Fontanna na rynku ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: after »

Prostak, zgadzam się z Tobą całkowicie.
Ostatnio zmieniony 17 października 2010, 19:47 przez after, łącznie zmieniany 1 raz.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: Jocke »

Osoba która dała NASZE 200 tys na tą fontannę, powinna za to odpowiedzieć przed prokuraturą! :zly: :zly:

Macie dla porównania ceny fontann:

1 - 200 tys zł :szok:
2 - 9 tys zł
3 - 2,7 tys zł
4 - 2 tys zł
Wymiary podobne do tej, która znajduje się na rynku.
Niech ta fontanna kosztuje nawet 20 tys zł, do tego osprzęt, no to niech będzie nawet GRUBO przesadzone 50 tys zł. i co więcej? Co za 200 tys złotych?!

100x bardziej wolałbym taką fontanne na rynku jak te poniżej, są to fontanny solidne, betonwe, a nie jakieś badziewia. to jest paranoja, prawie ćwierć miliona złotych za takie za przeproszeniem gów*no co teraz stoi na rynku !

Obrazek
Załączniki
9 000 zł
9 000 zł
2 700 zł
2 700 zł
2 000 zł
2 000 zł
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: dragoness »

Może po wyborach będzie okazja sprawdzić dokumenty i dopaść odpowiedzialnego za tę "wtopę".
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: piotrek »

Jocke pisze:Osoba która dała NASZE 200 tys na tą fontannę, powinna za to odpowiedzieć przed prokuraturą! :zly: :zly:

100x bardziej wolałbym taką fontanne na rynku jak te poniżej, są to fontanny solidne, betonwe, a nie jakieś badziewia. to jest paranoja, prawie ćwierć miliona złotych za takie za przeproszeniem gów*no co teraz stoi na rynku !

Obrazek
Myślę podobnie, i uważam że to jest wyprowadzenie kas$sy z Ja$ła dla "swoich"
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: wodzu »

Moi drodzy, coż my możemy zrobić, ta fontanna stoi już na płycie jasielskiego Rynku i musimy się z jej widokiem pogodzić, w sumie to mogło być gorzej, stara fontanna byłą paskudna wszyscy narzekali, zrobili nowa chociaż ciut lepszą to również są narzekania, nie dogodzi nam :) taka już nasza galicyjska mentalność....
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: kasiuńcia »

To ja może tylko dodam, że powyższe przykłady fontann są owszem piękne, ale zupełnie nie pasujące do naszego rynku i otoczenia. Nie ta architektura po prostu. Betonowe kule i nagle aniołki oraz kolumienki?
A za chwile aniołek by nie miał głowy, albo czegoś innego :)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: Jaślanka »

kasiuńcia pisze:To ja może tylko dodam, że powyższe przykłady fontann są owszem piękne, ale zupełnie nie pasujące do naszego rynku i otoczenia. Nie ta architektura po prostu. Betonowe kule i nagle aniołki oraz kolumienki?
A za chwile aniołek by nie miał głowy, albo czegoś innego :)
No może i faktycznie przykładowe fontanny nie pasowałyby do rynku, mogłyby również utracić 'głowę' ;) ale kolega dobrze pokazał drastyczne różnice cenowe naszej wspaniałej fontanny i tych 3, o wieeeeeleee wiele tańszych.
Lepiej w ogóle o tym nie myśleć o tym, bo człowieka zalewa! Tylko szkoda, że ktoś teraz się dobrze bawi za nasze pieniądze, które mogłyby być wykorzystane na bardziej pożyteczne cele. :oczami:
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: Jocke »

kasiuńcia pisze:To ja może tylko dodam, że powyższe przykłady fontann są owszem piękne, ale zupełnie nie pasujące do naszego rynku i otoczenia. Nie ta architektura po prostu. Betonowe kule i nagle aniołki oraz kolumienki?
A za chwile aniołek by nie miał głowy, albo czegoś innego :)

A ta, która jest obecnie to może pasuje do naszego rynku? :| :znudzony:
Nie chodziło mi o to, żeby wybierać, która pasuje a która nie, bo od tego są odpowiednie osoby, ale dałem przykład jakie są ceny fontann o wiele piękniejszych, niż ta nasza jasielska za tak niewyobrażalną cenę 200 tys zł. Naprawdę to nie jest różnica 2-3 tys zł, tylko już na setki tysięcy złotych. I chyba wszystkich szlag trafia jak patrzą na tą fontanne i wiedzą ile miasto za pieniądze podatników na nią wydało. Można było zrobić taniej i piękniej, ktoś wyżej pisał, że taki remont mógł kosztować do 60 tys zł i to prawda. 60 tys to i tak za dużo za takie straszydło na rynku, a co dopiero 200 000 :szok: Gdzie te pieniądze?
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: Marcinek »

zobaczcie na tą fontanne za 9 tys na zdjęciu, ogromna 3 poziomowa, piękna. Ta z jasielskiego rynku nie dorównuje jej w niczym. A jednak ta kosztuje tylko 9 tys, a ta w Jaśle aż 200 tys zł... tak różnica naprawdę przeraża. Rozumiem, że utrzymanie, że osprzęt do fontanny, ok, ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Ktoś myślał że głupie ludzie uwierzą, że takie coś aż tyle kosztowało? To albo ktoś jest idiotą i zgodził się dać tyle pieniędzy na takie badziewie, albo te pieniądze poszły w czyjąś kieszeń, bo wystarczy zapytać pierwszego lepszego przechodnia czy wierzy, że na tą fontanne wydano aż 200 tys. odpowiedz będzie jedna - NIE.
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: Fontanna na rynku ?

Post autor: PERSPEKTYWA... »

Szkoda nerwów, szkoda w ogóle czasu na to co się wyprawia w UM* :zalamany: , ale fakt faktem to co pokazał Jocke jest autentyczne, choć na allegro te akurat modele są troszkę droższe... a w prawdzie mówiąc gdyby mieli wydać nawet 100.000 PLN-ów to tam powinna stać fontanna o gabarytach tak kolosalnych że było by ją widać z każdego miejsca w Jaśle :szok: . Ludzie stawiają domy w surowym stanie w granicach tej kwoty co ktoś postawił to " coś " u nas na rynku :suchy: haha! W głowie się nie mieści ... w ogóle ta kula, co to ma być!? Mnie to bawi wręcz... ona nie jest głupia, ona jest po prostu kosmicznie śmieszna! Jak ta osoba która ośmieliła się wydać taką sumę na nią. Wiem rozumiem, ludzie w Jaśle wiele rzeczy krytykuje i jest w większości z nich niezadowolona i nie można dogodzić, ale w tym przypadku zgadzam się w 100%, mają pełne prawo! :cwaniak:
ODPOWIEDZ