Reklamy/banery świetlne

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
crasher
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2010, 10:37

Reklamy/banery świetlne

Post autor: crasher »

Witam,

Czy tylko mnie się zdaje, że niektóre reklamy świetlne (telebimy) świecą zbyt intensywnym światłem i są na dodatek w niefortunnych miejscach ustawione? Szczególnie irytuje mnie ten usytuowany przy obwodnicy na skrzyżowaniu z drogami na Sobniów i do Centrum koło Merkurego, Galerii. Jadąc od strony Krosna i stając na rzeczonym skrzyżowaniu w ciemnościach dosłownie nie widać świateł sygnalizacji świetlnej. Jaskrawość tego telebimu aż bije po oczach. Tak samo stojąć na "światłach" z przeciwnego kierunku (od Rafinerii). Ma się wrażenie, że na skrzyżowaniu stoi jakiś pojazd uprzywilejowany z włączonymi "kogutami". Czy Wasze odczucia są podobne?
Rozumiem, że to czyjaś prywatna własność, ale chyba ktoś dopuszcza czy takie coś może stać w okolicach skrzyżowania?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Reklamy/banery świetlne

Post autor: piotrek »

Prawdopodobnie jest to grzejnik (z ang"heatwall") lub produkt kolekcjonarski z napisem "nie do patrzenia". Ciężko zakazać :)
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Reklamy/banery świetlne

Post autor: Pablo fanatyk »

Crasher masz RACJE! A szczegolnie bije po oczach jak poleje i jeszcze odbija sie od asfaltu-a na tych swiatlach trzeba niestety troche postac....
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: Reklamy/banery świetlne

Post autor: Evcia »

bardzo niebezpieczna sprawa, bo przez nieuwage (zaczytanie) moze dojsc do wypadku. Niestest te reklamy umieszczaja miejscach narazonych na kolizje
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Reklamy/banery świetlne

Post autor: Wojtq »

Dobra próba reklamy panie kolego :)
ODPOWIEDZ