Merkury Market - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: mija »

Fajny market dużo rzeczy tam kupuje bo jest w czym wybierać , lecz niektórzy z obsługi to faktycznie nie wiedzą co się w ogóle dzieje :)
LLwwLL
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 marca 2013, 22:48

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: LLwwLL »

PAWEL28 pisze:Powiem wam wszystkim, że ja już zakupów w Merkurym nie zrobię, kiedyś kupiłem tam mase towaru, płytki do łazienek itd...
Byłem ostatnio w Nowym Żmigrodzie zapytać o montaż kolektorów, okazało się, że w tym samym miejscu jest fajny mały Market i te same płytki z Paradyża były tam na zamówienie 12 zł na metrze tańsze!!! Podliczyłem sobie to zaoszczędziłbym na samych płytkach do łazienki ponad 900 zł!!! Nie wspomnę już jak przepłaciłem w Merkurym za wełnę i płyty!!! Mam wrażenie, że ogólnie w Jaśle jest strasznie drogo, zamówiłem ostatnio materiał na elewację u Kmiecika, za porządny styropian zapłaciłem 139 zł dostałem rabat na kleje, siatke itd... Mają dobry towar i w dobrej cenie, a w Merkurym sam najtańszy szajc! Tego ich styropianu to ani za darmo nie chcę bo w rękach się kruszy! Mój brat kupił też w Żmigrodzie cement, pustaki i kominy w porównaniu z Jasielskimi cenami zaoszczędził na budowie ok.1500 zł... to mówi samo za siebie w Jaśle mają chore ceny!
napisz konkretnie jaką wełne kupiłeś (firmę) i w jakiej cenie, oraz jakie kleje do siatki i styropianu.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: marley »

do czarna30
wydajesz sie być pustym człowiekiem ,a to ze ktos mowi mniej wyraznie niz ty bo przykladowo mial jakis wypadek ,uwazaj jedna chwila i tobie moze sie cos stac,jak mozna byc tak nietolerancyjnym brak mi słow do takich ludzi jak ty .
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: czarna30 »

marley pisze:do czarna30
wydajesz sie być pustym człowiekiem ,a to ze ktos mowi mniej wyraznie niz ty bo przykladowo mial jakis wypadek ,uwazaj jedna chwila i tobie moze sie cos stac,jak mozna byc tak nietolerancyjnym brak mi słow do takich ludzi jak ty .
Nie mam nic do jej wymowy i zgadzam się, że każdemu może się to zdarzyć, ale bezpośredni kontakt z klientem, to nie jest dbałość o niego w dodatku wiecznie zła i już nie jeździ na wózku ,bo byłam tam ostatnio i bardzo proszę nie ubliżaj mi ,że jestem pusta bo pisząc to oceniasz ludzi własną miarą! A temat jest po to aby opiniować a nie obrażać innych...
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Charlie_P »

ostatnio kupowałem płytki, oraz farby i nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi z tych działów, bardzo miło i dobrze zostałem obsłużony, jedyny minus to to, że w kolejce trochę trzeba tam odstać. PS. ktoś pisał o byłej kierowniczce sklepu, która teraz sprzedaje firanki - podtrzymuję tą wypowiedź, strasznie pyskata i wciska to czego się nie chce kupić, do tego wieśniaczy tak że... myślę, że na takim stanowisku kultura osobista to podstawa.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: mija »

Na dole gdzie są płytki , panele i farby itp. rzeczy obsługa jest spoko a na górze gdzie jest np oświetlenie czy inny asortyment to już pozostawia wiele do życzenia ;)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

Mam podobne spostrzeżenie, na dziale z farbami i klejami bardzo dobra obsługa, chłopaki zawsze coś doradzą, zaproponują, podobnie na płytkach i ogólnie na dole, a na górze niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza jak przyjdzie jakąś roletę kupić. Choć nie wszyscy są tam źli, jest tam bardzo miły trochę starszy pan na żarówkach i bateriach, który zawsze fachowo doradzi, a co do tej pani z karniszy to widzę że każdy ją już zna z tej samej strony, wywyższa się nie dość że przed klientami, to przed swoimi współpracownikami, a prawda jest taka, że nie ma pojęcia o tym co robi i jak miałbym u niej coś kupować to pewnie bym zrezygnował z zakupu.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: poszukiwana »

na dole sami przystojniacy :D :D :D
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Jocke »

czarna30 pisze:
marley pisze:do czarna30
wydajesz sie być pustym człowiekiem ,a to ze ktos mowi mniej wyraznie niz ty bo przykladowo mial jakis wypadek ,uwazaj jedna chwila i tobie moze sie cos stac,jak mozna byc tak nietolerancyjnym brak mi słow do takich ludzi jak ty .
Nie mam nic do jej wymowy i zgadzam się, że każdemu może się to zdarzyć, ale bezpośredni kontakt z klientem, to nie jest dbałość o niego w dodatku wiecznie zła i już nie jeździ na wózku ,bo byłam tam ostatnio i bardzo proszę nie ubliżaj mi ,że jestem pusta bo pisząc to oceniasz ludzi własną miarą! A temat jest po to aby opiniować a nie obrażać innych...
a jak Tobie by się trafił wypadek i byłabyś na wózku? Zamknęłaby się w czterech ścianach w domu, nie chciałabyś pracować i być między ludźmi jak normalny człowiek? Weź się lepiej nie wypowiadaj bo wstyd mi za takich ludzi jak Ty.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

Jocke pisze:
czarna30 pisze:
marley pisze:do czarna30
wydajesz sie być pustym człowiekiem ,a to ze ktos mowi mniej wyraznie niz ty bo przykladowo mial jakis wypadek ,uwazaj jedna chwila i tobie moze sie cos stac,jak mozna byc tak nietolerancyjnym brak mi słow do takich ludzi jak ty .
Nie mam nic do jej wymowy i zgadzam się, że każdemu może się to zdarzyć, ale bezpośredni kontakt z klientem, to nie jest dbałość o niego w dodatku wiecznie zła i już nie jeździ na wózku ,bo byłam tam ostatnio i bardzo proszę nie ubliżaj mi ,że jestem pusta bo pisząc to oceniasz ludzi własną miarą! A temat jest po to aby opiniować a nie obrażać innych...
a jak Tobie by się trafił wypadek i byłabyś na wózku? Zamknęłaby się w czterech ścianach w domu, nie chciałabyś pracować i być między ludźmi jak normalny człowiek? Weź się lepiej nie wypowiadaj bo wstyd mi za takich ludzi jak Ty.
szkoda dyskutować, bo jak widać i tak nie dociera..
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: poszukiwana »

ceny mają w porównaniu np do majstra lepsze, ale kolejki do kasy straszne a w kasie nieuprzejma kasjerka w okularach, która obsługuje tak jakby za karę pracowała.
bongo12326
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: bongo12326 »

czarna Ty to chyba na wszystkim sie znasz, od internetu po jakość towarów w jaśielskim Merkury Market :P
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: czarna30 »

Posty pisane w marcu a Ty się odzywasz w czerwcu!!!!
kimlil
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kimlil »

do czarna30
i co z tego !? zauwaz iz tematy mozna odswiezyc po jakims czasie ,niewazne czy po miesiacu czy po roku ,nikomu to nie przeszkadza tylko tobie ,
...zreszta tak jak ktos wyzej napisal : ,, szkoda dyskutowac bo nic do ciebie nie dociera ...,,
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kociamberek »

kimlil pisze:do czarna30
i co z tego !? zauwaz iz tematy mozna odswiezyc po jakims czasie ,niewazne czy po miesiacu czy po roku ,nikomu to nie przeszkadza tylko tobie ,
...zreszta tak jak ktos wyzej napisal : ,, szkoda dyskutowac bo nic do ciebie nie dociera ...,,
hmm masz na forum całe osiem postów i już wiesz co gdzie z kim i kiedy, a ja kolejny raz powtarzam że każdy kto ma odmienne zdanie na tym forum od razu jest bee z tego co widzę użytkownikom tego forum podchodzi prostota i tępota, poza tym nie znoszę czytać postów osób które nie używają polskich znaków, to też zalatuje prostotą, pisz kimili bez polskich znaków tylko żebyś kiedyś zamiast łaski nie zrobił komuś laski, wracając do tematu Merkurego to dziś byłem tam wbrew sobie i obsługa nadal pozostawia wiele do życzenia, nie będę się rozpisywał dlaczego bo i tak obrońcy tego marketu tego nie zrozumieją
ODPOWIEDZ