1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania opon

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: Marcinek »

wystarczy żeby policja monitoring sprawdziła, kto na tych RKRach po Jaśle wczoraj jeździł! Napewno byli i na grosarze, więc tam można monitoring sprawdzić, ale i w mieście napewno też jakieś kamery ich złapały.
4trend_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 marca 2010, 18:48

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: 4trend_pl »

Jak na razie w sprawie cisza.
W dniu zdarzenia poprosiłem o patrole Straż Miejską.
Miła Pani obiecała wysłanie patroli.
Do dzisiaj nie zauważyłem Straży Miejskiej na osiedlu więc zadzwoniłem ponownie.

Miły Pan powiedział:

"mam tylko 2 patrole na mieście, może jak się skończą dni wina, puszczę ich tam"

Tak więc czekam cierpliwie na zakończenie dni wina.
Jeśli ktokolwiek z Was zobaczy szczególnie wieczorami wałęsającą się Straż Miejską, szukającą źle zaparkowanych samochodów itd., bardzo proszę o informację gdzie i kiedy będą miały miejsca te zdarzenia. Oczywiście mam nadzieję, że do takich sytuacji nie dojdzie ponieważ priorytetem powinna być ochrona mieszkańców.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: Marcinek »

ja straż miejską widzę jedynie jak siedzą w aucie po ... urzędem miasta i czychają na tych co nie wypełniają karty parkingowej. Pozatym po .... auto, wysłać piesze patrole na parkingi.
kazekinternauta
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 24 listopada 2009, 21:20
Lokalizacja: Jasło

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: kazekinternauta »

Tyle co sądzę o straży miejskiej :D

http://www.youtube.com/watch?v=paWOtqdMmZ8

Chłop dobrze gada :hyhy: :hyhy: :P
4trend_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 marca 2010, 18:48

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: 4trend_pl »

Wracam do tematu Straży Miejskiej i Policji, których jak nie było widać tak nie widać na osiedlu.
Tłumaczono mi, że Straż Miejska nie ma czasu ponieważ zabezpiecza ważną imprezę - Dni Wina.
Tak się złożyło, że dzisiaj wieczór Panowie ze Straży Miejskiej spędzili wieczór z fotoradarem przy Szpitalu.

Zrozumiałem więc sens tej instytucji. To powołani ludzie z naszych podatków, którzy nie będą zwiększali bezpieczeństwa ponieważ nie jest to ich rolą.
Domyślam się, że to ludzie - zarabiacze - wewnętrzni biznesmeni Urzędu Miasta, których celem jest dawanie mandatów i NIC POZA TYM!

Pytałem też znajomych o działanie Policji w Rzeszowie.
Moje zdziwienie było olbrzymie gdy dowiedziałem się, że na każdym osiedlu w godzinach nocnych są częste patrole 2 policjantów wielkością przypominających szafy wraz z wilczurem.
I jest spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

Sugeruję wziąć pod uwagę sposób zapewniania bezpieczeństwa a raczej jej braku podczas głosowania na nowego burmistrza (obok pomysłów zabezpieczeń przeciwpowodziowych - których nota bene do dzisiaj żaden z kandydatów nie przedstawił) - to w jego gestii jest uzdrowienie Straży Miejskiej.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: Marcinek »

a ja byłem świadkiem, jak pani Kurowska wyszła raz z mosiru, zatelefonowała gdzieś, a po chwili przyjechała straż miejska. Otworzyli kulturalnie drzwi pani Kurowskiej, ta wsiadła i odjechali :szok: Nie wiedziałem że do obowiązków SM jest wożenie burmistrza..może to normalne. Boli tylko że to wszystko za nasze podatki...mogła sobie taksówke zamówić, chyba ją stać
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: MalcolmX »

W sprawie cisza, jasielska komenda policji umorzyła sprawę ze względu na niewykrycie sprawców po 3 tygodniach!!! Dużo sobie dali na dynamiczne śledztwo!
A ja drążyłem i dotarłem do martwego aczkolwiek interesującego punktu. Otóż kilka miesięcy przed atakiem na jasielskie osiedla doszło do identycznego ataku na krośnieńskich osiedlach.
Pytania i odpowiedzi nasuwają się same:
- czy to była akcja odwetowa grupy krośnieńskich nastolatków?
- czy akcja może mieć coś wspólnego z pseudokibicami Krosno - Jasło, którzy jak wiemy nie kochają się zbyt mocno?

Jeśli tak jedyne co mogę zrobić i prosić to zaapelować do kibiców jasielskich, którzy czytają to forum:
Wpływajcie jak najmocniej na swoich kolegów - pseudokibiców aby ich edukować, nienawiść rodzi nienawiść i po co to wszystkim?
Co zyskują? Chwilowy zastrzyk adrenaliny?
Awatar użytkownika
black_coffee
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 9 września 2010, 16:13
Lokalizacja: Polska:)

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: black_coffee »

Wystarczyło by sprawdzić monitoring, bo wiele osób wspominało że tej nocy widziało kilka samochodów jeżdżących w kolumnie na RKR-ach. Wystarczyłoby namierzyć właścicieli pojazdów i przesłuchać... niestety to zajęło by trochę czasu, a niestety nasi policjanci najwidoczniej mają ważniejsze sprawy. Ja proponowałbym poszkodowanym zrzucić się po 50-100 zł i wynająć dobrego detektywa i daję gwarancję 150 procent, że odnajdzie sprawców i poda policji na tacy. Wiem, bo miałem podobną sytuację kilka lat temu. Mogę kogoś polecić jeżeli chcecie.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: lato »

....czy akcja może mieć coś wspólnego z pseudokibicami Krosno - Jasło, którzy jak wiemy nie kochają się zbyt mocno?....
Nikt z Jasła nie przebijał opon w samochodach w Krosnie,czy cygany przebijały w Jaśle?Bardzo prawdopodobne.Tego dnia ,,podobno,, 8 samochodami goscili w naszym miescie i kilka osób nie zapamietało dobrze tego dnia.
dawidyo66
Guru
Guru
Posty: 165
Rejestracja: 19 sierpnia 2010, 00:44

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: dawidyo66 »

Nie zapamiętało to mało powiedziane, raczej nie chcą pamiętać. Poza tym jak mówili przedmówcy, wystarczyło sprawdzić monitoring w mieście, na jakiejś kamerze na pewno coś zostało uchwycone. pozdrawiam
4trend_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 marca 2010, 18:48

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: 4trend_pl »

Na moją prośbę o aktywność w sprawie wykorzystania nagrań z monitoringów (szczególnie z terenu okolic zdarzenia czyli ulic Sikorskiego, Szkolna, Krasińskiego), Policja stwierdziła, że monitoringów nigdzie w okolicy nie ma.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: piotrek »

Nie wierz nigdy w to że [...] miejska zrobi coś ponad ich intelekt - tj. ponad wręczenie mandatu dla staruszki za handlowanie byle czym byle gdzie.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: 1000 zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców przebijania o

Post autor: piotrek »

kazekinternauta pisze:Tyle co sądzę o straży miejskiej :D
http://www.youtube.com/watch?v=paWOtqdMmZ8
Chłop dobrze gada :hyhy: :hyhy: :P
Masz racje - nie zapomne fotek w Jaśle - Brzyszczki przy 53 km/h gdzie tylko idiota albo srasznik miejski jedzie 40 :hyhy:
ODPOWIEDZ