Czego Wam brakuje w Jaśle?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Konto usunięte

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: Konto usunięte »

Kina 3D i dobrego klubu muzycznego, w którym byłyby dobre koncerty (nie z wejściówkami 40zł jak na JDK'u)
Najbardziej przyziemne - koszy na śmieci... Nawet co 500 metrów... Bo jak się idzie całą 3 maja, to nie ma prawie w ogóle xD
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: piotrek »

winiarz171 pisze:Jak w temacie.
Tak się zastanawiałem ostatnio nad jakimś własnym biznesem w naszym regionie..i jak myślicie? Co w Jaśle opłacałoby się otworzyć ?
Czego brakuje ludziom? Czego oczekują? ;)
Nie będę oryginalny :) mnie lotniska - muszę do i z Jasionki :(
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: Ypsilon »

Własnie Jesionka jest lotniskiem Jasła, na ktorym ląduja tani przewoźnicy :P Takie lotniska sa zazwyczaj w takiej odległości od metropoplii.
Awatar użytkownika
owen10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 21:15

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: owen10 »

Kina z prawdziwego zdarzenia, centrum rozrywki oraz jakiejś dobrej knajpy.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: piotrek »

owen10 pisze:Kina z prawdziwego zdarzenia, centrum rozrywki oraz jakiejś dobrej knajpy.
Powiem tak: chętnie wydam ....... zł na "ziomali" z Jasła - ale pliz ....., obecnie nie wiem na co, pizzeria w Verona daje coś pizzopodobnego do wszamania :(
poza tym .. nie wiem co jest warte odwiedzin - serio,. Może jestem za rzadko?
Ostatnio zmieniony 7 października 2010, 11:25 przez piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: brooklin »

Ypsilon pisze:Własnie Jesionka chyba JASIONKA jest lotniskiem Jasła, na ktorym ląduja tani przewoźnicy :P Takie lotniska sa zazwyczaj w takiej odległości od metropoplii.
nie tani przewoźnicy Tylko Ryanair, do tego lata do 7 słownie siedmiu lotnisk... i to tylko na Wyspy Brytyjskie. Czyli Birmingham, Bristolu, Dublina, East Midlands, Liverpoolu, Londynu na lotniska Luton i Stansted. I to od 1 listopada będą latać do mniejszej ilości lotnisk.... Wiec mamy okno na świat!!

Ja proponuję większą ilość tanich przewoźników Lotniczych Np Wizzair czy Norwegian
potrzebujemy nowego Burmistrza, I może lepszej piłki nożnej w Jaśle...
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: Ypsilon »

Tak, Jasionka. Sorki za pmyłkę. A Ryanair to nie tani przwoznik? Nie chodzilo mi o ilosc, tylko generalnie o takich wlasnie przwoźników. Lata tam, gdzie widzi, ze jest zapotrzebowanie, czyli glownie emigracja wyspiarska. Jest to jednak jakies okno na swiat. Stamtad mozesz lapać polaczenia dlalej. Poza tym bezpośrednio z Rzesza możesz poleciec do samego NYC!
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: a-tatutek »

A mnie brakuje kina niekomercyjnego z dobrym repertuarem.
No i dobrej knajpy z klimatem, fajną muzyką i dobrą kuchnią-żadne tam pizze czy kebaby.
Dobre na randkę, spotkanie w interesach, czy zwykłe spotkanie ze znajomymi.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: brooklin »

Ypsilon pisze:Tak, Jasionka. Sorki za pmyłkę. A Ryanair to nie tani przwoznik? Nie chodzilo mi o ilosc, tylko generalnie o takich wlasnie przwoźników. Lata tam, gdzie widzi, ze jest zapotrzebowanie, czyli glownie emigracja wyspiarska. Jest to jednak jakies okno na swiat. Stamtad mozesz lapać polaczenia dlalej. Poza tym bezpośrednio z Rzesza możesz poleciec do samego NYC!
Tak Ryanair to tani przewoźnik. a do NY to faktycznie leci... ale już nie bezpośredni tylko dolot do Warszawy, a potem z Waw do NY.. w sezonie był bezpośredni. Więc na chwilę obecną nie możesz lecieć bezpośrednim do NY. Pozdrawiam
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: Ypsilon »

Tego nie widzialem. Ale sam fakt, ze w ogole mozna z Rzesza to już cos. Bo z ilu miast w PL mozesz leciec do NYC? KRK I WAW tylko. Czasem nawet chyba z KRK najpierw dolot do WAW. Albo z USA najpierw do WAW i potem dopiero KRK. Ale mogę sie mylić. Z Rzsza tez chyba oprócz NYC jest Newark.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: lato »

super kolejny temat rozwalony tym razem rozmówkami na temta przewozów lotniczych.Tak trzymac.W roli głównej Ypsilon po raz kolejny. :mur:
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: brooklin »

na chwilę obecna do NY loty BEZPOŚREDNIE są Tylko z WARSZAWY.. a z Rzeszowa to tylko mamy dolot do Warszawy :) więc pasuje dla jasła aby rzeszów miał dużo więcej połączen:)

może jeszcze przydałoby się ... lepszy stadion Czarnych
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: Łysy »

Porządnego kina 3D :) z aktualnym repertuarem filmów a nie z paro miesięcznym opóźnieniem :)
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: brooklin »

lato pisze:super kolejny temat rozwalony tym razem rozmówkami na temta przewozów lotniczych.Tak trzymac.W roli głównej Ypsilon po raz kolejny. :mur:

jak widzisz kolego odpowiadam na pytanie co jest naszmu pieknemu miastu potrzebne.

Co jeszcze mogę dodać....

Stacji Paliw z prawdziwego zdażenia np Shell czy BP
007
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 sierpnia 2010, 14:50

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: 007 »

Sztucznego pełnowymiarowego stadionu do piłki nożnej.
ODPOWIEDZ