Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... To był zatem wiec poparcia dla straszliwego reżimu Kaczora-Dyktatora i stąd pani zdjęcie ze stosownym hasełkiem... :rotfl:

p.s.

Co wam przeszkadza otwarcie przedszkoli? :zly:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 1 maja 2020, 19:51 Aaa... To był zatem wiec poparcia dla straszliwego reżimu Kaczora-Dyktatora i stąd pani zdjęcie ze stosownym hasełkiem... :rotfl:

p.s.

Co wam przeszkadza otwarcie przedszkoli? :zly:
Pan ma dzieci? Wnuki? Proszę spróbować wprowadzić wśró3-5 latków reżim sanitarny :rotfl: :rotfl: :rotfl: Chciałabym to widziec.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: asterka »

dragoness pisze: 1 maja 2020, 20:05
Sun Tzu pisze: 1 maja 2020, 19:51 Aaa... To był zatem wiec poparcia dla straszliwego reżimu Kaczora-Dyktatora i stąd pani zdjęcie ze stosownym hasełkiem... :rotfl:

p.s.

Co wam przeszkadza otwarcie przedszkoli? :zly:
Pan ma dzieci? Wnuki? Proszę spróbować wprowadzić wśró3-5 latków reżim sanitarny :rotfl: :rotfl: :rotfl: Chciałabym to widziec.
taka mądra ,a nie wie że kraje skandynawskie nie zamknęły szkół podstawowych ani przedszkoli i pierwsze wyszły z tej niby epidemii , no chyba ze powie pani że sa zacofane ?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: asterka »

słuchając tych 4 osób na FC ,to nie wiem czego chcą ,zlepek chaotycznych odpowiedzi itd.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Sun Tzu »

Pan ma dzieci? Wnuki? Proszę spróbować wprowadzić wśró3-5 latków reżim sanitarny :rotfl: :rotfl: :rotfl: Chciałabym to widziec.
Hm... Nie mam ani dzieci ani wnuków, ale znam bardzo wielu ludzi, którzy mają dzieci w wieku przedszkolnym i słyszę, co mówią i widzę jak zaczynają się bać o pracę. Poza tym - i na to jako nauczycielka powinna pani zwrócić uwagę - jeżeli rodzice stracą pracę, to do przedszkola dziecka nie wyślą, a skoro nie wyślą tam dziecka, to wkrótce w Jaśle może być potrzebne znacznie mniej przedszkoli. A znacznie mniej przedszkoli to znacznie mniej nauczycieli tam zatrudnionych... Moje zdanie nt. straszliwej pandemii jest zasadniczo odmienne niż pani i z pewnością protestując przeciwko polityce reżimu straszliwego Kaczora-Dyktatora jak pani dzisiaj nie zakrywałbym twarzy jakąś maseczką. Bo jak się proszę pani protestuje przeciwko czemuś to się to robi serio dając własnym zachowaniem innym przykład... :D
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: wibar »

Ja myślałem że oni tam gołębie dokarmiają,a to był masowy protest :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Masy rozczarowały organizatorów! A może to była kolejna edycja akcji "Zabierz babci dowód"? :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze: 1 maja 2020, 21:33
Pan ma dzieci? Wnuki? Proszę spróbować wprowadzić wśró3-5 latków reżim sanitarny :rotfl: :rotfl: :rotfl: Chciałabym to widziec.
Hm... Nie mam ani dzieci ani wnuków, ale znam bardzo wielu ludzi, którzy mają dzieci w wieku przedszkolnym i słyszę, co mówią i widzę jak zaczynają się bać o pracę. Poza tym - i na to jako nauczycielka powinna pani zwrócić uwagę - jeżeli rodzice stracą pracę, to do przedszkola dziecka nie wyślą, a skoro nie wyślą tam dziecka, to wkrótce w Jaśle może być potrzebne znacznie mniej przedszkoli. A znacznie mniej przedszkoli to znacznie mniej nauczycieli tam zatrudnionych... Moje zdanie nt. straszliwej pandemii jest zasadniczo odmienne niż pani i z pewnością protestując przeciwko polityce reżimu straszliwego Kaczora-Dyktatora jak pani dzisiaj nie zakrywałbym twarzy jakąś maseczką. Bo jak się proszę pani protestuje przeciwko czemuś to się to robi serio dając własnym zachowaniem innym przykład... :D
I znowu łżesz jak pisowiec , hehehe.....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Mosznicki »

Na codzień odmieniają „życie” przez wszystkie przypadki, ale jak rzeczywistość mówi „sprawdzam”, to się okazuje, że życie (i zdrowie) juz wcale nie jest takie najważniejsze. I to tych najmłodszych. PiS na wodę...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 1 maja 2020, 23:04 Ja myślałem że oni tam gołębie dokarmiają,a to był masowy protest :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A ja myślałam, że widzę gołębia-sralucha, a to był pan.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Sun Tzu »

I znowu łżesz jak pisowiec , hehehe.....
Hmm... To mówisz łyssy, że ty to byłeś ten po lewej, a mosznicki to był ten z parasolem? :rotfl:
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: wibar »

dragoness pisze: 2 maja 2020, 02:39
wibar pisze: 1 maja 2020, 23:04 Ja myślałem że oni tam gołębie dokarmiają,a to był masowy protest :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A ja myślałam, że widzę gołębia-sralucha, a to był pan.
Niestety,ale ja nie chodzę na zbieraniny oszołomów.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 2 maja 2020, 10:29
I znowu łżesz jak pisowiec , hehehe.....
Hmm... To mówisz łyssy, że ty to byłeś ten po lewej, a mosznicki to był ten z parasolem? :rotfl:
Tak. Transseksualny gej niewymagający korekty płci i świetnie funkcjonujący społecznie jako heteroseksualna kobieta. :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: dragoness »

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.
Gandhi Mahatma
A w korytku coraz mniej....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Pesel, adres, nazwisko. „Poczta Polska” chce naszych danych na wybory?

Post autor: Mosznicki »

Berlin był „biedny, ale sexy”, a u nas może być „biedna, ale dumna (Polska)”. Bo ktoś komuś wmówił, ze wstajemy z kolan. I nawet jak jest 27:1, to jest „zwycięstwo”... Co za społeczeństwo... :zalamany:
ODPOWIEDZ