Merkury Market - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Jocke »

Nie polecam tego sklepu, pare dni temu chciałem kupić farbę, nie znam się na tym, poszedłem do sprzedawcy na dziale farb, do takiego małego czarnego. Nie ma pojęcia o tym co sprzedaje, wciska kit, nie potrafi się wysłowić i jest co najmniej "dziwny". Efekt był taki, że wyszedłem wkur........ ze sklepu i nic nie kupiłem.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: ananasek »

Jocke pisze:Nie polecam tego sklepu, pare dni temu chciałem kupić farbę, nie znam się na tym, poszedłem do sprzedawcy na dziale farb, do takiego małego czarnego. Nie ma pojęcia o tym co sprzedaje, wciska kit, nie potrafi się wysłowić i jest co najmniej "dziwny". Efekt był taki, że wyszedłem wkur........ ze sklepu i nic nie kupiłem.
Ogarnięty nie będzie ... w końcu za coś musiał dostać orzeczenie o niepełnosprawności :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

ananasek dokładnie... ; też się kiedyś natknąłem na tego "sprzedawcę" - myślę że to ten sam, taki mały w okularkach, to jest nieporozumienie jakieś, jak mnie obsługiwał to nie wiedziałem czy to jest na poważnie czy w ukrytej kamerze jestem, koleś jest tak tępy, że aż ciężko uwierzyć że ktoś taki może pracować jako sprzedawca, myślę że sklep traci dużo klientów przez takiego "sprzedawcę". Ale tak to już w Jaśle jest, nie ma ofert pracy, a jak są, to trzeba mieć grupę, jak widać w merkurym przyjmują ludzi z chorobami psychicznymi najwidoczniej.
stefan 33
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 10 marca 2014, 19:47

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: stefan 33 »

porażka nie kupuje tam, bo na każdy towar czekanie a w magazynie to wieczność, czekać i czekać.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

Dowiedziałem się ostatnio, że to jeden z pracowników MM, wiedziałem że tam osoby z grupą przyjmują, ale że aż takich desperatów to.. :padam:
Załączniki
Untitled.png
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: poszukiwana »

bardzo tam ciężko teraz z obsługą, byli bardzo dobrzy pracownicy to ich pozwalniali. Kilku jeszcze zostało, ale ogólnie to już nie bardzo lubię tam kupować. Potwierdzam opinie o tym pracowniku ze stoiska z farbami, chyba przyjęty po znajomości bo nie ma wogóle pojęcia o niczym i jest niemiły.
Davidwvo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 października 2016, 02:25

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Davidwvo »

Oboje zmagają się w wątpliwościami, jedno nie wie kim jest, drugie nie potrafi zaakceptować dramatycznych zmian i uważa, że „było” a to teraz to tylko skorupa, którą trzeba opuścić
Awatar użytkownika
Anitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 października 2016, 15:35

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Anitka »

poszukiwana pisze:bardzo tam ciężko teraz z obsługą, byli bardzo dobrzy pracownicy to ich pozwalniali. Kilku jeszcze zostało, ale ogólnie to już nie bardzo lubię tam kupować. Potwierdzam opinie o tym pracowniku ze stoiska z farbami, chyba przyjęty po znajomości bo nie ma wogóle pojęcia o niczym i jest niemiły.
Co za czasy by do obsługi sklepu potrzebne były znajomości.
ODPOWIEDZ