Ogród Jordanowski plac zabaw dla dzieci.

Wydarzenia i komentarze z Jasła
pepe50
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 1 lutego 2011, 14:52

Ogród Jordanowski plac zabaw dla dzieci.

Post autor: pepe50 »

Witam
Byłem dziś na spacerze na ogródku Jordanowskim i tak mnie ruszyło w jakim stanie jest tam plac zabaw dla dzieci ( huśtawki, zjeżdżalnie, statek)
Czemu przez te 3 miesiące co dzieci nie mogły z nich korzystać nawet ich nie pomalowano.
Wszędzie farba odchodzi, brakuje szczebli, desek itp.
Kto tym zarządza?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ogród Jordanowski plac zabaw dla dzieci.

Post autor: dragoness »

pepe50 pisze: 5 czerwca 2020, 22:03 Witam
Byłem dziś na spacerze na ogródku Jordanowskim i tak mnie ruszyło w jakim stanie jest tam plac zabaw dla dzieci ( huśtawki, zjeżdżalnie, statek)
Czemu przez te 3 miesiące co dzieci nie mogły z nich korzystać nawet ich nie pomalowano.
Wszędzie farba odchodzi, brakuje szczebli, desek itp.
Kto tym zarządza?
Tym zarządza Starostwo Powiatowe, a oni mają teraz na głowie spadające poparcie dla długopisu prezesa i nierentowną inwestycję w Ożennej. Co ich tam obchodzi jakiś plac zabaw na terenie podległej instytucji.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Ogród Jordanowski plac zabaw dla dzieci.

Post autor: Snookie »

Dojdzie do wypadku to znów będą mieć ciepło. Szkoda, że prawdopodobnie jakieś dziecko przy tym ucierpi i utraci zdrowie. :/
Pawlo11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, 13:23
Lokalizacja: Okolice

Re: Ogród Jordanowski plac zabaw dla dzieci.

Post autor: Pawlo11 »

dragoness pisze: 6 czerwca 2020, 13:10
pepe50 pisze: 5 czerwca 2020, 22:03 Witam
Byłem dziś na spacerze na ogródku Jordanowskim i tak mnie ruszyło w jakim stanie jest tam plac zabaw dla dzieci ( huśtawki, zjeżdżalnie, statek)
Czemu przez te 3 miesiące co dzieci nie mogły z nich korzystać nawet ich nie pomalowano.
Wszędzie farba odchodzi, brakuje szczebli, desek itp.
Kto tym zarządza?
Tym zarządza Starostwo Powiatowe, a oni mają teraz na głowie spadające poparcie dla długopisu prezesa i nierentowną inwestycję w Ożennej. Co ich tam obchodzi jakiś plac zabaw na terenie podległej instytucji.
MDK podlega pod Starostwo. Natomiast place zabaw, orlik, tereny zielone, siłownia w plenerze, skete park i wszystko wokół na Ogródku Jordanowskim jest w zarządzaniu Urzędu Miasta. Pani DRAGONES proszę nie wprowadzać internautów w błąd.
ODPOWIEDZ