Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: Akasha »

Mam nadzieję, ze za kilkadziesiąt lat, będziesz tego samego zdania i potwierdzisz dzisiejsze słowa. Ja mam inne zdanie, uważam że ustrój Polski był chory, jest chory i nie ma widoków na zmiany. Odczujemy to na własnej skórze. Nie zmienię zdania. Koniec kropka.
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: edward »

N2N pisze:a ma ktoś może jakieś doświadczenia z cukiernią liwocz? Jak tam traktują pracowników i czy zarobki przyzwoite?
:zalamany: moja koleżanka tam "pracowała" o ile to można pracą nazwać bo raczej ciężką pracą z obciążeniami psychicznymi ze strony szefostwa i kierownictwa :cisza: norma pracy to 300% więcej niż obowiązująca norma, wielu ludzi się tam przewinęło to dlaczego nikt nic nie pisze ??? :/
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: krolik »

A co myslicie o pracodawcy PiS Opakowania tekturowe?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: dragoness »

julia1978 pisze:
Akasha pisze:
Jak sam nick wskazuje Dziadek - pewnie siedzisz już na emeryturze, którą płacą Ci z moich składek i nie masz pojęcia o dziesiejszym zyciu. Nie mamy tak jak WY kiedyś, gdzie nie poszedłes to miałeś prace za nic, do tego 13-tki, talony i urlopy wychowacze. Dziś musisz zamknać buzię jeśli chcesz miec pracę, utrzymac rodzinę i włożyc cokolwiek do garnka. Czasy sie zmieniły...
No cóż, nawet jeżeli ktoś żyje za opłacane przez nas składki, to należy mu się to jak przysłowiowemu psu buda. Ty Akasha kiedyś pewnie też doczekasz do emerytury i będziesz żyć na koszt ówczesnych podatników. Sorki, ale to chyba nie Dziadka wina, że kiedyś pracowało sie inaczej, więc nie bądź żenująca.
A od kiedy to emeryt żyje z czyichś składek?! Emeryt żyje ze swoich składek i mniej słuchania głupiej propagandy poproszę. Z naszych składek żyją zapijaczone żule, patologia i "mniejszości narodowe", szumnie zwane Romami. A co do pracy, to szczególnie na naszym zadupiu jest o nią trudno, więc jak się ma, to się ją szanuje.
megi24
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2012, 16:29

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: megi24 »

Odnośnie Liwocza: kto nie spróbuje ten nie wie :-). Jedyna rada odemnie: twarda psycha inaczej zero szans. A norma do wyrobienia chyba po 20 latach pracy hehehe. Powodzenia!! bo będzie potrzebne
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: _WHISKEY_ »

100% - to do Dragoness
vag.dienst
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 września 2012, 20:24

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: vag.dienst »

Enero3 napisał(a):Ta firma zatrudnia pracowników na okres próby ok 2-3 tygodni i po wykonaniu pracy proponuje jeszcze tydzień pracy i baczna obserwacje przez szefa firmy celem potwierdzenia go o solidności pracownika. Po tym okresie pracownik zostaje nie przyjęty do pracy i co najważniejsze nie dostaje za to zapłaty. Tak postąpiono z moim kolegą. Chcieliśmy to nagłośnić w mediach ale kolega sie wycofał.


Potwierdzam i szkoda, że ten post czytam dopiero teraz więc Polak mądry po szkodzie. Nie polecam szukać tam pracy, straciłem tam 3 tyg. czasu i dużo kasy na paliwo. Za pracę nie zapłacone mam do dzisiaj choć upominałem się niejednokrotnie. Także pewnie teraz muszę podjąć inne działania. Podpisywanie umowy tam wygląda tak, że mówią "będzie w czwartek jak sekretarka będzie na miejscu". Mija czwartek idziesz się pytać- "będzie w poniedziałek". Szkoda, że to taki kolejny "uczciwy" pracodawca w tych rejonach. Ale to była moja pierwsza "poważna" praca więc pewnie przewidziane było, że się musiałem przejechać, także teraz mam solidne wnioski na przyszłość.
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: Major Kożuch »

Masz rację. Podać zakład pracy sklep czy firma usługowa i tam nie należy jechać na zakupy czy usługę.
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: Tulix »

A ja nie wiem czy otwierać specjalnie osobny wątek - chciałem pochwalić mojego byłego pracodawcę (ale obawiam się że mało kto chciałby chwalić pracodawców w celach innych niż komercyjne. My Polacy mamy niestety więcej powodów do narzekań)

Pracodawca o którym chciałem powiedzieć dobre słowo to sklep komputerowy Optimeks. Właściciele bardzo w porządku i wyrozumiali. To chyba najlepszy pracodawca jakiego miałem jak dotąd. Odszedłem trochę z żalem ale trafiła się praca za lepsze pieniążki, a jak się chce założyć rodzinę i zapewnić jej byt to trzeba też od siebie więcej wymagać. Ale bardzo dobrze ich wspominam, dobrze że są tacy pracodawcy w Jaśle.

Co do Merkury Marketu - byłem jakiś czas temu świadkiem poniżania pracownika. Żałuję że najzwyczajniej w świecie nie wyciągnałem telefonu i nie filmowałem zajścia. (Nie ma przecież zakazu)

Chciałbym jeszcze wspomnieć o jednej hucie szkła koło tarnowa - oficjalnie zatrudnionych jest 10 ludzi, realnie pracuje z 80. Widziałem kontrolę z PIP - weszli, wypili kawę, wyszli i poszli. Żeby coś takiego miało miejsce przy głównej trasie A4 zaraz koło większego miasta...
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: angelterz »

Podobno MASONITE jest(będzie) w upadłości.
6 miesięcy i ludzie na bruk.

Wie ktoś coś o tym??
maso
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 kwietnia 2009, 20:48

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: maso »

Masonite przenosi produkcje nie upada.
Ludzie zostają zwolnieni na bardzo dogodnych warunkach, nie z dnia na dzień
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: piotrek »

jak mówią ludzie na starość: owoc Twojego życia je ZUS
ona-1986
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 listopada 2012, 20:39

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: ona-1986 »

Z tym MASONITE to powaznie prawda???
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: Laura Diaz »

maso pisze:Masonite przenosi produkcje nie upada.
Ludzie zostają zwolnieni na bardzo dogodnych warunkach, nie z dnia na dzień
Oczywiście że na dogodnych, to oczywiste w takiej sytuacji. A dokąd przenoszą produkcję? Chyba nie do Chin? :D
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Czarna Lista pracodawców w Jaśle i okolicach

Post autor: julia1978 »

Laura Diaz pisze:
maso pisze:Masonite przenosi produkcje nie upada.
Ludzie zostają zwolnieni na bardzo dogodnych warunkach, nie z dnia na dzień
Oczywiście że na dogodnych, to oczywiste w takiej sytuacji. A dokąd przenoszą produkcję? Chyba nie do Chin? :D
Słyszałam, że do Czech.
ODPOWIEDZ