Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynku to

Wydarzenia i komentarze z Jasła
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynku to

Post autor: piotrek »

legalny interes? kto te pieniądze zabiera? Wie ktoś?
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: wścieklica »

Parking należy do Carrefour, zatem jest to parking prywatny i pobieranie opłat jest jak najbardziej legalne. Jeżeli okażesz paragon ze sklepu Carrefour nie płacisz. A kasa idzie na konto właściciela parkingu.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: piotrek »

no właśnie NIE, płacisz przed wejściem do Carrefour - nie PO
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: wścieklica »

Pokaż parkingowemu paragon z Carrefura przed opuszczeniem parkingu, a on zwróci ci kasę.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: piotrek »

no to nie wiedziałem, bo jak to w Wolsce usłyszałem tylko: parking za 2 zeta do godziny czasu - tekst o kwicie z Carrefoura przez gardło mu nie przeszedł. Mało tego - ten [edytowano] stał obok mnie jak pakowałem zakupy z wózka Carrefour do autka - słowem się nie odezwał. Takie polskie typowo złodziejskie: kradnij ile możesz - zero zasad. Oby taki w Jaśle[edytowano] był tylko jeden. I tu nie chodzi o 2 zeta - ale o minimum przyzwoitości.


Wyrażaj się kulturalnie na Forum. Pamiętaj, że piszesz o konkretnym człowieku- Dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Mod.
panterablue
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 18:37

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: panterablue »

Gość wykonuje swoją pracę, a Ty jak jesteś taki pyskaty na forum to dlaczego nie zapytałeś tego pana i bezpośrednio z nim nie wyjaśniłeś problemu ?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: piotrek »

ale o co miałem zapytać? to chyba on czy zwrócić 2 zeta za zakupy w Carrefour - ale na to chyba on jest za uczciwy
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: luki666 »

gosc ma taka prace i tyle,to nie jego wina ze cena jest taka i ze tam jest ten parking,wiec calkowicie cie nie rozumie? moze masz jakies kompleksy ?moze miales zly dzien? a moze poprostu jestes obuzony tym ze musiales wydac dwa zlote za parking w miescie gdzie brakuje parkingow? nastepnym razem proponuje ci wybrac sie z "trampka" do sklepu :) gosc cie nie skasuje hihi :)
Falmaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 marca 2011, 20:23
Lokalizacja: WRO [EPWR]

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: Falmaa »

Dziwne panują zwyczaje w Jaśle. Prawdę mówiąc, każdy szanujący się (i swoich klientów) market ma darmowe parkingi. W niektórych galeriach handlowych płatne są parkingi podziemne lub naziemne (także place), ale po pierwszej godzinie darmowej. Płatne są parkingi podziemne i naziemne (także place) "miejskie"(przy wjazdach są tablice informacyjne).
Warto zapytać w UM.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: mario1562 »

mysle ze warto troche zrozumiec wlascicieli carrefour poniewaz ich market znajduje sie praktycznie na samej targowicy i gdyby nie oplaty 2 zl to wszyscy by tam parkowali i szli za zakupy na targowice a nie do ich marketu gdzie mijesca na zaparkowanie nie mieli by ich klienci warto zauwazyc ze juz na obrzeżu jasla drugi carrefour normalnie ma darmowy parking aa do poprzedniego postu to w jasle za europoa pod supersamem jest tez płatny parking jesli nie robisz tam zakupów a takze w krosnie no pod galeria eljot kazdy płaci za parking mimo ze idzie sie do galerii wiec nie narzekajcie ze w jasle pod carrefurem placicie dwa zlote bo jesli pojdziecie to wam parkingowy te 2 zl odda a ja tez za nikim bym nie biegal zeby oddac 2 zl i kazdy z was tez by napewno nie biegał.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: piotrek »

rozumiem to w 100% - ale ten ... powinien oddać te 2 zeta widząc że pakuję towar z wózka Carrefour - nie oddał bo to ..... bez zasad
Ostatnio zmieniony 28 marca 2011, 06:03 przez piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: piotrek »

piotrek pisze:no to nie wiedziałem, bo jak to w Wolsce usłyszałem tylko: parking za 2 zeta do godziny czasu - tekst o kwicie z Carrefoura przez gardło mu nie przeszedł. Mało tego - ten [edytowano] stał obok mnie jak pakowałem zakupy z wózka Carrefour do autka - słowem się nie odezwał. Takie polskie typowo złodziejskie: kradnij ile możesz - zero zasad. Oby taki w Jaśle[edytowano] był tylko jeden. I tu nie chodzi o 2 zeta - ale o minimum przyzwoitości.


Wyrażaj się kulturalnie na Forum. Pamiętaj, że piszesz o konkretnym człowieku- Dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Mod.

Piszę kulturalnie o złodziejstwie na parkingu, używam wykwintnych słów opisując jasielską "gościnność" w USA taki gościu złodziej od razu wyleciałby z pracy - ale tu kultura i elegancja ponad wszystko Panie Moderatorze :)

Postrasz jeszcze,"zabanuj" i powiedz że takie złodziejstwo to jednak jest OK, niech to forum będzie towarzystwem wzajemnej adoracji bez żadnych opisów nt. Odwagi kasiuńciu, hanko :)

Piszę o konkretnym człowieku, ja tak nie żyję, niestety.
panterablue
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 18:37

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: panterablue »

człowieku pisz co chcesz, ale kulturalnie. możesz pisać że Cię okradł, ale nie w taki sposób.
Widzisz, taki kraj, chcesz kogoś "zchamić" na publicznym forum, przez co sam zostajesz uznany za "chama", nic tylko wiza w łapkę i bye bye! Skoro takie cuda są w USA.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: mario1562 »

rany to moze skoro jestes tak bardzo pokrzywdzony zaplata tych 2 zl to moze zrobimy jakaś zrzutkę ?? a pozatym to trzeba bylo powiedziec temu gosciowi to napenwo oddał by cie te dwa pln a nie wylewac swoje smutki na forum. sory ale takie jest moje zdanie
pozdrawiam
123dj
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 17:41
Lokalizacja: jasło

Re: Czy parkingowy i opłata 2 zeta przed Carrefour obok rynk

Post autor: 123dj »

Coś chyba pomyliliście się, ponieważ: parking należy co CH ANGORA czy AGORA nie pamiętam..mniejsze o to..(czyli carefour, kwiciarnia, rossman, pepco itd.) i informuje o tym tablica przed parkingiem, dla klientów tego centrum handlowego parking jest bezpłatny chyba do 2H, dla reszty płatny 2zł.. i dobrze że jest płatny bo w pewym momencie ludzie w mieście zrobili sobie z tego parkingu.. miejsce sprzedaży samochodów, parking całodobowy itd, a chcąc kupić np. leki w aptece nie mam gdzie zostawić samochodu.
A co do tego że parkingowy nie oddał 2zł to proponuje wrócić i wykłócić i niech się nauczy, mi też kiedyś nie chciał oddać 2zł..bo byłem tylko 5 minut.. :cwaniak:
ODPOWIEDZ