Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: kakub »

Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: Ryszard L.S. »

Jakie czystki? Czystki to mógł robić wyłącznie ten klerykalno-faszystowsko-ksenofobiczny PiS! Każde inne postępowe ugrupowanie dokonuje wyłącznie wymiany "źle przygotowanych, pochodzących z partyjnego klucza" pracowników na "świetnie przygotowanych, merytorycznie doskonałych" pracowników :rotfl:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: piotrek »

Ryszard L.S. pisze: Każde inne postępowe ugrupowanie dokonuje wyłącznie wymiany "źle przygotowanych, pochodzących z partyjnego klucza" pracowników na "świetnie przygotowanych, merytorycznie doskonałych" pracowników :rotfl:
Ostatni raz w to wierzyłem gdy zaczynał jurek łobuzek. Nie wiem czy ktoś teraz w to jeszcze wierzy.
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: Homo Sapiens »

Prawdziwi Polacy jak zawsze znajdą tragedię by się użalać.
Takie "czystki" są normalne po każdych wyborach. Wystarczy przełknąć tego "gula" porażki i po prostu żyć dalej. Może za cztery lata znowu dorwiecie się do koryta i odepchniecie ludzi, którzy aktualnie chapają się w korycie :]
Bez załamki, to nie koniec świata.
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: jackisback »

Pewnie - nie koniec świata - jak się wyrzuca ludzi, którzy dobrze pracują w urzędzie tylko po to by wstawić swoich to jest ok? Pomyśl o tych pracownikach, którzy dobrze wykonują swoje obowiązki, a nie mów, że trzeba się do tego przyzwyczaić. A to też mogłaby być zasługa społeczeństwa by utworzyło ustawę hamującą zwolnienia w UM. Chociażby na tak niskim szczeblu.
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: Homo Sapiens »

Gdy Kurowska wchodziła na tron to czystek nie było? Jakoś wierzyć mi się nie chce.
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: jackisback »

Ale ja nie napisałem politycznego tekstu - dałoby się utworzyć taką ustawę, która hamowałaby zwolnienia w czasach zmiany burmistrzów.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: dragoness »

Gdybyśmy żyli w utopijnym świecie, gdzie liczą się jedynie kompetencje, to żadnych czystek by nie było. Niestety, jest jak jest. Współczuć jedynie należy tym kompetentnym urzędnikom, którzy dostaną pudło tylko dlatego, że mieli pecha być zatrudnionymi przez poprzednią ekipę, lub narazili się jakiemuś mściwemu ratlerkowi.
mmusic
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 listopada 2010, 19:39

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: mmusic »

Homo Sapiens pisze:Gdy Kurowska wchodziła na tron to czystek nie było? Jakoś wierzyć mi się nie chce.
Za czasów poprzedniej ekipy skutecznie wymieniono dyrektora JDK, MOSiRu, dyrektorów niektórych szkół, szefów wydziałów i niektórych pracowników w UM i pewnie innych o których nie wiem. Teraz pora na odwet. Czy to dobrze, czy źle nie wiem ale wiem, że zwycięzcy wszelkich konkursów na dyrektorów instytucji podległych urzędom są z góry ustaleni. :dobani:
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: jackisback »

Jak Głowa wróci na stanowisko Dyrektora JDK, to uznam to za skandal na wielką skalę.
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Czystki w UM. Co o tym sadzicie?

Post autor: Homo Sapiens »

Nie wiem skąd wasze oburzenie tym precedensem? Zawsze tak było i będzie dopóty, dopóki ludzie będą siedzieć na czterech literach przed komputerami i grali oburzonych na forach internetowych. Jeśli wam się to nie podoba to zróbcie coś, paplanie na forum nic nie pomoże tak samo jak "uznawanie to za wielki skandal". Rozśmieszyć kogoś tutaj chcecie uznawaniem to za skandal ? :oczami:

Tak czy siak może mają powody by robić te czystki by ich program przechodził bez żadnych problemów itd.
ODPOWIEDZ