1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania opon

Wydarzenia i komentarze z Jasła
4trend_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 marca 2010, 18:48

1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania opon

Post autor: 4trend_pl »

Oferuję 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebicia opon kilkudziesięciu samochodów na parkingach przy ul. Szkolnej i Krasińskiego w nocy z 23 na 24.08. Gwarantuję anonimowość i pełną dyskrecję.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: Marcinek »

proponuję zgłosić to na policje, i przez policję tą nagrodę wyznaczyć. Wtedy możesz na portalach jasielskich dać ogłoszenie, że 1000zł za informacje o tych, którzy to zrobili.
4trend_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 marca 2010, 18:48

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: 4trend_pl »

Na Policje sprawa jest zgłoszona.
Cytuje opinię Policji na temat nagrody: "nagrodę może wyznaczyć Pan prywatnie, nie przez nas", więc ją wyznaczam prywatnie.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: Marcinek »

to proponuję to na jasielskich portalach ogłosić, napisz do red. jaslo4u. I wtedy myślę, że ktoś się wyłamie i powie za 1000zł :)
4trend_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 marca 2010, 18:48

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: 4trend_pl »

Rozmawiałem z redaktorem z jaslo4u, twierdził, że przez Policje to powinienem załatwiać (i dopiero wtedy to ogłoszą), a Policja zareagowała jak opisałem powyżej, więc nie pozostało mi nic innego jak ogłosić to tutaj - na forum.
harry z tybetu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2007, 00:35
Lokalizacja: tybet

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: harry z tybetu »

mnie [...] posmarowali auto flamastrem pod SP nr 1 na P. Skargi. Jeżeli znajdę tego kto to zrobił, wsadzę mu ten flamaster w du..!!! a długo mi to nie zajmie bo na szkole są kamery - policja też już wie o tym.
a Wam proponuję - poszukajcie w okolicy czy nie było jakichś kamer - np. na sklepach, jakaś tv przemysłowa, itp. poza tym 1000 zł to kusząca propozycja dla młodej osoby. myślę, że szybko znajdziecie tych gnoji.
pozdrawiam
harry
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: Marcinek »

wczoraj widziałem że późnym wieczorem po Jaśle jeździły 4-5 aut na RKR-ach, jedno za drugim, a w nich było dużo osób. Może to jedliczoki? Wcale bym się nie zdziwił.
harry z tybetu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2007, 00:35
Lokalizacja: tybet

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: harry z tybetu »

w moim przypadku prawdopodobnie byli to "kibice" Czarnych Jasło - sądząc po napisach typu: JP na 100%, Czarni Jasło, namalowali sfastykę na dachu itp. Jeszcze raz podkreślam : jak cię gnoju znajdę to ci wsadzę ten flamaster!!!
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: Marcinek »

4trend_pl pisze:Rozmawiałem z redaktorem z jaslo4u, twierdził, że przez Policje to powinienem załatwiać (i dopiero wtedy to ogłoszą), a Policja zareagowała jak opisałem powyżej, więc nie pozostało mi nic innego jak ogłosić to tutaj - na forum.
Idz jeszcze raz na policje i powiedz, że chcesz dać pieniądze na nagrodę dla tego kto wskaże sprawców. Dopiero kiedy oni oficjalnie to zatwierdzą, portale będą mogły to ogłosić. A wtedy znalezienie sprawców to kwestia czasu. Idz na policje, i pogadaj z jakimś kumatym policjantem, nie daj się odesłać z kwitkiem, bo mają obowiązek się tym zająć.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: N2N »

kibice czarnych napewno tego nie zrobili. Gdzie jak gdzie ale nie u siebie w mieście, samochody swoich kolegów. Bo wiem, że kilku kibiców z Jasła samochody są też uszkodzone. Faktycznie możliwe że mógł to zrobić ktoś z krosna albo jedlicza. a jak napisali JKS CZARNI JASŁO itd. to może specjalnie, żeby zmylić policję.
Gdyby napisali karpaty krosno, to tak jakby wydali na siebie wyrok. Ja proponuję sprawdzić monitoring z wczoraj, bo podobno jezdziły krośniaki po mieście.
harry z tybetu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2007, 00:35
Lokalizacja: tybet

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: harry z tybetu »

kibice czarnych napewno tego nie zrobili. Gdzie jak gdzie ale nie u siebie w mieście, samochody swoich kolegów. Bo wiem, że kilku kibiców z Jasła samochody są też uszkodzone. Faktycznie możliwe że mógł to zrobić ktoś z krosna albo jedlicza. a jak napisali JKS CZARNI JASŁO itd. to może specjalnie, żeby zmylić policję
N2N właśnie dlatego ująłem "kibice" w cudzysłów. jest jeszcze jedna możliwość - zrobili to [...], którzy mianują się kibicami a w rzeczywistości to młode gnojki. pisząc o kibicach nie chciałem nikogo urazić ani osądzać.
pozdrawiam
harry
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: N2N »

dokładnie może tak być, bo jest teraz dużo [...], którzy w opisach na gg czy na nk mają "JKS CZARNI JP NA 100%"
Proszę ich w żaden sposób nie utożsamiać z prawdziwymi kibicami, i ten napis na samochodzie jestem pewien na 99 procent, że nie zrobił tego żaden prawdziwy kibic.
harry z tybetu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2007, 00:35
Lokalizacja: tybet

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: harry z tybetu »

ani mi to do głowy nie przyszło
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: mariush36 »

Mi również się nie wydaje, żeby to miał zrobić - ktokolwiek Jasła. To by było kompletnie nielogiczne - swoje miasto, koledzy, znajomi itp. Ale skoro widziano dużą grupę osób, jadących na obcych rejestracjach to jednak bardziej bym się im przyglądnął. Tylko prawda jest taka, że jeżeli to oni - To się nie znajdą.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: luki666 »

jak to mozliwe ,ze tyle samochodow uszkodzonych i nikt nic nie wie?nie mowie tu o policji bo oni nigdy nic nie wiedza ,ale ktos z ludzi tam mieszkajacych ,a wiem ze niektorzy maja problemy z zasnieciem ,to moze ktos widzial?patrzac na to logicznie to jesli zrobil to ktos z miasta to pewnie nikt go nie wyda,a jesli z poza ,to nigdy sie nie dowiemy :cwaniak:
ODPOWIEDZ