Merkury Market - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Maja321 »

Czarna30 ma poniekąd rację. Nie raz podchodząc do tej Pani na wózku i przerywając jej w wesołych pogawędkach z koleżankami w pracy, zostałam niemiło przez nią obsłużona....
ilum
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 4 marca 2013, 18:24

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: ilum »

Ja lubie tam robic zakupy.... szeroki asortyment, ceny przystepne...tylko bawia mnie te karty stalego klienta za 5 zl
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: borsuk 1.8 »

Ceny i obsługa ok
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Marysia88 »

Dawno tam nie byłam! Czy ceny dalej mają najniższe?????
ilum
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 4 marca 2013, 18:24

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: ilum »

Ceny sa w porzadku....odstrasza tylko zbyt glosna muzyka, zimno w zimie i ogromny zaduch latem.
kubatron
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 27 listopada 2010, 23:00

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kubatron »

do czarna30: dla mnie jestes tępą strzałą, brak szacunku do siebie i do innych masz, życze Ci zeby urodzilo Ci sie takie dziecko i zebys chciała dla niego jak najlepiej i czytała takie rzeczy o ludziach niepełnosprawnych którzy chcą dostać też szanse na zycie i prace, i nie pierd... mi że pełnosprawni nie maja przez takich pracy, bo jest to zakład któy daje prace pełno i niepełnosprawnym, i szanuje go za to bo daje niepełnosprawnym prace, a Ty nie masz szacunku dla ludzi, a skoro Ci nie odpowiada obsługa to dowidzenia nikt Cie nie zmusza tam kupować, masz mrówke, MAJSTRA, AES i inne sklepy, tudzież Krosno jest takze niedaleko i Rzeszów wiec dowidzenia, na miejscu tej dziewczyny za taie cos bym Ci proces wytoczył.

P.S. Do admina, jesli masz zamiar usuwać ten post to zacznij od postow w dziale DAM PRACE bo akceptujesz idiotow co spamuja AVON i PRACAMI MATURALNYMI, smiecac dział który nie jest do tego bo sa inne odpowiednie do tego.

Pozdrawiam
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kociamberek »

kubatron pisze:do czarna30: dla mnie jestes tępą strzałą, brak szacunku do siebie i do innych masz, życze Ci zeby urodzilo Ci sie takie dziecko
i tu odezwał się prawdziwy katolik, podejrzewam że wielu userów zgadza się ze zdaniem czarnej tylko z obawy przed zjechaniem ich przez krzykaczy nie zabierają głosu,
moja zdanie jest takie praca dla niepełnosprawnych jak najbardziej ale nie wszyscy nadają się do bezpośrednich kontaktów z klientami, a na pewno na innym etacie sprawdzili by się wyśmienicie

a ja na miejscu tych spamujących jak to nazwałeś "idiotów" wytoczył bym proces tobie, czarna w przeciwieństwie do ciebie nikogo nie obraziła wyraziła jedynie swoje zdanie może zbyt dobitnie ale jednak, po to jest forum żeby dyskutować a nie jechać po kimś kto ma odmienne zdanie, to coś takiego jak akceptacja gejów (daje przykład) nikomu się to nie podoba ale ponieważ jest to na topie i wydaje się być trendy to nikt sprzeciwu głośno nie wyraża coby nie zostać posądzonym o brak tolerancji
LLwwLL
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 marca 2013, 22:48

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: LLwwLL »

ilum pisze:Ja lubie tam robic zakupy.... szeroki asortyment, ceny przystepne...tylko bawia mnie te karty stalego klienta za 5 zl
karty stalego klienta są dla klientów którzy robią duże zakupy, a nie za 1000zł i chcą rabat taki jak stali klienci którzy kupują na kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Można iść do Majstra kupić daną rzecz z rabatem,i być zadowolonym. Tylko że tą samą rzecz w merkurym można kupić taniej i bez rabatu. Ale jak człowiek słyszy że dostanie rabat (chociaż i tak jest drożej niż w innym sklepie bez rabatu) to się na to nabiera i jest zadowolony :wstyd:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kociamberek »

[quote="kubatron"]do czarna30: dla mnie jestes tępą strzałą, brak szacunku do siebie i do innych masz, życze Ci zeby urodzilo Ci sie takie dziecko
A Ja Tobie życze aby Tobie urodziło się zdrowe
Dużo się mówi o tolerancji, ale tak naprawdę jej nie ma ,nawet u Ciebie, trzeba mówić to co się innym podoba a nie to co myślimy..na to wygląda.. a po Twoim sposobie wypowiedzi mogę tylko się domyślać jakim możesz być, tym który ma szacunek do innych wyzywając kogoś bo argumentów brak.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: czarna30 »

kubatron pisze:do czarna30: dla mnie jestes tępą strzałą, brak szacunku do siebie i do innych masz, życze Ci zeby urodzilo Ci sie takie dziecko i zebys chciała dla niego jak najlepiej i czytała takie rzeczy o ludziach niepełnosprawnych którzy chcą dostać też szanse na zycie i prace, i nie pierd... mi że pełnosprawni nie maja przez takich pracy, bo jest to zakład któy daje prace pełno i niepełnosprawnym, i szanuje go za to bo daje niepełnosprawnym prace, a Ty nie masz szacunku dla ludzi, a skoro Ci nie odpowiada obsługa to dowidzenia nikt Cie nie zmusza tam kupować, masz mrówke, MAJSTRA, AES i inne sklepy, tudzież Krosno jest takze niedaleko i Rzeszów wiec dowidzenia, na miejscu tej dziewczyny za taie cos bym Ci proces wytoczył.

P.S. Do admina, jesli masz zamiar usuwać ten post to zacznij od postow w dziale DAM PRACE bo akceptujesz idiotow co spamuja AVON i PRACAMI MATURALNYMI, smiecac dział który nie jest do tego bo sa inne odpowiednie do tego.

Pozdrawiam
A Ty jaki masz szacunek do ludzi życząc im nieszczęścia?. Napisałam tylko, że to nie jest wymarzony sprzedawca , żadnym słowem nie obraziłam tej kobiety a już na pewno nie dyskryminuje jej w żaden sposób. Wiele osób myśli podobnie ale nie wiele o tym powie jak widać na załączonym obrazku. Łatwo przychodzi krytyka każdemu, ale ile ludzi tyle opinii. Tobie jednak życzę więcej dystansu.
milsia09
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 16:16

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: milsia09 »

ceny ok produkty tez
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: President »

milsia09 pisze:ceny ok produkty tez
Czy mogłabyś nie spamować w każdym temacie, tym bardziej że twoje wszystkie wypowiedzi są jedno-dwu wyrazowe i praktycznie mało wnoszą do tematu? tzw "nabijanie postów"..to jest to <3 :hyhy: opanuj się to tylko Forum. :cisza:
PAWEL28
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 marca 2013, 20:02

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: PAWEL28 »

Powiem wam wszystkim, że ja już zakupów w Merkurym nie zrobię, kiedyś kupiłem tam mase towaru, płytki do łazienek itd...
Byłem ostatnio w Nowym Żmigrodzie zapytać o montaż kolektorów, okazało się, że w tym samym miejscu jest fajny mały Market i te same płytki z Paradyża były tam na zamówienie 12 zł na metrze tańsze!!! Podliczyłem sobie to zaoszczędziłbym na samych płytkach do łazienki ponad 900 zł!!! Nie wspomnę już jak przepłaciłem w Merkurym za wełnę i płyty!!! Mam wrażenie, że ogólnie w Jaśle jest strasznie drogo, zamówiłem ostatnio materiał na elewację u Kmiecika, za porządny styropian zapłaciłem 139 zł dostałem rabat na kleje, siatke itd... Mają dobry towar i w dobrej cenie, a w Merkurym sam najtańszy szajc! Tego ich styropianu to ani za darmo nie chcę bo w rękach się kruszy! Mój brat kupił też w Żmigrodzie cement, pustaki i kominy w porównaniu z Jasielskimi cenami zaoszczędził na budowie ok.1500 zł... to mówi samo za siebie w Jaśle mają chore ceny!
agamemnon
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2013, 08:26

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: agamemnon »

:cisza: spoko sklep,jak niektórzy zauważyli w zimie jest strasznie zimno a w lecie prawdziwy zaduch, na dole jeszcze jest w miarę ale na górze masakra.Co do obsługi to jest parę osób, które maja pojęcie o asortymencie na kilku stoiskach:chłopak utykający na nogę,tęższy pan z ceramiki i jeszcze parę osób by się znalazło a reszta to niema pojęcia co tam robią.Szczególną uwagę zwróciłem na Panią taką czarną obciętą na krótko, parę razy widziałem ją jako kierowniczkę sklepu ale chyba się nie nadawała bo wróciła na stoisko.Często robię tam zakupy praktycznie codziennie i widzę jak obsługuje ta pani zero podejścia do klienta, drze się, osobiście byłem świadkiem jak próbowała wcisnąć jakiś stary karnisz klientowi chociaż klient nie był nim w ogóle zainteresowany.Po za tym nie jestem rdzennym mieszczuchem ale mowa tej Pani daje wiele do życzenia.Reszta jest ok,ceny konkurencyjne,możliwość uzyskania rabatu,szeroki wybór i ekspozycje towarów.Moja ocena tego sklepu na 5.Polecam ten sklep :ok:
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: wiolka666 »

ja wybieram sobie rzeczy sama bo widze co kupuje no chyba ze to są jakieś drzwi lub cos innego ale lampy inne wybieram sama najbardziej wkurzało mnie to że musze ciągle za kims latac żeby mi zapisali na tej karteczce co che kupic
ODPOWIEDZ