i Rzeszów wiec dowidzenia, na miejscu tej dziewczyny za taie cos bym Ci proces wytoczył.

P.S. Do admina, jesli masz zamiar usuwać ten post to zacznij od postow w dziale DAM PRACE bo akceptujesz idiotow co spamuja AVON i PRACAMI MATURALNYMI, smiecac dział który nie jest do tego bo sa inne odpowiednie do tego.

Pozdrawiam
A Ty jaki masz szacunek do ludzi życząc im nieszczęścia?. Napisałam tylko, że to nie jest wymarzony sprzedawca , żadnym słowem nie obraziłam tej kobiety a już na pewno nie dyskryminuje jej w żaden sposób. Wiele osób myśli podobnie ale nie wiele o tym powie jak widać na załączonym obrazku. Łatwo przychodzi krytyka każdemu, ale ile ludzi tyle opinii. Tobie jednak życzę więcej dystansu.

Matko Święta ! Czarna 30 ale Ci Kubatron dobrze życzy , widać że ten człowiek mA SZACUNEK do wszystkich ( nie zdziwie się jak się okaże że to osoba "mocno wierząca" i co niedzielę biegnie do kościółka ).
A propo tej Pani z Merkurego to akurat podzielam zdanie wielu tu osób . Na dole też są panowie na wózkach i potrafią być i uśmiechnięci i mili. Zresztą wszyscy Panowie są przesympatyczni.Dzisiaj tam nawet byłam na "męskim"asortymencie i kręciłam się w kółko nie wiedząc gdzie iść i zaraz Pan podszedł z pomocą zaprowadził, pokazał i doradził :ok: A na górze ? Strach się bać ;) . I naprawdę podejrzewam że ani "czarna 30" ani nikt inny nie ma nic do urody Pani tam pracującej ale do jej podejścia do klienta. Ona tam pracuje chyba za karę.
małaczarna3
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 1 maja 2013, 23:04

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: małaczarna3 »

do Kubarton ... życzę ci szczęścia zdrowych dzieci i szacunku od innych . nie wiem kim jesteś i mało mnie to obchodzi ale widać nie masz pojęcia o pracy w sklepie. pracowałam jako sprzedawca ponad 20 lat i wiem co to obsługa klienta i jak powinna wyglądać. nie mam nic do wyglądu tej Pani tylko do jej podejścia do ludzi i może naucz się czytać ze zrozumieniem a potem wylewaj swoje wypociny na forum. dziękuję za info gdzie mogę robić zakupy ale wybór sklepu pozostaw mnie .więcej dystansu i lektury a zrozumienie tekstu będzie łatwiejsze , a i pozwem nie nie strasz napisałam to co myślę i wyraziłam swoje zdanie , nie obrażając nikogo .
małaczarna3
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 1 maja 2013, 23:04

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: małaczarna3 »

Ps do Kubarton...dziękuję za życzenia i aby Ci Pan Bóg "wynagrodził" w życiu.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

przyjmują tam na magazyniera bo jest ogłoszenie na ich stronie.
crazywolf
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 marca 2013, 16:01

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: crazywolf »

wolę majster
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Charlie_P »

pod jakim względem?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

w merkurym w Jaśle poszukują sprzedawców i magazyniera.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Szeherezada »

T135 pisze:w merkurym w Jaśle poszukują sprzedawców i magazyniera.
Tam kilka razy w roku poszukują magazyniera, a to nie najlepiej o nich świadczy.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Charlie_P »

Często tam się zaopatruję, kiedyś był to dobry sklep, ceny nadal są ok, ale jakość obsługi w ostatnim czasie bardzo spadła, brakuje starych doświadczonych pracowników, na ich miejscu pojawili się nowi niewiele wiedzący o tym co sprzedają.
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Mars1024 »

TAK >>>>najlepsi wyjechali , np >>>>Do Szkocji :ok:
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: [email protected] »

nikomu nie polecam tam pracowac
ODPOWIEDZ