Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontanny

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: Ryszard L.S. »

Zamiast szczekać na forum, złóżcie doniesienie na panią Kurowską do prokuratury! :cwaniak:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: piotrek »

Dzięki, ale jak widzę prace prokuratury w tym kraju to po pierwsze nie ma sensu, a po drugie (tym razem z sensem): kto zabroni np. kupić szklankę za 519,87 zeta albo płytkę marmuru za 14 765PLN - tyle jest w kosztorysie i na tyle decyduje się kupujący. Od wieków jest tak że kupujący jak godzi się na kupno litrowej butelki wody za 78577,76PLN to kto bogatemu zabroni? Tym bardziej jak widzisz powyżej gdzie pisze porównanie do budżetu miejskiego i jest to wg piszącego nieznacząca kwota. Tym sposobem można miastu Jasło sprzedawać guziki z logo po np.7872,45 PLN - taka kwota i tak jest drobiazgiem w budżecie. Pozdrawiam

I po co iść do prokuratury? okaże się że wizja fontanny kosztowała 198 tys a materiał na nią 2 tys. Wizji nie da się wycenić - a że miasto Jasło kupiło to tym bardziej jest kuriozum.
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: Ryszard L.S. »

To skoro znasz zasady funkcjonowania to po kiego diabła rzucasz bezpodstawnymi oskarżeniami?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: piotrek »

Ryszard L.S. pisze:To skoro znasz zasady funkcjonowania to po kiego diabła rzucasz bezpodstawnymi oskarżeniami?
nikogo nie oskarżam - mam nadzieję że ktoś z włodarzy tego miasta wiedział co robi podpisując to co czyta ze zrozumieniem. Niech też da innym poczytać, nic więcej
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: Marcinek »

czy nie wolelibyście żeby te 200 tys były przeznaczone na Dni Jasła które odwołano RZEKOMO przez powodz? Ja osobiście wolałbym dwa dni porządnej imprezy niż to badziewie na płycie rynku sikające brudną wodą
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: baflo »

Marcinek pisze:czy nie wolelibyście żeby te 200 tys były przeznaczone na Dni Jasła które odwołano RZEKOMO przez powodz? Ja osobiście wolałbym dwa dni porządnej imprezy niż to badziewie na płycie rynku sikające brudną wodą

ja tam wolę fontannę przynajmniej jest, sika brudną wodą, ale sika, a tak miał byś 3 dni imprezy i co by ci z tego było ? jakiś zespół by zagrał i tyle równie dobrze możesz sobie pojechać na koncert lub puścić mp3, lub nawet płytę - tylko płytę to by trzeba było kupić, a po co jak można mieć z sieci ;d a kasę można wydać na imprezę :D
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: yorker »

Marcinek pisze:czy nie wolelibyście żeby te 200 tys były przeznaczone na Dni Jasła które odwołano RZEKOMO przez powodz? Ja osobiście wolałbym dwa dni porządnej imprezy niż to badziewie na płycie rynku sikające brudną wodą
Sztab WOŚP jest na dobrej drodze do imprezy Orkiestrowej jakiej Jasło jeszcze nie widziało :hyhy:
cierpliwości ludziska
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Burmistrz w odstawkę czas na kontrolę kosztorysu fontann

Post autor: serjtankian »

yorker pisze:
Marcinek pisze:czy nie wolelibyście żeby te 200 tys były przeznaczone na Dni Jasła które odwołano RZEKOMO przez powodz? Ja osobiście wolałbym dwa dni porządnej imprezy niż to badziewie na płycie rynku sikające brudną wodą
Sztab WOŚP jest na dobrej drodze do imprezy Orkiestrowej jakiej Jasło jeszcze nie widziało :hyhy:
cierpliwości ludziska


brzmi interesująco :) czekam na jakieś szczegóły :)
ODPOWIEDZ