Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 7 listopada 2020, 21:39
dziękuje, cytat: "ogólnie to myślę że wirus jest i będzie druga fala,"
krzysztof1 pisze: ↑
..

Wiadomo, że druga fala będzie bo ten wirus to świetny biznes.
oczywiście, tylko teraz ludzie w większości widzą że to "ściema"
więc obawiam się że 'odpalą wirusa' w kilku miejscach
Wiec po co wyciągać z leżącego jak na dłoni kontekstu? Jak krótka pamięć trzeba mieć, zeby nie pamiętać, w jakim tonie piszesz i jak bardzo kręcą Cię teorie spiskowe i wszelkie absurdy???
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 7 listopada 2020, 21:44 .
Wiec po co wyciągać z leżącego jak na dłoni kontekstu? Jak krótka pamięć trzeba mieć, zeby nie pamiętać, w jakim tonie piszesz i jak bardzo kręcą Cię teorie spiskowe i wszelkie absurdy???
Mosznicki, "ściema" - to słowo użyte w cudzysłowie na określenie walki z wirusem.
Znowu mi chcesz wmówić że wiesz lepiej co ja myślę ;))
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 7 listopada 2020, 22:00
Mosznicki pisze: 7 listopada 2020, 21:44 .
Wiec po co wyciągać z leżącego jak na dłoni kontekstu? Jak krótka pamięć trzeba mieć, zeby nie pamiętać, w jakim tonie piszesz i jak bardzo kręcą Cię teorie spiskowe i wszelkie absurdy???
Mosznicki, "ściema" - to słowo użyte w cudzysłowie na określenie walki z wirusem.
Znowu mi chcesz wmówić że wiesz lepiej co ja myślę ;))
Czarne jest białe...

Tam jest cały KONTEKST (link).
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

cytatów grzeh'a ciąg dalszy:

https://forum.jaslo4u.pl/viewtopic.php? ... 08#p331108
23 sierpnia 2020, 19:40
ogólnie to nie wiem czemu ma to służyć.
tej 'pandemii' zawdzięczam jedynie to że nauczyła ludzi myć ręce.

co do wirusa, powtórzę słowa kolegi: "wirus jest, lecz im się nie udał"
chyba za dużo kasy włożyli żeby nie było dalszego 'lokdałnu'.
Mosznicki, do dzieła!
wykaż iż chodziło mi że Księżyc jest z sera ;)

-----------
a przy okazji okazuje się że w kwestii lockdown2
miałem racje
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

A co wywołuje pandemie?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 14 września 2020, 20:15 PILNE! Mega protesty w Warszawie ws. pandemii! Polacy się w końcu budzą? LIVE!
https://www.youtube.com/watch?v=18pDzcGZObQ

protest, którego w mediach nie było ;)
warto udostępnić, nawet po to aby zobaczyć jakie zakłócenia były.
I co to znaczy np. „dość koronaściemy” albo przekreślony napis „covid”? Mam wszelkie powody przypuszczać, że podzielasz ten pogląd.

Tak przy okazji to panowie pokroju Korwina mylą pandemie (zachorowalność) ze śmiertelnością (podobne materiały z Twoich postów). To zupełnie nie to samo. Raz jeszcze gratuluję idoli politycznych.
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: wirgin »

Jeszcze nigdy w historii ludzkości , człowiek nie dał się wydymać jak dziś. Nie trzeba było wojska. Wystarczył telewizor.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

wirgin pisze: 8 listopada 2020, 15:40 Jeszcze nigdy w historii ludzkości , człowiek nie dał się wydymać jak dziś. Nie trzeba było wojska. Wystarczył telewizor.
Albo ekran komputera, a w nim wszelkiej maści „sceptycy”, „myślący” i „niezależni”. ;)
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: wirgin »

W sieci sam wybierasz czym chcesz się żywić, natomiast TV programuje umysły na bieżąco i społeczeństwo nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Oczywiście oglądający będą zaprzeczać, że tylko chcą być na bieżąco lub coś w ten deseń. Po co zaśmiecać sobie umysł i dom rodzinny takimi śmieciami jakie płyną z TV? Czy nie lepiej korzystać z jakiejś platformy filmowej i samemu wybierać na co ma się ochotę i wybierać czas na to?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

wirgin pisze: 8 listopada 2020, 16:06 W sieci sam wybierasz czym chcesz się żywić, natomiast TV programuje umysły na bieżąco i społeczeństwo nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Oczywiście oglądający będą zaprzeczać, że tylko chcą być na bieżąco lub coś w ten deseń. Po co zaśmiecać sobie umysł i dom rodzinny takimi śmieciami jakie płyną z TV? Czy nie lepiej korzystać z jakiejś platformy filmowej i samemu wybierać na co ma się ochotę i wybierać czas na to?
Czyżby? Nikt nikomu nie narzuca, jaki kanał ma oglądać. Poza tym kino też „programuje”.
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: wirgin »

Oo, a to mnie zaskoczyłeś, ze kino też programuje. Zgadzam się całkowicie :) Może zdążyłeś zauważyć, że nie ma znaczenia w tzw. mediach głównego nurtu jaki kanał oglądasz. Manipulacja jest wokół i przydałoby się ją dostrzegać.
https://www.youtube.com/watch?v=mmWMHt6 ... ro%C5%BCek
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

wirgin pisze: 8 listopada 2020, 16:30 Oo, a to mnie zaskoczyłeś, ze kino też programuje. Zgadzam się całkowicie :) Może zdążyłeś zauważyć, że nie ma znaczenia w tzw. mediach głównego nurtu jaki kanał oglądasz. Manipulacja jest wokół i przydałoby się ją dostrzegać.
https://www.youtube.com/watch?v=mmWMHt6 ... ro%C5%BCek
Ale przecież możesz oglądać Animal Planet. Tylko obawiam się, ze pewne osobniki nawet tam dostrzega „lewactwo”. I owszem, ma znaczenie, który główny nurt wybierzesz.
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: wirgin »

Główny nurt jest jeden, a prawda jest ..... Olać takie hasła jak lewactwo, lgbt czy podobne. Jak jesteś człowiekiem niezależnym to media czy religia nie będzie miała na Ciebie wpływu i będziesz dostrzegał rzeczy istotne.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

wirgin pisze: 8 listopada 2020, 17:44 Główny nurt jest jeden, a prawda jest ..... Olać takie hasła jak lewactwo, lgbt czy podobne. Jak jesteś człowiekiem niezależnym to media czy religia nie będzie miała na Ciebie wpływu i będziesz dostrzegał rzeczy istotne.
Jeśli stawiasz znak równości między np. CNN a FoxNews to jesteś niepoważny. Wpływ nie jest zły. Ale nie każdy.
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: wirgin »

To zależy od Ciebie czy to co obserwujesz jest twoim lustrem czy dzieje się na zewnątrz.
ODPOWIEDZ