Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Wydarzenia i komentarze z Jasła
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: człowiek z lasu »

Zapewne dzikie zwierzęta zamknięte przez całe życie w klatkach przeżywają nieustanną rozkosz zdaniem tegoż Bosaka. Swoją drogą, jak się popatrzy na te lalusiowate buźki gadające o rolnictwie, trudno powstrzymać uśmiech na twarzy. Czekam, az porobią sobie sweetfocie, takie tam przy uboju rytualnym krowy. Dziwie się bardzo młoduymludziom. Wydawać by się mogło, że będą bardzo mądrzy przy takim dostępie do informacji.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: Jozin.1 »

grzeh pisze: 20 września 2020, 12:01 czy osadzony będąc w więzieniu przeżywa nieustanną mękę?
wszystko zależy od "klatki" IMHO
I znowu przypomniałeś mi dlaczego mam cię za pożytecznego durnia.....


#pozytecznyidiota
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: człowiek z lasu »

Swoją drogą, przyjęcie założenia, że polskie rolnictwo to ubój halal i obdzieranie zwierząt ze skóry na futra, to jak uzyskanie dyplomu z prawa na kursie operatora kosiarki spalinowej. Gdzie ludzie maja głowy, że dają się w to wkręcić i jeszcze uważają za postawę patriotyczną? Duzo ich na szczęście nie ma. Widziałem zachowanie tego pana w sejmie i pomijając kwestie smaku a wracając do merytorycznej dziwie się ze nikt nie potrafi mu zadać kilku celnych pytań. Widać, że jest zapotrzebowanie na nich ale opakowanie przyciąga poniżej oczekiwań. Zwolennicy Konfederacji bardzo chętnie powołują się na przykład Francji, gdzie rzekomo uboj halal i koszerny jest dozwolony. Owszem dozwolony, z kontrolą społeczna, certyfikatami i innymi pierdołami, które mają pomóc niby zwierzętom, ale tylko na potrzeby kultu wewnątrz kraju. Polska ma byc za to eksporterem nieludzkiego cierpienia bo tp 2 miliardy. K..a. co oni p..olą? Co do futer to w ogóle odleciał, bo w cywilizowanych krajach te fermy o ile jeszcze działają to w okresach przejściowych, czyli czeka je likwidacja. PiS poszedł za cywilizowanym krajami po prostu.
Wmawianie ludziom, że wrażliwość na nieludzkie i barbarzynskie traktowanie naszych braci mniejszych jest przejawem lewicowości, zaś okrucieństwo to postawa katolika jest dla mnie dowodem na to co o nich myślę, ale powiedzieć nie mogę, bo dowodów nie mam. Nie ufam im. Tyle mogę powiedzieć bardzo delikatnie. O św. Franiszku te lalusiowate buzie nie słyszały
Ostatnio zmieniony 20 września 2020, 14:02 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 20 września 2020, 12:01
dragoness pisze: 20 września 2020, 11:53 Zamieściłam tweet.
....
z którego może wiele wynikać.

czy osadzony będąc w więzieniu przeżywa nieustanną mękę?
wszystko zależy od "klatki" IMHO
Pan tak kurde na poważnie? https://www.youtube.com/watch?v=Yb2alldxU0k A, prawda, zapominamy o ludziach, no to proszę bardzo https://www.youtube.com/watch?v=g7N8R1Bt5mQ
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: Jozin.1 »

Już lepiej by było gdyby ten niedorozwój pozostał przy linkowaniu myśli innych ludzi....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze: 20 września 2020, 13:33 Swoją drogą, przyjęcie założenia, że polskie rolnictwo to ubój halal i obdzieranie zwierząt ze skóry na futra, to jak uzyskanie dyplomu z prawa na kursie operatora kosiarki spalinowej. Gdzie ludzie maja głowy, że dają się w to wkręcić i jeszcze uważają za postawę patriotyczną? Duzo ich na szczęście nie ma. Widziałem zachowanie tego pana w sejmie i pomijając kwestie smaku a wracając do merytorycznej dziwie się ze nikt nie potrafi mu zadać kilku celnych pytań. Widać, że jest zapotrzebowanie na nich ale opakowanie przyciąga poniżej oczekiwań. Zwolennicy Konfederacji bardzo chętnie powołują się na przykład Francji, gdzie rzekomo uboj halal i koszerny jest dozwolony. Owszem dozwolony, z kontrolą społeczna, certyfikatami i innymi pierdołami, które mają pomóc niby zwierzętom, ale tylko na potrzeby kultu wewnątrz kraju. Polska ma byc za to eksporterem nieludzkiego cierpienia bo tp 2 miliardy. K..a. co oni p..olą? Co do futer to w ogóle odleciał, bo w cywilizowanych krajach te fermy o ile jeszcze działają to w okresach przejściowych, czyli czeka je likwidacja. PiS poszedł za cywilizowanym krajami po prostu.
Wmawianie ludziom, że wrażliwość na nieludzkie i barbarzynskie traktowanie naszych braci mniejszych jest przejawem lewicowości, zaś okrucieństwo to postawa katolika jest dla mnie dowodem na to co o nich myślę, ale powiedzieć nie mogę, bo dowodów nie mam. Nie ufam im. Tyle mogę powiedzieć bardzo delikatnie. O św. Franiszku te lalusiowate buzie nie słyszały
Buhahahaha, kolejny emigracyjny patriota uwierzył w dobre intencje PiSu, ale do kraju rządzonego przez najlepsiejszy sort polaków jakoś wracać nie chce .... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A teraz odwróć wzrok i spróbuj zobaczyć co aktualnie pis ma do przykrycia, a troszkę się tego nazbierało....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: grzeh »

człowiek z lasu pisze: 20 września 2020, 13:33 ....
PiS poszedł za cywilizowanym krajami po prostu.
nie nie poszedł,
cywilizowane kraje robią to w inny sposób
https://youtu.be/6bhDk33ujxQ?t=2199
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 20 września 2020, 13:38
grzeh pisze: 20 września 2020, 12:01
czy osadzony będąc w więzieniu przeżywa nieustanną mękę?
wszystko zależy od "klatki" IMHO
Pan tak kurde na poważnie? https://www.youtube.com/watch?v=Yb2alldxU0k A, prawda, zapominamy o ludziach, no to proszę bardzo https://www.youtube.com/watch?v=g7N8R1Bt5mQ
fajne filmiki, ale nic nie wnoszące.
Powinno się doprowadzić do tego aby każdemu na wsi opłacało się hodować zwierzęta
i legalnie je sprzedawać - bez ingerencji państwa. Wtedy każdy kupi coś od rolnika
a nie ze sklepu. Osobiście kupuję właśnie tak, nigdy w sklepach czy marketach.
tak że ja przynajmniej nie dorzucam się do funkcjonowania "klatek" jakie pokazałaś.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: Jozin.1 »

Ludzki pan.......buhahahahaha
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: dragoness »

Te filmiki nic nie wnoszą, bo nie pasują do koncepcji? Tak jak niedawno ślepo bronił pan PiSu, teraz to samo będzie z Konfederacją? No, błagam, przecież trzeba mieć swoj rozum!
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: Jozin.1 »

Linki pomylił.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 20 września 2020, 18:04 Te filmiki nic nie wnoszą, bo nie pasują do koncepcji? Tak jak niedawno ślepo bronił pan PiSu, teraz to samo będzie z Konfederacją? No, błagam, przecież trzeba mieć swoj rozum!
pomyśl. gdy "uwolnisz" wszystkie kurczaki to co się stanie?
NIC. po prostu polscy hodowcy wypadną z rynku a w marketach i makdonaldach będą kurczaki z np Ukrainy.
Uważam że lepiej uczyć ludzi świadomości kupowania dobrego jedzenia niż kasowania jednych producentów
zastępując ich innymi. poniżej dobry komentarz na ten temat:

Komentarz Tygodnia: Marchewki Jarosława Kaczyńskiego
https://www.youtube.com/watch?v=jRUeM5CYFyE

warto wysłuchać.

od 12min30sek zdanie Polskiego Klubu Ekologicznego
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: Jozin.1 »

I znowu link, kiedy sam nie masz nic mądrego do powiedzenia/naPiSania...... pozostaje Ctrl+C Ctrl+V.....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 20 września 2020, 20:48
dragoness pisze: 20 września 2020, 18:04 Te filmiki nic nie wnoszą, bo nie pasują do koncepcji? Tak jak niedawno ślepo bronił pan PiSu, teraz to samo będzie z Konfederacją? No, błagam, przecież trzeba mieć swoj rozum!
pomyśl. gdy "uwolnisz" wszystkie kurczaki to co się stanie?
NIC. po prostu polscy hodowcy wypadną z rynku a w marketach i makdonaldach będą kurczaki z np Ukrainy.
Uważam że lepiej uczyć ludzi świadomości kupowania dobrego jedzenia niż kasowania jednych producentów
zastępując ich innymi. poniżej dobry komentarz na ten temat:

Komentarz Tygodnia: Marchewki Jarosława Kaczyńskiego
https://www.youtube.com/watch?v=jRUeM5CYFyE

warto wysłuchać.

od 12min30sek zdanie Polskiego Klubu Ekologicznego
Rozumiem, że nie slyszał pan o hodowlach ściółkowych i wolnym wybiegu? A co do świadomości, dopóki ludzie bedą [...] zarabiać, będą kupować najtańsze. Popyt i podaż.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Konfederacja - Robert Winnicki w Jaśle 19.09.20

Post autor: Jozin.1 »

Nikt mu nie podesłał linka do tego....
ODPOWIEDZ