Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Blanka
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2012, 18:48

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Blanka »

wieśniak pisze:
MartaKorzeń pisze:Tak też mi się wydaje że to jest chore.Bo chodzi o opinie a nie o autoreklame !!!! Wystarczy sprawdzić to na twoim przykładzie.Niech każdy kto to ewentualnie czyta odpowie sobie z pamięci jaki numer budynku ma Keks w Rynku w Jaśle lub Pałacyk Ślubów w Błażkowej i będzie wiedział o co mi chodzi.Bo sytuacja dotyczy wszystkich forów.
"Autoreklama" ? hahaha a co to takiego ? chyba się pojęcia pomyliły co :hyhy:
Autoreklama jest to sobosób zarklamaowania Siebie w różnych postaciach np . poprzez relkamowanie swojej osoby , poprzez reklamaowania swojej firmy . Czyli reklamowanie wszystkiego co jest z Tobą związane ;D
danielek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 6 stycznia 2010, 12:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: danielek »

MartaKorzeń pisze:Tak też mi się wydaje że to jest chore.Bo chodzi o opinie a nie o autoreklame !!!! Wystarczy sprawdzić to na twoim przykładzie.Niech każdy kto to ewentualnie czyta odpowie sobie z pamięci jaki numer budynku ma Keks w Rynku w Jaśle lub Pałacyk Ślubów w Błażkowej i będzie wiedział o co mi chodzi.Bo sytuacja dotyczy wszystkich forów.

z takimi jak Ty to szkoda wogóle dyskutować ! A właśnie tacy jak Ty skutecznie zniechęcają do pisanie na tym forum! Nr budynku kantoru wpisałem bo akurat byłem sprzedać dzień wcześniej euro i miałem paragon na ktory spojrzałem. A ty jak ten świstak............
Podałem tam też strone na której można sprawdzić sobie kursy walut on-line ale to nie jest ważne, ważne jest to że napisałem nr i zrobiłem autoreklame.
AB_
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 lipca 2011, 22:43

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: AB_ »

to wszystko zalezy ile wymieniasz na koralewskiego jest , tam sie mozesz dogadac zawsze cos wiecej da. min 1tys.
klokus
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 13:06

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: klokus »

:padam: Witam.Jestem z Gorlic i przyjeżdżam od lat do Jasła sprzedawać walutę.
Różnica cen między kantorami w Jaśle a tymi w Gorlicach jest ogromna.Ceny w kantorach Jaśle są bardzo dobre.Odległość nie jest duża,a różnica przy większej kwocie jest na tyle duża,że opłaca mi się przyjeżdżać do Jasła.Ja jestem bardzo zadowolony.Z tego co wiem robi tak bardzo duża ilość osób mieszkająca w Gorlicach i okolicach.Polecam.Naprawde warto. :)
PawlusBrzo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwietnia 2012, 15:04

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: PawlusBrzo »

Hey Ja jestem z Brzostku wcześniej jeżdziliśmy do Dębicy ale teraz tylko Jasło Polecam Naprawdę warto
Adamczyk
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwietnia 2012, 15:13

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Adamczyk »

jak najbardziej potwierdzam my tez jezdzimy z gorlic do jasla mamy sprawdzony kantor naprzeciwko motoryzacyjnego na igielnej
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: wilk »

na karmelickie facet okroilmnie o jedno euro bo wyplacal w bilonie a ja nie sprawdzilem dokladnie bo bylem pewny ze wszystko jest ok
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Pikaczu »

Kantorowcy ....sami miedzy soba piszecie....wszyscy macie po jednym poscie...dajcie sobie juz spokój z tymi przechwałkami bo tylko sie osłabiacie...a co do gorlic...dolicz cenę za dojazd i wyjdzie taka sama cena ...no chyba że 1 euro sprzedaż w Jasle o 1 zł drożej.
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Pikaczu »

wilk pisze:na karmelickie facet okroilmnie o jedno euro bo wyplacal w bilonie a ja nie sprawdzilem dokladnie bo bylem pewny ze wszystko jest ok
Jak Ciebie okroił to zgłoś to na policje...a moze tobie gdzieś wypadło?zastanów sie 100 razy zanim takie bzdety napiszesz...
A z tego co wiem to bilon jest inaczej lub mniej liczony--tylko pytanie czy to ktokolwiek skupuje
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: masakra »

Kiedyś wypróbowaliśmy ze znajomym taki kantor internetowy i sprzedaliśmy 100euro i co? kurs dużo niższy od podawanego ,bo kurs wysoki można uzyskać przy większej ilości sprzedawanych walut . A tak prawdę mówiąc ,jak mam większą gotówkę to wolę wymianę z ręki do ręki i raczej wszędzie można negocjować kurs a i tak nikt nie da więcej, jak na notowaniach międzybankowych obowiązujących w dany dzień.Z tymi kantorami to nie wiem czy nie można czasem trafić jak do AMBER GOLD, nie jest przecież wiadome kto to obsługuje ,no i numery konta też wolę pozostawić dla siebie .
nobark
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 listopada 2012, 11:06

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: nobark »

Kantory internetowe to ŚCIEMA !!!!! Okazało się pózniej ,że o wiele drożej bym sprzedał w normalnym kantorze.Prawie wszystkie wpisy o internetowych kantorach są reklamą.OPRÓCZ TEGO ZA PRZELANIE Z MOJEGO KONTA 150 EURO POBRANO W BANKU PRAWIE 12 ZŁOTYCH (NAJPIERW ZA PRZELANIE NA INNE KONTO EURO,A
POŻNIEJ CHYBA ZA PRZELANIE ZŁOTÓWEK).
ZROBIŁEM INTERES ŻYCIA.DLACZEGO NIKT NIE MÓWI O TYCH PROWIZJACH !!!!
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Limona »

freeq144 pisze:uliczka od rynku do placu żwirki w sklepie z agd
Też polecam ten kantor :-)
vinion
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 listopada 2012, 09:54

Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: vinion »

Ja zdecydowanie polecam kantor w Jaśle na ul. Igielnej naprzeciwko motoryzacyjnego u pana Mariusza
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: wojasxxx »

Tylko Pan Mariusz albo Pani Edytka:)
marke
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 01:22

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: marke »

Jeżeli szukacie dobrych kantorów w Jaśle - polecam te z listy strefawalut.pl/kantory/jaslo
ODPOWIEDZ